Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора
Здравейте, родих преди 5 мес. и се чудя дали да си сложа спирала. Гинеколога ми препоръча SILVERLILY или GOLDENLILY. Някоя от Вас ползвала ли ги е? Има ли странични ефекти много? И най-важното някоя забременявала ли е със спирала?
Цитирай

Sofia-Pavlovo

Записвам се да следа темата и аз много се чудя за тия спирали.
Цитирай

...

Записвам се да следа темата и аз много се чудя за тия спирали.
             и аз се записвам  Peace и 6те следя с интерес  Rolling Eyes
Цитирай

Варна

По принцип са много надеждни като ниво на контрацепция. Но се счита, че е най-добре да е приключила с ражданията жената (поради известен риск от възпаление - стерилитет). Всичко е статистика....
Цитирай

София

След първото дете си сложих спирала и съм много доволна.Сега след второто пак съм със спирала.Аз съм с Копра-Т.А за да забременееш със спирала трябва да не ти е сложена правилно.Затова се правя  прегледи след като ти я сложат,и на всеки 6м.Спиралата е по-добрия избор от хапчета,но малко жени го разбират. Peace
Цитирай

там където ме зове сърцето!!!

След първото дете си сложих спирала(дори да пише , че е за 5 години е добре де се смени в края на 3 -тата)  и така 12 години нямах проблеми !Махнах я и  на втория месец бях бременна !Сега отново съм със спирала!  Лично за мен това е най -добрия начин за предпазване от нежелана бременност!  Peace
Цитирай

София

Спиралата е нещо много удобно,но е важно как ще бъде сложена.Аз съм била със спирала и съм нямала никакви проблеми,но кагато се наложи да я сменя,не ми беше поставена добре.Още я помня тази ужасна нелюбезна лекарка в поликлиниката.В резултат направих извънматочна бременностп и се наложи отстраняване на ляват тръба на яйчника и част от него.След това имам нормално раждане,но това,което преживях беше ужасно.Намерете си добър специалист.
Цитирай

А може ли да се ползват тампони, когато имаш спирала?
Цитирай

Peace  и аз се записвам 
Цитирай

и аз се записвам за темата вълнуваме
Цитирай

А защо да е по-доброто средство пред хапчетата? newsm78Аз ползвам хапчета и съм много доволна,не смятам,че бих си сложила спирала,заради самият процес на слагане-стигаше ми бърникането в мен по време на раждането-не бих изтърпяла друго,пък било то и най-лекото.
Цитирай

München

А може ли да се ползват тампони, когато имаш спирала?
Да, могат.
Цитирай

София

Наистина е добро средство,но моят организъм не я прие.На вторият месец ми я махнаха,тъй като имах постоянно кървене.В резултат на това ...възпаление на яйчниците,антибиотици и т.н.Но наистина познавам много жени,които са доволни от спиралите.Само да вметна ,че моята спирала беше от обикновените.Сега имало ново поколение,които били ...супер според гинеколога... Rolling Eyes
Цитирай

на брега на Дунав

И аз се записвам да следя темата. Аз съм ползвала хапчета , но обмислям варианта за спирала. Аз също съм чувала, че най-добре е да се сложи такава след като жената е решила, че не иска повече деца, но дали е така ...  newsm78
Цитирай

гр.Полски Тръмбеш

преди 5 години си сложих спирала и трябва да я махам ,защото е за 3 години ,но много съм доволна от нея ,
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора