Флуориране на водата

  • 39 363
  • 817
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 410
Андреа, отново си права Laughing
Ще ги оправим тези неща, но ни трябва време.
Да пускам ли тема в Клюкарника или друг ще я пуска?

# 361
  • София
  • Мнения: 5 184
Да, трябва да се обърне последователността!
1. четеш петицията
2. ако си съгласен, подписваш!

Някоя клюкарка да си признае!

# 362
  • Мнения: 1 586
За клюкарника - може би пак ДеЩоВиди. Тя нали вече пусна една такава тема наскоро.
Не е фатално и дуци да я пусне, разбира се.
Ако не се намери доброволец за форума на майките, аз ще я пусна и там по-късно.

# 363
  • София
  • Мнения: 410
Андреа, пусни темата в Майките, а аз - в Клюкарника.

П.П. Пуснах я в Клюкарника.

# 364
  • Мнения: 1 586
Пуснах.
Смятате ли, че е удачно да поискаме заковаване на темата поне в здравния форум? Двоумя се, понеже ми се струва, че закованите теми някак по-малко се четат. Ако се грижим да я "вдигаме" редовно темата, ми се струва, че ще е по-добре.

# 365
  • София
  • Мнения: 410
Пуснах.
Смятате ли, че е удачно да поискаме заковаване на темата поне в здравния форум? Двоумя се, понеже ми се струва, че закованите теми някак по-малко се четат. Ако се грижим да я "вдигаме" редовно темата, ми се струва, че ще е по-добре.
И аз мисля, че закованите теми по-малко се четат, но нека и другите кажат мнението си.

# 366
# 367
  • София
  • Мнения: 410
Току що получих имейл от Блулинк. Ето го:

http://www.bluelink.net/index.shtml?x=27637

Pozdravi,

Vladimir Ivanov

Публикували са инфо, но не разбрах дали ни подкрепят newsm78

# 368
  • Мнения: 1 586
Оги Ковачев от Зелената партия е разпратил призив за подписване на петицията до мейлинг листите на Natura_2000, irakli_grupa, NGO_list, climat_action, bike revolution_list, HC_list, Mensa_grupa и до много други свои познати. Има и списък с над 880 медии и може да го ползва в наша полза, обаче трябва да имаме човек за контакт, който да отговаря на журналистите при проявен интерес.

# 369
  • София
  • Мнения: 410
Оги Ковачев от Зелената партия е разпратил призив за подписване на петицията до мейлинг листите на Natura_2000, irakli_grupa, NGO_list, climat_action, bike revolution_list, HC_list, Mensa_grupa и до много други свои познати. Има и списък с над 880 медии и може да го ползва в наша полза, обаче трябва да имаме човек за контакт, който да отговаря на журналистите при проявен интерес.
Много е активен този човек, спор няма.
Трябва да си пишете с мъжа ми относно явяването пред медиите...само не знам как ще ги съчетае всички неща, ако е през работно време.

# 370
  • София
  • Мнения: 5 184
Аз почти никога не чета заковани теми.

 Сутринта получих и първия рязък отказ, но не ми се коментира(този от Менса не се брои, защото тогава липсваше инф., а сега пак благодарение на Оги се обсъжда между членовете).

Грейс, какво става с Коритаров?

Получих потвърждение и от  Universitetski klub za ecologiq i ustoichivo razvitie Uneco http://www.uneco.info/  с ъс следното мило писмо:
Здравейте,
след допитване до колегите стана ясно, че ние ще подкрепим тази петиция и ще се включим в борбата срещу този абсурден проект!
За допълнителни детайли, моля свържете се с мен .       
Успех!
С пожелания за здраве!Боби

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 16:11 от bilyanam

# 371
  • Мнения: 2 652
Биляна, от екипа на предаването обясниха, че днес са "набавяли" и "обработвали" информацията, за да могат да я представят на редакторите, които имат последната дума. Утре отново ще се чуя с тях към обяд, дано кажат нещо по-конкретно. Изпратих им и петицията, която вече е факт.

# 372
  • Мнения: 4 392
Момичета, страхотни сте! МНого работа сте свършили, браво!  bouquet
Благодаря и на г-н Ковачев!  bouquet

bilyanam , от кого беше отказът? Thinking

Базарът ни свършва днес, довечера си сменям подписа с линк към сайта и петицията! Peace




# 373
  • Мнения: 2 652
Aila, защо не подгрееш дългокърмещите и ЕБХ практикуващите. Аз пуснах един спам в темичката, ама не ми обърнаха грам внимание.

# 374
  • София
  • Мнения: 410
[
Получих потвърждение и от  Universitetski klub za ecologiq i ustoichivo razvitie Uneco http://www.uneco.info/  с ъс следното мило писмо:
Здравейте,
след допитване до колегите стана ясно, че ние ще подкрепим тази петиция и ще се включим в борбата срещу този абсурден проект!
За допълнителни детайли, моля свържете се с мен .       
Успех!
С пожелания за здраве!Боби

[/quote]
Довечера ще включим и тях.

Общи условия

Активация на акаунт