Използвате ли ролки за коса?

  • 6 300
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 310
С тези лепящите очевидно не мога да се справя, бавно съхне косата. Така е и с дунапренените на телче дето са. Ползвам варащите се, но си е голяма игра и хич не са подходящи. Особено  като бързаш за работа.А много ми се ще да открия начин да си правя от едрите, небрежни къдрици.Не начупена с гел и дифузер, а едри и подредени, но свободно падащи. Ако някой има идея, моля, да сподели.

# 46
# 47
  • София
  • Мнения: 1 654
Не ! Никога не съм използвала ролки. Hug

И аз  Peace
И аз, но пък по лагерите сме си навивали косите на хартиени лентички Wink

# 48
# 49
  • гр.София
  • Мнения: 430
Аз не използвам ролки, понякога се начупвам с пяна, а много рядко ползвам маша...

# 50
  • Мнения: 146
Радко ,но използвам Simple Smile От най-обикновените - донапренени , доволна съм Simple Smile
А така и не мога да се 'направя' добре с тези дългите , които са като пръчки , не знам как се наричат...  ooooh!

# 51
  • Шумен
  • Мнения: 555
Аз преди много ползвах ролки за коса - всякакви - термо, обикновени, дунапренени, самозалепващи, гумени - добре, че дойде модата на клечесто-правата коса Wink
...

Аз също. Спях с ролки, ама много неудобно. Но в името на красотата се жертвах.  Joy Дори когато съм се изкъпала и не ми беше все още навита косата не мърдах от нас, че как ще ме види някой ненавита, толкова грозна. Laughing Ужас!!!!!!!!  Shocked Добре, че мина вече това време.

# 52
  • Мнения: 476
Добре де  как ги закрепвате тези с залепването? ..

Само при  мен ли не става  Confused

Ето един "трик" - след като си навия косата , за да не ми падне ролката я защипвам с по една от онези тънки метални черни фибички - защипвам от долу и горе и дори си спя с ролките без да се разпаднат  Hug

# 53
  • Мнения: 1 282
Добре де  как ги закрепвате тези с залепването? ..

Само при  мен ли не става  Confused

Ето един "трик" - след като си навия косата , за да не ми падне ролката я защипвам с по една от онези тънки метални черни фибички - защипвам от долу и горе и дори си спя с ролките без да се разпаднат  Hug

И аз го прилагам този трик.  Peace

# 54
  • Мнения: 1 234
Използвам,но много рядко-има-няма един,два пъти в годината ако се сетя Laughing

# 55
  • Мнения: 794
Опитвала съм .с фибички, но ми се причупва (на едно место) ужасно косата от тях...

# 56
# 57
  • София
  • Мнения: 1 951
не, макар да си купувах няколко пъти
после ги харизвах на желаещи приятелки Simple Smile
И аз правя така,но винаги имам по едно комплектче за мен.Използвам ги рядко.

# 58
  • Мнения: 1 976
Аз имам едни гумени, дълги, с различен размер. Навива се косата и после самите те просто се усукват. Държат много здраво и не пада нито кичур.
От къде мога да си купя такива ролки Praynig Praynig Praynig

# 59
  • Мнения: 1 259
Predi polzvah,no s parcal4eta mi se naviva po hubavo.Problema e 4e stoi nqkolko 4asa,za6toto kosata mi e prava i tejka!

Общи условия

Активация на акаунт