Препоръчайте прахосмукачка на воден принцип или на пара!

  • 37 965
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 619
Значи в новата ни къща има много теракот, гранитогрес, както и дюшаме в стаите. И искам прахосмукачка, която да чисти всичко това, по възможност и да изимва. По WS Teleshop видях реклама на такава - наричат я парочистачка май и чисти всякакъв вид под. Но не ми се иска да се доверявам на тази марка, вече имаме горчив опит с нея...
Има ли други подобни прахосмукачки от по-добри марки и как вървят цените?
Много ще съм благодарна за отговорите ви!

# 1
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Има перящи прохусмукачки с водни филтри - виждала съм на делонги, бош и сименс, но си мисля че хората ги ползват само за изпиране на дамаски и килими, имам предвид тези им функции, незнам може и да стават за това което ти искаш.Разпитай направо в магазините където ги продават - започват от 400 лв нагоре.

# 2
  • Мнения: 588
Много интересна тема, и аз си търся прахосмукачка с вода (не знам така ли се казва)
Трябва ми да чисти мебели и дамаски
и да не е на цената на Рейнбоу  Money

# 3
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Ще следя темата с интерес ! Запис ! Hug

# 4
  • Мнения: 641
Имахме Delonghi Aquafiltro с приставки за миене на под, прозорци и  разните му там за почистване. За своите 1500W би трябвало да чисти къде по-добре, при прането е важен препаратът, а прозорци изобщо не ми е минавало през ум да мия с нея, с две думи - никак не съм доволна, за сметка на това за свекърва ми това е "вълшебна прахосмукачка" (оставихме и я да я ползва със здраве), а и е доста обемиста.

В момента минавам и без прахосмукачка, нямаме мека мебел и навсякъде сме с плочки, но за новата къща ще трябва...

 
и да не е на цената на Рейнбоу  Money

А каква и е актуалната цена?
Такава искам ама мъж ми още не знае Mr. Green.

# 5
  • Мнения: 22 535
и да не е на цената на Рейнбоу  Money

А каква и е актуалната цена?
Такава искам ама мъж ми още не знае Mr. Green.
Около 2000 евро,без екстри.

# 6
  • Мнения: 332
Аз съм си харесала Zelmer, полупрофесионални са уж  Heart Eyes
Цените им са доста достъпни - от 250-300лв нагоре
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09002001

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
на воден принцип, разбира се.
И ако толкоз държиш, си вземи и паричостачка.

Само преди 5 дни си взех една Sogo. Изпадна ми на добра цена. За сега съм доволна.

# 8
  • Мнения: 242
моя приятелка си е купила парочистачка от ТСМ и твърди, че е много доволна...стува 100 лв.

# 9
  • Русе
  • Мнения: 7 766
Моята е Polti Lecoaspira - парочистачка.
Всичко чистя с нея.Бърша прах,чистя котлоните,фурната,банята,тоалетната и т.н. Едновремено аспирира и пуска пара.
Супер е.
http://www.polti-online.ru/combis/leco_700.htm

# 10
# 11
  • Русе
  • Мнения: 7 766
Моята е купувана от Испания.
 EmbarassedДоста по-късно се усетих че тук няма откъде да се купи.

# 12
  • Мнения: 22 535
ПОЛТИ Е италианска марка,виждала съм ги в Испания.Прахосмукачката е добра като идея,но е доста тежка,поне старите модели,които гледах.Аз имам Цептер,който е 1:1 а Полти и не съм доволна.

# 13
  • Мнения: 19
Имам Delongi PentaVap, но модела с воден филтър. Чисти страхотно, но е доста тежичка.Има приставки за под, стъкла, фуги на теракот, за дивани. Пере страхотно, но операцията си е доста трудоемка - направо "фитнес".
Когато изчистя с тази прахосмукачка, по-дълго време остава чисто в къщи - сигурно заради водния филтър  newsm78
Неприятното е след като изчистиш - трябва да измиеш контейнера и да изпереш филтъра, но ако си съгласна с този недостатък и с това, че е доста тежка - няма да сбъркаш с тази покупка!

# 14
  • Мнения: 394
Ще следя темата с интерес моята прахосмукачка е вече на 7 годинки и е време да я сменя омръзна ми да и сменям хартиената торбичка и като я пускам или спирам се нагълтвам с прах! Но вашата идея за парочистачка е супер аз за сега се оглеждах само за прахосмукачка да не е с  торбичка постоянна! 

Общи условия

Активация на акаунт