Стига вече чалга!

  • 1 963
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 150
Стига ориенталщина, стига цигания! Стига кючеци! Стига бездарни селяндури!

Подкрепете кампанията. Ако имате заведение, ако просто ви е омръзнала простащината, ако искате да живеете в европейска страна - използвайте този стикер:



# 1
  • Мнения: 4 711
 И какво означава този виртуален плакат? Който си слуша, ще си слуша и без да го антиагитираш  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 3 423
Не бих избрала серифен шрифт за забрани!
Както и бих другояче центрирала текста.
Добре, че не си ми мъж, че с тези ти кусури...

# 3
  • Мнения: 150
Не бих избрала серифен шрифт за забрани!
Както и бих другояче центрирала текста.
Добре, че не си ми мъж, че с тези ти кусури...
Да не са ти баннали личната?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 672
И мен не ми харесва чалгата, ама тея дето я слушат, да си я слушат. Не ми пречат !!!
Туй, че не ги разбирам, си е мой проблем  Laughing

# 5
  • Мнения: 150
Така! Хайде, ако обичате, създайте си тема за  или против чалгата, а? Тук става дума за друго нещо, ама защо ли не се изненадвам, че никой не иска да вникне за какво точно...

# 6
  • в Низината
  • Мнения: 705
Всеки има право да слуша каквото си иска!
100jane, каква е целта на тази твоя кампания и има ли въобще някакъв смисъл от нея?

# 7
  • Мнения: 4 711
Къде предлагаш Водачо да си залепим стикера?

# 8
  • Мнения: 150
... и има ли въобще някакъв смисъл от нея?
Имало ли е смисъл от Априлското въстание? Но са го направили. Защото какви хора ще са, ако не бяха опитали?!

# 9
  • Мнения: 150
Къде предлагаш Водачо да си залепим стикера?
В твоя случай - временно на клавиатурата, за да не ми оспамваш темата. Тя и без това няма да доживее пета страница, щото съм любимец на бадмините...

# 10
  • в Низината
  • Мнения: 705
Сравнението ти с Априлското въстание е неуместно!

# 11
  • Мнения: 150
Сравнението ти с Априлското въстание е неуместно!
Напротив! Поробителят е все още тук - с музиката си, с дрехите си, с манталитета си. Отново имаме сблъсък на две цивилизации и ценности - ориенталска и европейска. Бих посочил иначе Стогодишната война...

# 12
  • Варна
  • Мнения: 672
Почти навсякъде се пуска и слуша чалга.
Но аз подкрепям, дано темата седи по-напред  Grinning щото ме дразни чалгето  Peace

# 13
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Напълно подкрепям 100ян!  Peace

# 14
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
"чалга" е вече начин на мислене, начин на живот, с разни табелки нищо няма да напарвиш и няма смисъл.
По-добре следващият път когато компанията решава къде да иде изберете такова където ще свирят класика.

Общи условия

Активация на акаунт