До ДЕКЕМВРИ дните броим, тогава сладки бебчета ще си родим!

  • 11 593
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 210
Добро утро  Hug
Много е хубаво сутрин да се изненадаш приятно, а аз май почнах всяка сутрин да се изненадвам и то на времето. След апокалиптичните прогнози по вестниците за студове и бури, с които своевременно ви запознах, сега гледам, че слънчицето ще ни топли поне до края на тази седмица. Интересно, дали този път метеоролозите ще познаят  Thinking
Та в този ред на мисли ми хрумна заглавие за следващата ни тема - "Слънчеви лъчи събираме, за ДЕКЕМВРИ ги складираме". Малко лигаво, ама то не може от сутринта да съм брутал Mr. Green
Ето, пак забравих какво щях още да пиша...   newsm78

# 286
  • Мнения: 1
Добро утро момичета Grinning Виждам пак доста сте се потрудили да изпишете темата тези дни Wink Да ви се похваля и аз си капарирах количка в Младост там дето Дани т беше написала и съм много щастлива Laughing. Не мислех да бързам с покупките за бебо, но както беше споменала Golden Rose когато нещо много ти хареса и има опасност по - късно да го няма по-добре си го капарирай за всеки случай Grinning Аз отдавна съм си харесала там и количката и жената и мъжа собствениците, които са изключително, любезни и отзивчиви хора. Те ми разказаха и показаха много неща, включително и такива, за които не съм питала Grinning Дано има повече такива хора и обслужване, защото наистина е много приятно да пазаруваш на такива места
Добре дошли на новите мами. Grinning
Дари, Мунлайт, бабо Тонке /ако пропускам още някоя мама с проблеми  да ме извини/ стискайте зъби  още малко остана  newsm10

За срещичката аз съм в готовност  за 10.10 вечер както се очератава с нетърпение Grinning Иве много ще се радваме ако успееш да дойдеш същото важи и за всяка друга мама, която досега не е успяла Grinning

# 287
  • София
  • Мнения: 2 839
Здравейте, момичета!

Не се притеснявайте за размерите на бебетата. Важното е да растат, да има разлика от една консултация до друга, а иначе - някои са по-дребни, други по-едри, това е нормално. Въобще не мога да разбера защо лекарите ви затрудняват с тази информация. Само ви затормозяват с размерите - така или иначе не зависят от нас, а от природата.

Desan4e , стискам палци пъпната връв да се развие. Щом докторът те наблюдава, няма страшно!

Felisha, по-вероятно е да родиш нормално, отколкото със секцио. Ще ти премерят таза и ще решат. Но като правило лекарите трудно се навиват за секцио.

scorpia, щом нямаш антитела, няма проблем. А що се отнася до кръвната група - така или иначе в болницата ще ти направят изследвания на кръвната група, нямат доверие на лабораториите.

anna_nik, течението ти е съвсен нормално. И аз имам.

# 288
  • София
  • Мнения: 2 839
Момичета, искам да ви съобщя, че първото ноемврийче се роди. Те вече почнаха! Следващите сме ние! Mr. Green

# 289
  • Мнения: 219
Здравейте и от мен Grinning
Бабо Тонке напредвам-превзех си един замък и си имам много голяма армия вече,дори слизах да видя с кои да се сбия на долната земя smile3540 smile3540 smile3540
Днес поръчах нова къща за хамстерите,че нали оставих 3 бебета понеже много ми харесаха и няма място вече,хич не ми се даваха 100 лв но пък е супер,и аз бих живяла в нея Grinning
Не помня кои питаше-секциото си е мое решение.За първото ми кошмарно раждане и пребиваване в Шейново съм писала,втори път да ме мъчат цял ден и мен и него,че и тоновете да му загубят  и то само защото не съм имала уговорка и им е през....  Naughty NaughtyУж 3 пъти ми мереха тесен таз...както и да е,живи и здрави.
Аз Магнерота изобщо не го спирам,че спра ли го и се започват пак контракциите,има ли някой друг така месеци да си го пие?

# 290
  • София
  • Мнения: 291
Добро утро на всички.
За срещата на 10 ме пишете.
Desan4e, на една моя приятелка и казаха същото на  феталната морфология , при д-р Марков. В 29 или 30 седмица е била, та и тя си е изкарала акъла.Питала го дали да дойде пак след някоя друга седмица за да видят как е , но той я успокоил, че  при 70% от случаите се поучава така и до края се размотават сами и няма нужда да дава още 50 лв. за преглед. До раждането бебето се беше размотало и сега моята приятелка си има едно страхотно момченце на 2 месеца да и е живо и здраво.
И пак щях да забравя  newsm78: Добре дошли на новите и Дари радвам се , че си  добре .А за размера на бебето, изобщо не се впечатлявай толкова, на снимките мъжът ти изглежда едър човек. Бебчо сигурно се е метнал на него. Не мога да разбера какви са тия стандарти. Как може да очакват една жена 150 см. и една 175 да носят и родят еднакво големи бебета например  newsm78  Rolling Eyes.

# 291
  • Мнения: 14
Момичета, искам да ви съобщя, че първото ноемврийче се роди. Те вече почнаха! Следващите сме ние! Mr. Green
лелеее , колко е бърза милото да види бял свят. Да е живо и здраво и всичко да е наред с него и с майката.
Времето минава много бързо и неусетно...факт...а май наиситна не е зле да сме подготвени по-рано с чантите за болницата и с покупките за бебоците. Щото те..си правят каквото си решат децата, хич не питат дали сме готови!
Moonlight, и аз съм на магнерот нон стоп...той и не бивало да се спира като се почне, но макс. до 34 седмица май се пие. Аз като не знаех го спирах и мен ме почваха веднага контракции.
nellyli , балгпоадря за успокоителените думи, дано и при нас стане така Praynig

# 292
  • Мнения: 7
Добро утро момичета!Благородно ви завиждам и много ви се радвам на срещите,които си организирате в София!Тъй като съм от Варна,  виждам че Desan4e ти също си във Варна, а може би има и други мами тук, предлага да се пробваме и ние да си организираме среща!Аз още работя, но за такава среща със сигурност ще намеря време!Поздрави от слънчева Варна и спорен ден на всички!

# 293
  • Мнения: 219
Moonlight вие вече станахте много май Simple Smile Давай само така със замъците  smile3540 То и ние сме с нов аквариум, и снощи махнахме мокета (добре, че има балатум отдолу). Вече се чудя в тази стая какво е най-добре да се сложи? Заради аквариумите е добре плочки, ама там са и компютрите, та ще ни е студеничко на краката, дори и с килим (който разбира се, ще се сложи). Ако е паркет и пак се спука аквариум, ще трябва да се пренарежда, защото ще се надигне, за ламината не знам, ама доколкото "чувам" пак не е хубаво такова количество вода...та не знам, е то няма и да е сега де...ще го мислим Simple Smile
Абе момичета днес сме само 2-ри, а вече се появи първото ноемврииче...че то не остана време бе (чак сега забелязвам как времето си тече, ама нали ходя още на работа, та все едно, че съм си 5-ти месец).
За срещичката, мисля Ивето като направи новите теми и всеки които ще дойде да си каже, че да видим каква ще е бройката, защото тук ако тръгне да се търси...

# 294
  • Мнения: 534
Бабче, страхотна си...тъкмо се чудех кво заглавие да туря на новата темичка и ето...ти си се сетила...е, мили момичета заповядайте в новата темичка да я изпишем както подобава Peace

Общи условия

Активация на акаунт