Ще има ли отмъщение?

  • 3 951
  • 57
  •   1
Отговори
Ако попаднете в такава ситуация или вече сте попадали кое от полетата ще изберете? Rolling Eyes

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Втора опция. Ама с двама Mr. Green

Преди години без да се замислям бих отговорила, че няма да ме види повече. Нещата обаче се променят Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 27 сеп 2007, 12:24 от Рени

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Какво значение има дали е по-малада?

Не знам как бих реагирала.

# 3
Какво значение има дали е по-малада?

Не знам как бих реагирала.


Това че така ще те накара да се почувстваш по-стара Rolling Eyes

# 4
# 5
  • Мнения: 4 978
Много пъти съм си задавала този въпрос и истината е, че не знам как ще постъпя.
Пожелавам си и да не разбера никога.

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Не, отмъщение няма да има, но нещата помежду ни много биха се променили. А проблемът млада/стара никога не ми е стоял на дневен ред, не виждам какво значение има.

# 7
  • Мнения: 2 336
Нямам намерение да му отмъщавам. Не бих направила нищо прсто така. Кой каквото прави за него си го прави.

# 8
  • Мнения: 2 673
зарязвам го

# 9
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ами по-млада или по-стара няма значение. Аз така и не разбрах на колко години е - прекалено бързо сложих края. А да си призная, не ме и интересува: важна е постъпката му, пък на колкото ще години да е тази.

# 10
  • Мнения: 533
Бия му шута - "да види как е без майка" red

# 11
  • в Низината
  • Мнения: 705
На секундата ще ми види гърба. Мисля, че това ще е достатъчен удар за него.

# 12
  • Мнения: 2 427
Аааа,определено няма да остана длъжна!Ще реша че след като той се е отдал на забавления,това автоматично значи че и аз мога!
Толкова пъти са ми се отдавали подобни възможности и не съм го правила за да не го нараня.Ако той в един такъв момент не е мислил за моя комфорт,ще наваксам пропуснатото без да се двоумя Twisted Evil.Естествено,няма да му кажа,да не ми е изпила чавка акъла Shocked.С това нещата само ще се усложнят.Щото в реалния живот мъжа може,ама жената-сакън! Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 4 710
Видях анкетата и разбрах Mr. Green
 Какво значение има дали с по-млада или по-стара Rolling Eyes При всички положения, не бих си го сложила с някой само и само да отмъстя. Има къде, къде по-оригинални начини да го направя.

# 14
  • Мнения: 2 427
И забравих да кажа-няма го оставя.Ако се касае за секс за една нощ!Гадничко ще ми е да си го представям как се е кефил и потил върху другата,ама ще го преживея.Излишно е да драматизирам,флирта за една нощ завършваш със секс е най-обикновена практика сред мъжете(че и сред жените,като се замисля).Най добре е да се свиква с идеята че света е зле устроен,колкото и да не ни стиска. Wink

Общи условия

Активация на акаунт