Страхотна диета за страхотни тела 6

  • 15 465
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 162
Добро утро!
Как сте режимни дами?
Аз днес съм на въглехидратен ден и още не съм си измислила меня.
Вчера бях диетична и много пешеходна!
 Two Hearts

# 286
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 162
КЪДЕ СА ВСИЧКИ "СТРАХОТНИ"МАДАМИ?
Днес само аз ли се вясвам?
Спазва ли още някои режима?
Аз днес съм на въглехидратен ден - мноо хубав боб по манастирски хапнах.....
Да не дразня тези, които са на млечен ден. Утре можете да "ми го върнете" Laughing


 Hug

# 287
  • София
  • Мнения: 2 958
Спазвам стриктно до днес. 5-ти ден. Ще видим как ще се представя през почивните дни. Blush
Май само аз съм на Втората част от диетата...

Приятни събота и неделя и бъдете Страхотни! Party

# 288
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз съм на първата диета, шести ден.
Боря за последните два килограма до идеалната Василисина форма.  EmbarassedБях запънала на 53 кг. от доста време, много трудно свалям след раждане.
(Когато родих, имах само пет излишни килограма и корем за прибиране. Но се боря грам по грам, сантиметър по сантиметър. #Cussing out)
За тези шест дни има видим резултат. Диетата действа! И не е никак трудна за спазване.  bouquet

# 289
  • Мнения: 227
Здравейте
Малко ме е срам да се показвам тука.Пак се издъних Embarassed,не мога да се преборя с желанието да ям сладко.Преди малко си купих БиоАктив Хром.Четох тук -там има доста противоречиви мнения за него.Дано подейства ,че вече не знам какво да правя,то лакомия ли е чудо ли е.Няма ли някой да измисли лек против лакомия. Mr. Green
Хайде чао за сега и от утре на ново. Embarassed

# 290
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 162
Здравейте!
Аз съм режимна, без прегрешения спазвам режима....(само 1 чаена лъжица жито варено и вчера бях с различен зеленчук на обяд и вечеря!)
Вижда и се края! На 06.12. е последния ден от диетата! Някой знае ли препоръчван режим за хранене след 1-ва диета (не ми се започва 2-рата, поне до 10.12.)
Аз също много харесвам тази диета - при мен резултата е много видим - всичките ми приятели ме похвалиха (горда съм от себе си) Но откакто виждам резултата в огледалото не съм се мерила.
Маргооооооо, сподели резултати от БиоАктив хрома.

Успешен минусов ден!!!!!!!

# 291
  • София
  • Мнения: 2 958
Здравейте , момичета!  bouquet

b_ivanova , браво! newsm10 smile3501

Препоръчвам ти лек режим от сорта на разделното хранене. Аз след първата диета се хранех разделно. За мен, за моя организъм, е много полезен този режим и успях да задържа свалените кг.
margooo, стягай се!  Wink Аз също съм голяма лакомия, но се справям така - сложила съм си пред погледа една снимка, на която въобще не се харесвам и като я погледна, направо губя апетит... Tired Joy

Василиса Умница , малкото кг са най-трудни за сваляне, но ще успееш.  Peace Диетата е много приятна.

До днес  съм режимна , с леки изменения  и вариации по диетата, но съм доволна от себе си. Устоях на изкушенията през почивните дни. Grinning
Днес ми  е ден 8-ми.
Резултат ще напиша в края на диетата. Wink

Желая ви Страхотна седмица!

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 10:58 от StaM

# 292
  • Мнения: 3 425
Момичета,страхотни сте ...браво за постоянството   bouquet

Пуснете нова тема,защото сте вече на 15 страница    Peace

Ако искате аз ще я пусна,но да не съм ви на кърък  Crazy

# 293
  • София
  • Мнения: 2 958
НОВА ТЕМА  Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=245994.new#new

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 16:38 от StaM

Общи условия

Активация на акаунт