Какво правите когато сте на диета и освирепеете от глад

  • 1 822
  • 24
  •   1
Отговори
 #Cussing outУмирам от глад  а ми се яде, дайте съвети!!!!!!!!!!!!!!!!! newsm78

# 1
 GrinningИсках да напиша яде ми се а съм на диета,то май от глада така Crazy #Crazy

# 2
  • Мнения: 1 454
Пия вода и дъвча дъвка, след дъвка....

# 3
  • Мнения: 1 424
Хапни нещо малко, което диетата ти разрешава  Peace
Ако си на плодовата- хапни някой плод.
Ако си на японската- някой зеленчук или варено яйце
Ако си на Дюкан- някакво месце . И т.н.  Peace
Ако си на лунната( нали е днес  Crazy) - пийни чай с мед или си хапни някой плод  Peace
И пий многоооо вода  Peace
Всичко друго и въпрос на ВОЛЯ   bouquet

# 4
  • Мнения: 4 678
Ям зеленчуци Peace

# 5
  • Мнения: 12 588
Когато стане така, хрупам заланчуци от рода на краставици, зеле или пък някой морков например. Друг вариант ми е чаша айрян, ама с повечко водичка от нормалното. Или си слагам в чашата с вода резенче лимон или ябълка - хем е много свежо за пиене, хем самият аромат донякъде залъгва.
Друг е въпросът, че не бих се хванала с диета, която изисква от мен да примирам от глад - просто не съм за такова нещо. Ще погладувам половин ден и ще й тегля майните, познавам се, а и кому е нужно?

# 6
  • Мнения: 201
Наяждам се като прасе и после се мразя. Затова не пазя гладни диети, а гледам да се придържам към определен хранителен режим. Понякога естествено се случва даден ден да приема повече калории, компенсирам с по-ниско калорично меню през следващите ден-два.
Иначе когато съм много гладна пия вода, а освирепея ли за сладко  - добра работа вършат печените ябълки, сушените плодове или черният шоколад. Е , не са диетични, но за мен са по-приемлив вариант от всичко останало /сладичко имам предвид/.
Успех!

# 7
  • Мнения: 533
Хрупам моркови и зеле.

# 8
# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 718
Кисело мляко.
Но уточнявам, че не съм на диета, а на режим. И гледам да не освирепявам.

# 10
  • Мнения: 3 360
Много вода-но не си позволявам да освирепявам.Плод или зеленчук също помагат-зависи какъв режим спазваш Wink

# 11
  • Мнения: 523
Правя си едно мляко на айрян!  :bouquet:

# 12
  • Мнения: 2 492
Наяждам се в повечето случаи ... а ако твърдо съм решила , че няма да се отказвам просто стискам зъби и си намирам някакво занимание далеч от храна .

# 13
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Наяждам се като прасе и после се мразя.
ето това е грозната истина и за мен  Embarassed

# 14
  • Мнения: 1 092
пуша и пия кафе след кафе................докато ми прилошее Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт