Инхибин Б?

  • 1 669
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 382
Момичета,къде в Пловдив изследват Инхибин Б.Намерих в сайта на Писанец,но имаше много негативни отзиви за резултатите им,така,че помагайте Simple Smile Simple Smile

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Шайн,мисля че в някоя от лабораториите изпращаха кръв в Плевен за изследването,но не съм сигурна.Дано някой по-запознат се включи.И аз трябваше да го изследвам,но така и не съм го направила още.На теб за какво ти го искат?

# 2
  • Мнения: 2 382
Искат го на мъжа ми ,не на мен.Два дена си блъскам главата и нищо не мога да открия. SadДано някой го е правил.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Съжалявам,че не мога да помогна с инфо.Даже не знам защо се изследва при мъже Embarassed

# 4
  • Мнения: 7 716
Можеш да изпратиш кръвен серум по куриер до Плевен.

# 5
  • Мнения: 313
сигурна ли си , че на мъжат ти го искат...това е хормон, който се произвежда от фолекулите /качествени/. Аз имам занижен. нормата му е трябва да е над 45. понеже и аз не знаех много изчетох доста из сайтовете, включително и в чужди и никъде за мъже не прочетох  newsm78
той показва евентуален намаляващ яйчников резерв - общо взето започва да спада около 10 години преди критическата възраст . изследват го сравнително отскоро и по този начин искат да установят навреме наближаващ яйчников резерв!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 6
  • Мнения: 313
исках да кажа нАМАЛЯВАЩ яйчников резерв!!!!!

# 7
  • Мнения: 2 382
Да,съвсем сигурно е назначен на мъжа ми .А за какво точно се изследва при мъжа нямам представа.В главата ми се върти нещо относно потенциала на сперматогенезата,но може да пиша и глупости newsm78.
Благодаря на всички за информацията Simple Smile

# 8
  • Мнения: 4 700
Ако можеШ го прати по куриер в Плевен. Не го прави в Писанец. Имам наблюдения, че в Писанец правят много иzследвания, които в други лаборатории в града не се правят. И от личен опит каzвам, че теzи реzултати, които получих аz не бяха верни. Така че само Ще си дадете парите и Ще си иzкарате акъла.  Naughty

Ето тук има справочник на лаборатории в Пловдив и София.
Може да ти свърШи работа.

http://www.informatorbg.com/companies.php?cat_id=1406

# 9
  • Мнения: 255
И на мен ми го изследваха в Плевен заради яйчниковия резерв. Не знам да се изследва на мъже newsm78

# 10
  • Мнения: 7 716
Изследва се и на мъже.

Общи условия

Активация на акаунт