Препоръчайте прахосмукачка на воден принцип или на пара!

  • 38 166
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 22 865
Мийлето е 180 ? някъде. Имат мн малка раzлика в оценката с БоШа, Мийлето го дават 4е е по добро zа килими, а БоШа zа твърд под, zа това го  вzех, при нас на всякъде  е ламинат и пло4ки  Wink
А като тегло да си спомняш?Питам,защото може би ще правя голямя поръчка в Мийле и мога да ползвам отстъпка.

# 61
  • Мнения: 7 605
Тегло на Мийлето ли? Не zнам, съжалявам.

# 62
  • София
  • Мнения: 54
И аз доста се чудих, какво да избера и от вчера съм горд собственик на парочистачка Solac. Веднага в къщи я опитах и останах очерована. Мръсните места около бравите на вратите изчезнаха, като с магическа пръчка. Засега съм в еуфория и ще чисяяяя Hug

# 63
  • Мнения: 7 605
Засега съм в еуфория и ще чисяяяя Hug

Заповядай и у нас  Laughing

# 64
  • София
  • Мнения: 54
докато не и се нарадвам - няма проблем  Laughing , а всъщтност хич не съм по чистенето Embarassed

# 65
  • Мнения: 440
Моля ви да ми отговорите и на мен за прахосмукачката.
Нашата прахосмукачка е с ХЕПА филтър, но когато чистим с нея, мирише много на прах. Така е независимо дали сме с постоянната или с хартиената торбичка. Аз затова й викам прахораздухвачка... Тя не е повредена или някаква стара. Просто не става!
Мъжът ми сега обмисля да си купим нова с контейнер, точно заради този проблем. Вие какво ще кажете. Тези, които имат такава, усещат ли миризма?

# 66
  • Мнения: 1 269
Моля ви да ми отговорите и на мен за прахосмукачката.
Нашата прахосмукачка е с ХЕПА филтър, но когато чистим с нея, мирише много на прах. Така е независимо дали сме с постоянната или с хартиената торбичка. Аз затова й викам прахораздухвачка... Тя не е повредена или някаква стара. Просто не става!
Мъжът ми сега обмисля да си купим нова с контейнер, точно заради този проблем. Вие какво ще кажете. Тези, които имат такава, усещат ли миризма?

Ние имаме с контейнер- Таурус  Welsatis 1600,. След почистване въздуха е по-свеж и ароматизиран. Купихме си ароматизатори за прахосмукачка- в момента е "ягода". С предишната миришеше на прах, а сега на само на чисто. Не се занимавай повече с торбички, това е моята препоръка. С воден филтър не съм ползвала, но прочетох, че е голяма хамалогиа след почистването, докато при контейнера само натискаш едно копче и боклука веднага се изхвърля!

# 67
  • Страната на чудесата - ако може от утре :)
  • Мнения: 291
Здравейте пак и от мен Simple Smile
Малко офф, защото не е точно по темата
В последните дни доста по-прочетох за прахосмукачките и накрая реших! Simple Smile
Ще е задължително с контейнер - bagless и циклон филтър и ще е една от тези двете:
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09017284
или тази
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09017284
Днес ще ходим до техномаркет и технополис и после ще споделя мнение Simple Smile

# 68
  • Мнения: 7 605
Моля ви да ми отговорите и на мен за прахосмукачката.
Нашата прахосмукачка е с ХЕПА филтър, но когато чистим с нея, мирише много на прах. Така е независимо дали сме с постоянната или с хартиената торбичка. Аз затова й викам прахораздухвачка... Тя не е повредена или някаква стара. Просто не става!
Мъжът ми сега обмисля да си купим нова с контейнер, точно заради този проблем. Вие какво ще кажете. Тези, които имат такава, усещат ли миризма?


Моята е с ХЕПА филтър но не мириШе.

# 69
  • Мнения: 22 865
Здравейте пак и от мен Simple Smile
Малко офф, защото не е точно по темата
В последните дни доста по-прочетох за прахосмукачките и накрая реших! Simple Smile
Ще е задължително с контейнер - bagless и циклон филтър
За циклона Tatjana сподели,че е стра технология и разпръсква прах/май така беше/Аз съм имала такава и бях доволна,сега я подарих на майка ми.Аз също мисля да си взема нова прахосмукачка с контейнер и Хепа филтър.

# 70
  • Мнения: 7 605
Аz го каzах zа водните филтри.... В теста, който цитирах, циклонът нямаШе добри ресултати  Wink

# 71
  • Страната на чудесата - ако може от утре :)
  • Мнения: 291
Вече купихме втората модел 8451 и веднага като се върнах я сглобих и започнах да чистя Simple Smile
Наистина в началото миришеше на прах, но после - не. Много й се радвам, защото е лека, лесно се управлява и чисти след това. Дано съм направила правилния избор Simple Smile

# 72
  • Мнения: 22 865
Аz го каzах zа водните филтри.... В теста, който цитирах, циклонът нямаШе добри ресултати  Wink
Така ли беше... Embarassed

# 73
  • Мнения: 394
Някой ползвал ли е парочистачката H2O Steam mop от рекламата по телевизията?

И аз си я харесах но тя не става като прахосмукачка тоест -не изсмусва боклука от килимите първо се почиства с прахосмукачка и после за измиване на пода се ползва май така беше  !
http://www.topshop.bg/index.asp?tn=productview&c=1078&pid=46820

# 74
  • Мнения: 22 865
Някой ползвал ли е парочистачката H2O Steam mop от рекламата по телевизията?

И аз си я харесах но тя не става като прахосмукачка тоест -не изсмусва боклука от килимите първо се почиства с прахосмукачка и после за измиване на пода се ползва май така беше  !
http://www.topshop.bg/index.asp?tn=productview&c=1078&pid=46820

Имам парочистачка...Пълна глупост е това от рекламата.Само с едно минаване мръсотията не изчезва.Пак си иска търкане тук-таме,общо взето не е удобно.Според мен ще птнема много време първо да се чисти с прахосмукачка и после и с тази джаджа.

Общи условия

Активация на акаунт