Strollometer за количка

  • 629
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 652
Някой знае ли от къде може да се купи подобна джаджа?

http://www.babystyle.com/images/product/21329_MID_l.jpg

# 1
  • София
  • Мнения: 6 235
За какво служи това, че не вдявам?  newsm78 newsm78 newsm78

# 2
  • Мнения: 2 652
Ами, това е някакъв готски уред, който се закрепва на количката и измерва колко км си навъртял, скоростта, с която се движиш, температурата и др. Случайно го открих, ровейки се в чуждите сайтове, ставал на всяка количка.

# 3
  • Мнения: 865
звучи много интересно.такава джаджа знам,че има за велосипедите,но бих си сложила и на количката.хайде,казвайте от къде Praynig

# 4
  • Мнения: 219
Аз си купих от магазин за велосипеди и си бях сложила на количката, но това беше в далечната 2003 сега може и да има специални за колички. Много му се радвах, доста километри навъртях Simple Smile и ги имам документирани. 

# 5
  • Мнения: 10 975
Джаджа за велосипед наистина ли работи и на количка? Ако да, още тези дни си местя моята от колелото. Laughing

# 6
  • Мнения: 2 652
Джаджа за велосипед наистина ли работи и на количка? Ако да, още тези дни си местя моята от колелото. Laughing
Тези за велосипедите не съм наясно на какъв принцип са и как се закрепват. Уредът, който гледах за количка е с wireless технология и механизмът на закрепване е универсален.

# 7
  • Мнения: 10 975
Тези за велосипедите не съм наясно на какъв принцип са и как се закрепват. Уредът, който гледах за количка е с wireless технология и механизмът на закрепване е универсален.

За велосипеди принципът е горе-долу такъв: едната джаджа се закрепя на колелото, а другата на кормилото. Тази на колелото отчита броя завъртания и изпраща информация горе на кормилото, където си гледаш дисплейчето.

# 8
  • Мнения: 2 652
Същият трябва да е принципът и на тази джаджа, само че в допълнение мерела и температурата.

Общи условия

Активация на акаунт