Есента пристигна вече, Хасковлийчето е с елече

  • 20 213
  • 282
  •   1
Отговори
# 45
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Момичета,

гледам, гледам и незнам още колко ще продължа с този филм, обаче според мен е по-страшен от филм на ужасите  Sick

Подписвам петицията!

# 46
  • Мнения: 115

  Ехоооооо, къде сте всички?

  Подписах петицията! Потресена съм от филма, не можах да го изгледам до край. Дано успеем да променим нещо!

  Ние вече втори ден сме на ясла и градина и да си призная съм много доволна ( и изненадана) от децата си. Не плачат. За Деси казват, че се държи сякаш винаги е ходила на градина, а Влади сутрин влиза в групичката и даже чао не ми казва. Дано това не е начален ентусиазъм и синдромът на втората седмица ни пропусне, че........Засега им харесва.
  Stefaniika, Марти как се чувства днес?
 

# 47
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
привет на компанията! Wink

който иска да се включи с нещо за децата в ношия дом, да заповяда утре в двора на Двете кукли. ще съм там някъде от 17 до 18 часа - /синя количка триколка с русо и синеоко бебе Дарий и с още един брой Йоан на пет години/

основното, което трябва за децата са памперси 8-18 кг и всичко полезно, за което може да се сетите. малчовците са от ок. 8 месеца до три години.
ако има нещо, в профила ми е ICQ-то!!!

stefaniika много са сладки бонбоните   Party

# 48
  • Мнения: 1 190
Момичета имам си племенник - Кристиан, роди се днес .. т.е. вчера 2.10. следобяд  ura

# 49
  • Мнения: 923
Честито !!!! Да е жив  и здрав ! И да е радост на мама , тати и всички роднини
 Tada Tada Tada

# 50
  • Мнения: 2 631
ЛОРЪН, ЧЕСТИТО ПЪЛНОЛЕТИЕ!
ЗДРАВЕ, ЛЮБОВ И СБЪДНАТИ МЕЧТИ!



ТОНИЧКА, ЧЕСТИТ ТИ ПЛЕМЕННИК!
ДА Е ЗДРАВО, УМНО И МНОГО ОБИЧАНО ДЕТЕ!

 Hug  bouquet Hug

# 51
  • БГ
  • Мнения: 1 161
bdbaloni   ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЛОРЪН!!! МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, ЛЮБОВ И КЪСМЕТ ТИ ЖЕЛАЯ!!! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!!!   bdbaloni


Toni4ka, честит ви племеник!!! Да е жив и здрав малкия Кристиан!

И ние си имаме бебче, в приятелско семейство, също на 02.10. се роди момиченце - Ивайла!

Днес както е тръгнало май само хубави новини ще споделяме - тази сутрин се запознахме с Mopsy и семейството й! Много са симпатични и лъчезарни, а малката Вики е кукличка!

Хубав ден ви желая!!!

# 52
  • Хасково
  • Мнения: 726
Нека изворът на щастието
ръси с кристалните си води
пътя на твоите мечти.
Живей, протестирай в обятията
на младостта и нека всяка твоя мисъл
бъде сбъдната мечта!!!

Честит рожден ден Лорън!

 

Toni4ka честит племенник, да е жив и здрав!

# 53
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Toni4ka,

честито   bouquet Нека да е жив и здрав, да расте весел и безгрижен!
Много се радвам  Hug Хайде кажи малко подробности, плийз  Praynig

Лорън,

Честито пълнолетие   bouquet

Stefaniika,

много се радвам, че най-после се запознахме   Hug Благодаря за топлите думи  bouquet Добре, че ми се обади, че още не се бях събудила и сигурно щях да те подмина  ooooh!

Лек ден на всички!

# 54
  • Мнения: 1 103
Tони4ка  4естит ти племенник  smile3525.Да е жив и здрав малкия Кристиан!                                                                                                                                           Лорън 4естит рожден ден  Two Hearts!                                                                                                                                                                                                                              Приятен ден на вси4ки.

# 55
  • Мнения: 115
Честит рожден ден, Лорън!


Много здраве, радост и щастливи мигове!
Весел празник!

Тоничка, да ти е жив и здрав племенникът!  bouquet

 

# 56
  • Мнения: 1 190
Лорън, Честит Рожден Ден  bouquet
Благодаря ви за пожеланията Hug

Мопси, пиша на лични Sunglasses

# 57
  • Мнения: 1 354
Момичета много ви благодаря за всички пожелания.

 tony_nm както винаги си адски оригинална.

Много съм щастливи,че получих толкова много поздрави от всички ви,имайки предвид,че никак не съм редовна особено последно време.

Найстина съм много щастлива.

Искам да ви почерпя.Само виртуално,за съжаление,но все пак.
Да ви е сладко. Hug Hug Hug




# 58
  • Мнения: 1 354
Тони4ка честит ти племенник.
Да ви е жив и здрав,послушен и много да ви радва. Peace Hug

# 59
  • Мнения: 983
Днес наистина все хубави новини  Mr. Green
Честит празник, Лорън..Да си много щастлива, радвай се на живота и постигай много успехи!
Честит племенник на Тони4ка!

И на всички други пожелавам дълго циганско лято...много време за разходки  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт