Изложението Мебел в НДК

  • 1 502
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 84
Здравейте!
Някой ходил ли е на изложението в НДК на мебели? Какви са ви впечатленията, аз смятам да отида, но чак в събота. Но съм нетърпелива да разбера дали има хубави и качествени холови гарнитури и се надявам,че там на едно място ще мога да разгледам продукти на различни производители. А предполагам, че правят и отсъпка, ако си поръчаш по време на изложението?
Хайде, побързайте и споделете Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 794
Ехеее, дори не съм чула за изложението!
В събота и аз съм там в такъв случай Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 305
А дали ще си заслужава?  newsm78 То май ще има няколко изложения накуп и само един етаж ще е с мебели.  Чудя се дали няма да е малко постничко. Rolling Eyes Но така или иначе няма да навреди да се отиде  Simple Smile

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и аз сега чувам за това изложение.
Няма да е лошо, да го посетя  Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 794
Хайде, хайде, посетилите го вече няма ли да се включат с инфо! Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 2 437
От кога до кога е това изложение?

# 6
  • Мнения: 22 842
А нямаше ли тези дни едно изложение в Експо центъра за мебели?

# 7
  • Мнения: 88
Аз миналата година ходих на изложението Мебел в НДК,но беше много бедно на фирми.След това отидох  на изложението "Сторйко 2000" и там освен,че имаше представители на много повече фирми,присъстваха и тези от изложението Мебел.Тази година "Стройко 2000" е от 17.10 - 23.10.2007г.Мисля,че тогава наистина не е зле да се отиде.

# 8
  • Мнения: 2 125
Изложението май е до 30. Аз работя в НДК и знам, че мебелите са само на 5 етаж. Днес ще направя една разходка и ще докладвам Peace

# 9
  • Мнения: 8 999
И аз ходих миналата година - имаше само някакви скъпарски фирми и, в крайна сметка, нищо интересно или изненадващо. Само си загубих времето.

# 10
  • Мнения: 84
Ще чакаме доклада newsm51

# 11
  • Мнения: 575
Аз ходих вчера. Беше доста бедно. Имаше доста от тези античните мебели. Имаше и масови, няколко модела диванчета, 2-3 кухни, абе нищо особено. Определено Стройко ще е по-интересно. Това в НДК е някакво смешно и малко изложение. Поне аз не намерих нищо за себе си.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 437
ааа...мерси..значи няма да ходя  Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 84
Разбирам. Ами благодаря ти за информацията. Учудена съм, че е толкова зле организирано, значи с две думи няма смисъл да се ходи.
Ех, ще чакам Стройкото  Wink

# 14
  • Мнения: 2 125
Докладвам. Има няколко фирми, основно дивани са изложени, няколко спални и 2-3 кухни. Както е казала ането - бедно е, но лично аз харесах маса за хранене и 6 стола към нея за цена 1100 лв.
Не знам дали е много, но изглаждаше прилично.
Като цяло - нищо интересно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт