Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 82 отговора

Анкета

Живея в:

Може да изберете максимум 3 опции.
Въведи твоя глас

Белгия/София

Къде преобладава личността ви? Потопили сте се в миналото? Оценявате днешния ден? В очакване сте на бъдещето? Съчетавате две или три?

Аз съм изцяло и винаги потопена в миналото. Грешка, но факт.
Цитирай

София

В бъдещето,прекалявам с плановете ,стремежа към перфекционизъм.Имам програма за 10 години напред и смятам че това ми е голяма грешка ,защото ако нещо не ми се получи както трябва-се измъчвам ,а съм само на 21  Tired
Цитирай

София

Колкото и странно да звучи, живея
в двете крайности - минало и бъдеще Smile
Сякаш в настоящето не съм и съм за малко  Rolling Eyes
Иска ми се да пренеса много неща от миналото
в бъдещето - някои ще мога, а други не - просто
не е по силите ми Sad
Непрекъснато си спомням миналото с голяма носталгия
и с много тъга по онова, което никога няма да се върне,
но също така не спирам да мечтая и да чертая планове
за бъдещето. Настоящето за мен е просто някаква
граница между двете  Hug
Май стана много объркано, а ?  newsm78
Цитирай

Варна

Тъкмо днес си мислех как пак искам да съм на 4 години...
Но...живея тук и сега в настоящето. И гледам към бъдещето.
Цитирай

Fight club

Много дълго живеех в миналото си. Толкова ми беше свидно, имах чувството, че най-смислените и щастливи мигове вече са зад гърба ми и не исках да пусна да си отидат. Имам такава склонност, какво да се прави... Много е мъчително и нездравословно, според мен.
Сега, след няколко години, в които много се променях, съм друга. На пръв поглед живея по-скоро в настоящето. Но май не е съвсем така... В момента пребивавам някъде в моето си време, затворена, отчуждена, навътре в себе си... 
Бъдещето винаги съм го пренебрегвала. Не обичам да кроя планове, особено - да си правя "програми". Гледам на бъдещето от дистанция и отгоре-отгоре - не невлизам в детайли и просто си живея с усещането, че всичко ще бъде наред.
Цитирай

Зависи от момента, понякога миналото ме спасява от настоящето, бъдещето пък ми дава надежди.............
Цитирай

Извън времето съм аз...помня едно нереално минало , правя си нереални планове за бъдещето и докато се занимавам с мечти и спомени, сегашното си отива без да го забележа
Цитирай

Много дълго живеех в миналото си. Имам такава склонност... Много е мъчително и нездравословно, според мен. Сега, след няколко години, в които много се променях, съм друга. На пръв поглед живея по-скоро в настоящето. Но май не е съвсем така... В момента пребивавам някъде в моето си време, затворена, отчуждена, навътре в себе си... 
Бъдещето винаги съм го пренебрегвала. Не обичам да кроя планове, особено - да си правя "програми". Гледам на бъдещето от дистанция и отгоре-отгоре - не невлизам в детайли и просто си живея с усещането, че всичко ще бъде наред.

Ето това е и моя постинг
Цитирай

И аз като Джулианна - в минало и бъдеще, но не и настояще. Прескачам го някак си Laughing
Цитирай

Белгия/София

Много дълго живеех в миналото си. Толкова ми беше свидно, имах чувството, че най-смислените и щастливи мигове вече са зад гърба ми и не исках да пусна да си отидат. Имам такава склонност, какво да се прави... Много е мъчително и нездравословно, според мен.
Сега, след няколко години, в които много се променях, съм друга. На пръв поглед живея по-скоро в настоящето. Но май не е съвсем така... В момента пребивавам някъде в моето си време, затворена, отчуждена, навътре в себе си... 

Много хубаво казано. И, да, тъжно е. Как да го превъзмогнем?
Цитирай

Живея в настоящето.
Миналото идва в сънищата.
Бъдещето ...
Цитирай

Fight club

Много хубаво казано. И, да, тъжно е. Как да го превъзмогнем?
Не знам, Блонди... Всеки ден се чудя. Всеки ден се опитвам да разгадая откъде е тази моя неудоволетвореност и защо имам склонност да блуждая в миналото. Може би пък е въпрос на светоусещане и няма спасение.
Мислех си точно за тези неща, като четох темата "Наживяхте ли се?". И, ето, ти отговори на мислите ми...  Smile Жалко, че не мога да намеря решението.  
Цитирай

София

Напоследък съм здраво стъпила на земята. Налага се. Така че живея в настоящето, може да се каже - и гледам да мисля и работя за бъдещето.
Цитирай

Страх ме е да мисля за бъдещето. Не си правя сериозни планове. За миналото мисля често с носталгия и болка, че не съм постъпила еди как си в даден момент.
Цитирай

там нейде .............

някъде посредата - в едно от "другите измерения" Crazy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 82 отговора