Препоръчайте прахосмукачка на воден принцип или на пара!

  • 38 155
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 486
и аз се записвам по темата най-вече защото се запалих по тази парочистачка, която и ти си видяла по телевизията, ама нещо хич не ми се вярва чак така да чисти фуги... newsm78

# 16
  • Мнения: 377
ПОЛТИ Е италианска марка,виждала съм ги в Испания.Прахосмукачката е добра като идея,но е доста тежка,поне старите модели,които гледах.Аз имам Цептер,който е 1:1 а Полти и не съм доволна.

Може ли да споделиш, защо не си доволна. Аз бях на едно парти на което ни показваха какви "вълшебства" върши цептерското туто джембо и почти ме навиха. Всичко изглеждаше толкова лесно и бързо, но цената хич не е за пренебрегване

# 17
  • Мнения: 22 782
Може ли да споделиш, защо не си доволна. Аз бях на едно парти на което ни показваха какви "вълшебства" върши цептерското туто джембо и почти ме навиха. Всичко изглеждаше толкова лесно и бързо, но цената хич не е за пренебрегване
Недостъци:
-Висока цена
-Тежка машина дори когато е празна
-Не смуче добре,въпреки 1500-те вата
-Турбо-четката се развали
-Телескопичните тръби се развалиха/ползвам прахосмукачката от 3г/
-Четките,като цяло,не са хубави
-Прахосмукачката е тромава,не е маневрена и е цяла борба,докато се провра в по-тясни и труднодостъпни места
-Контейнера й е направен с много улеи и чупки,където не можа да се измие добре и се задържа мръсотия
-Моя приятелка има същата и тя не е доволна,на нея й се скъса дръжката на контейнера.
-Според мен не е по-различна от Зелмер,която е на нормална цена.
Колкото до парочистачките-имам 2 такива:малка и голяма и  почти не ги ползвам.Удобни са ми само за чистене на фуги и на килимите.

# 18
  • Мнения: 377
ДесиХ2, много ти благодаря за полезната информация. За мен беше важно да чуя някой който е ползвал прахосмукачката на Цептер. Май желанието да притежавам това всичко можещо нещо взе да ме напуска.

# 19
  • Мнения: 4 300
Имаме перяща на Мулинекс. На 5 години е, но съм доволна, защото още е жива и здрава и върши работа. Дивани не съм прала, но килими - да и има ефект. Честно казано обаче мнението ми за перящите прахосмукачки вече е следното- плащам на някой 3 пъти в годината и идват д апочистят с Рейнбоу. Мулинекс-а я държим в къща и там да се почистят стълбите е кауза пердута. Освен това е тежка и си трябва мъкнене от единия на другия етаж. За пода не съм я ползвала, защото навсякъде сме с килими и това, което остава се почиства много лесно и бързо с парцал след като е опрахосмучено. Иначе само като си представя хамалогията по пълнене на вода и препарат, сглобяване на необходимите части на прахосмукачката... а ефекта  е същия като след парцала.
У дома в апартамента имаме Самсунг, 1600 вата, с пластмасов контейнер за болклука ( освен отрбата). За 15 минути съм готова с чистенето, лекичка е, взема завоите като Шумахер Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 422
Имам перяща и прахосмукачка с воден филтър.
Първата е от няколко години Мулинекс,пере килими,дамаски,мие прозорци и теракот.Хубава работа върши обаче е тежка и отнема време да я сглобиш ,напълниш,изпразниш и пр...Затова я ползвам рядко за основно чистене,ако не го направи някой друг ,както е напоследък  Mr. Green Другата е за ежедневна употреба Делонги с воден филтър,т.е вместо хартиени филтър и торба мръсотиято отива в резервоар с вода.Супер чисти над 500 лв беше,но също е тежка,защото се пълни с вода....
Дано съм помогнала  Peace

# 21
  • Мнения: 619
А някой има ли мнение за това:
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09028545

Иначе цената е доста прилична...

# 22
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
А някой има ли мнение за това:
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09028545

Иначе цената е доста прилична...
И аз съм й хвърлила око, дано някой даде отзиви! Simple Smile

# 23
  • Мнения: 4 422
А някой има ли мнение за това:
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09028545

Иначе цената е доста прилична...


Като купувахме нашата преди месец и нещо имаше само Делонги-нашата 550 лв или нещо такова и Нео 150 лв..Ами Нео има по-малко функции,няма регулиране на мощността,което е в доста широк диапазон при Делонги ,няма функция за самопочистване на резервоара или за почистване и ароматизиране на въздуха в помещението ..Филтъра и беше по-измислен ,резервоара е точно като боклукчийска кофа -домакинска от едно време с една тънка метална дръжка  Whistling и въобще цялостния вид беше по-дървен.Избрахме Делонги,но ако нямах пари за Делонги щях и Нео да взема пак е по-добре отколкото обикновена  ,дето всичкия прах излиза обратно от нея.. Tired

# 24
  • Мнения: 394
Ей момичета като чета отзивите ви и който няма чак такава финансова възможност за професионалната прахосмукачка от 2000 Евро като отиде в магазина може ли да изредите какво е хубаво да има като например - функция за само почистване на резервоара или за почистване и ароматизиране на въздуха в помещението
- регулиране на мощността
- перяща и прахосмукачка с воден филтър
- мие прозорци и теракота
Други качества  newsm78

# 25
  • Мнения: 4 422
Прахосмукачката с воден филтър не мие и не пере!!!!!!
Два вида различни са не ги смесвайте.Според цената са и екстрите без допълнителни функции с воден филтър за 150 лв НЕО с повече функции за 550 лв Делонги...
При перящите,няма сапочистване като функция има различни стпене и накрайници за различните функции-пране,миене,подсушаване ,сухо чистене и пр...
Там разликата в цената е от мощността и от марката и приставките към нея..

# 26
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Прахосмукачката с воден филтър не мие и не пере!!!!!!

и добре, че е така. Щото перящ боклук, наречен прахосмукачка няма нивгаш да си купя  Naughty


имам същата под име SOGO. За сега ме кефи. Пък и за 100-ина лева... Hug Айде отивам да я пускам. Grinning

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ей това е моето ново чудо:
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09018108

# 28
  • Мнения: 619
Шани, а какво производство е SOGO?

# 29
  • София
  • Мнения: 54
ще следя темата с интерес - тук научих, че ми трябва прахосмукачка с воден филтър, а не перяща - мислех, че е есно и също Embarassed Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт