Идва ли ви да набиете любимия?

  • 5 489
  • 139
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 091
Голям смях! Много се забавлявам, като ви чета  Joy

Значи мъжовете помагачи не били мит?!  newsm78 Виждала съм по градинките разни татковци, които разхождат бебешоци, сменят памперси и хранят с ентусиазъм, ама като съм ги сочела на сУпругът за пример, той с отвращение и презрение казва, че били позьори!  Mr. Green

И всъщност какво се оказва? Нямало да ми мине лудостта, чавето щяло да се очовечи (силно се съмнявам като познавам мамка му и бащатко му  Shocked) и да стане интересно и за бащата! и хич да не се притеснявам, че има и други кУтУ мен?

 Joy

Летящата казва, че и на нея й се искало да е далеч от нея си! Трябваше да се снимам и да ви се покажа първите месеци! бродех като една истинска вещица! по нощница - цялата в петна от кърма, рошава, недоспала, дебелинеста... преУест просто! брррррррр

# 46
  • Мнения: 3 447
чавето щяло да се очовечи (силно се съмнявам като познавам мамка му и бащатко му  Shocked) и да стане интересно и за бащата!
Оо, не се заблуждавай - на бащата ще му е интересно за по половин час вечер след работа, слугинажът си остава за тебе  Tired

# 47
  • София
  • Мнения: 3 421
Сигурно ми се е искала понякога да фрасна с нещо по-главата. Ама съм забравила. Спомням си само как виках - а ще почиваш така ли, защото си бил на работа, а аз като съм 24 часа в денонощието на работа с бебо и нямам събота и неделя.(това се разиграваше редовно всяка събота сутрин). Embarassed Той си спомня повечко неща, но ми е търпелив и се радвам, че ме е изтърпял през този период, а и аз него. Laughing
  В интерес на истината сега ми помага повече от колкото когато бях по майчинство - повечето мъже си мислят, че като си вкъщи и се чудиш какво да правиш по цял ден.
 Отношенията ни ...да, променили са се, но не са станали по-лоши или по-добри...просто станахме по-съвместими(не мога да намеря точната дума в момента).

Иначе и аз си спомням първият месец с щерката - не знаех на кой свят съм, много ми липсваше сън и се разхождах като градоносен облак сутрин(майка ми ми направи забележка, че трябва да се взема в ръце и да си свалям ношницата и да се сресвам и попривеждам в ред hahaha) и той гледаше да се изнизва по-бързо за работа, и после ми се обаждаше по телефона като ми е поминало вече за да види как сме hahaha
 

# 48
  • Мнения: 3 091
Чакай да проходи фогата и да се появи брат Мийн-Лакомийн.  Wink Тогава ще си предлага без бой да си разхожда щерката, а ти да си укротяваш врякащият наследник.
ОстаЙте я Ламята. Има време да свири на арфа и да миткосва по изложби. Даже сме и предлагали да ни праща дребната Ламя на срещи, когато тя не може да идва. И това не ще.   Crossing Arms

Да бе! това за второто дете е отделна тема... ще ви питам някой друг ден как ви е хрумнало изобщо да имате второ Mr. Green
Роньо, ще видиш ти има ли ламята време или не! дребната ламя ти я пращам с някой лев да си я гледаш! тъкмо й е време да прояжда човешка храница. къде и кога да направим доставката?

# 49
  • Мнения: 1 072
......................- повечето мъже си мислят, че като си вкъщи и се чудиш какво да правиш по цял ден.
 

Да. Както и ние си мислим, че като отидат на работа, се скъсват да се забавляват, само защото са сред хора. Или пък, че от  среща на среща си пийват уискито и обсъждат футболните мачове.

Веднъж само мъжът ми ме взе на съботно-неделно турне с него и оцених работата му. За два дни обиколи България и се срещна с толкова много хора, на колкото аз не мога да запомня имената. Аз само пътувах с него и спях или в хотела или в колата и пак бях скапана в понеделник сутрин. А той просто започваше новата седмица.

И от тогава се научих, че след като не виждам нечии усилия, то не значи че те не се полагат.

Сега съм прясна домакиня от 2-3 месеца и с огромно удоволствие се грижа за бойните другари. Дори изпитвам угризения, че си свършвам домакинската работа още рано-рано и после съм свободна. За това съм се вкопчила в плетенето на шалове, щото си мисля, че така правя нещо полезно и не бездействам.

# 50
  • Мнения: 750
Снощи ми идваше не да го набия ами да го пребия.... Twisted Evil
Отбелязахме първият семеен скандал! bowuu
Защото,аз докато си пуша цигарка на тераса...беба реве като луда а той я гледа като идиот!Бил направил вси4ко,ама тя пла4ела!Какво му 4у главата.... ooooh!

# 51
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз съм кротка жена, никога не ми е хрумвало да убия Милото Mr. Green
Много се промени животът ни след появата на първата щерка. Добре организираното ни ежедневие беше буквално взривено. Но бяхме подготвени и чакахме с години. Което не значи, че той е сменял памперси или поне веднъж я е разходил самостоятелно Crazy Пак цялата работа си я отнесох аз. Той го играеше разбиращ и загрижен Mr. Green
 

# 52
  • Мнения: 2 070
Ааа, на слугинаж не съм съгласна. Явно само в бебешкия и период, преди годинката съм отнасяла цялата грижа по нея, в последствие за всичко останало може да се каже, че каквото мога да правя и аз го е правел и той, може да я забавлява, да я храни, да я приспива само е голям подвиг, ако успее, реве за мен, разхождат се, бърборят си, вдъхва и смелост по катерушките, памперси сменяше, гърне хврля и мие, дупе трие.... готви и пилешка супа и др неща всякакви.

Иначе отлично си спомням периода на първите месеци, когато ходех гола из вкъщи, че по-лесно да я накърмя, че то мн често беше, пък и жеги..после и петната по потничета и блузи, ставането нощем, но то беше само, за да я накърмя и продължаваме после да спим... и бутане на количка сама по цял ден...Но аз препочитам така пред приказки за ако и пюрета, макар че с майки по градинки и на това съм попадала.

# 53
  • Мнения: 6 029
Той го играеше разбиращ и загрижен Mr. Green
 

никви такива. щом мога аз, може и той. сменя памперси, мие насрани задници, храни, гушка и т.н. скоро му ги оставих и двамата и отидох с Ерика да са напия. и Асан е ора, ама ха.

# 54
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хаха, сетих се и за първите два месеца от живота на Василена - до края на ноември времето все беше хубаво. Слагах покривалото на количката, за да не се пълни с листа и излизахме по парковете. Тя спи, аз чета за изпити. А скъпият все мрънкаше, че не сме се спирали и не оставало време да ме види. Ми що не взе да побутне количката поне веднъж, а?

# 55
  • Мнения: 6 029
щот не си настояла достатъчно...

# 56
  • Мнения: X
Абе то няколкото месеца след омамчването са си тежък период от дето и да го погледнеш. Аз бях в такава депресия, че не знам как се освестих. Ама не съм намирала възлюбения за виновен  newsm78.........може да съм си изкарвала туй - онуй върху него, но приемах, че това е тежък период и за двама ни.
Иначе не намирам някаква разлика в отношенията ни преди и след, може би  сега знам, че на него мога да разчитам винаги, по всяко време и ще направи всичко да ми помогне..........
Ама да го бия  Mr. Green сакън, той е два пъти колкот мен.........хич не ми и минава такваз светла мисъл през главата.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 480
Да, понякога ми иде да го ритна или да го замеря с нещо. Но напоследък не си давам воля на гнева, допускам, че аз съм се променила повече след раждането, отколкото той. Преди месец-два само да прекрачеше прага, започвах да бушувам, особено се дразнех, когато ми кажеше, че иска да си почива. Ами аз кога ще си почина уеее ?! Догодина ли?
За щастие положението се нормализира и вече намирам и по малко време за себе си, и не съм толкова зла Wink

# 58
  • Мнения: 7 110
Роньо, ще видиш ти има ли ламята време или не! дребната ламя ти я пращам с някой лев да си я гледаш! тъкмо й е време да прояжда човешка храница. къде и кога да направим доставката?
Доставката на ръка. През джам сиренЬе не ща.  Crossing Arms
У наше село даже има и козИ. Детето гладно няма да седи.  Laughing

А представяте ли си на мъжете какво им е, като им спретваме по една ревова драма. И после пак се хилим. Все едно нищо не е било.  Crazy

# 59
  • Мнения: 4 668
Имахме един много тежък период , когато малкият беше на около два месеца .
Мъжът ми казва , че тогава не е можел да ме познае ...  Confused Не му се прибирало в къщи , защото знаел , че от вратата ще го почна ...
Аз разбира се не помня , но той още потреперва  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт