Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 септ. 2007, 08:27 ч.

Споделете 23

• 22 121
  • 1 343
  •   1
Отговори
Нова темичка  Hug

Последна редакция: пт, 28 сеп 2007, 09:10 от L е о

# 1
  • при децата
Хайде на стихоплетничеството  Wink

# 2
  • Пловдив
понякога имам чувството, че xenia е Liorena, ако разбирате какво искам да кажа все пак Simple Smile

Да, имат доста общи неща.  Laughing
Тц, нямат според мен. Лио е също язвително, но не е злобна. Готова е да помогне. И според мен никога не би писала под чуждо име, тя има достойнство. xenia направо си злобее и освен да критикува никога не е дала смислено предложение.

# 3
  • при децата
Нямам нищо против да се храня на маса като на ксения, стига да има кой да я слага и вдига  Mr. Green т.е. да не съм аз  Mr. Green

# 4
  • София
Може ли да се включа и аз в темичката ви? Досега само съм ви чела тайничко, ама никога не съм се престрашила да споделя каквото и да е Embarassed Embarassed Embarassed И какво точно си споделяте? newsm78 Аз засега освен, че си легнах в 03.00, защото гледах 20 серии "Приятели" на компа друго не се сещам, още ми е рано Blush Успешен ден Peace

# 5
  • Плевен
Струва ми се, че днес ще е така слънчево и горещо както и вчера. Затова ще ви изоставя рано рано и отивам по разходки.

Сънувах, че някой насила ме кара да карам някаква кола и ме навигира да карам щуро и безсъвестно. Мъж беше, непознат. Накрая се забих на софийската жп гара в едн спрял влак и той дерайлира /извинете, така ли се пише/. Всъщност после продължихме, но останалото не си го спомням. Жертви нямаше.

Ако съм се справила с четенето на Правила - имам си снимки в подписа. Изобщо не им завиждам на тия дето правят сайтове, много досадно с тия кодове, тагове и други такива.

На кой оставихте днес децата?

# 6
  • по Пътеката
 Това си е мания.Обикновена.Като всяка друга. Simple Smile

# 7
С тези рими в заглавието, темата ми навява асоциации с отчетните. Предната беше по-скоро изключение от правилото или поне аз с такова впечетление останах.

# 8
С тези рими в заглавието, темата ми навява асоциации с отчетните. Предната беше по-скоро изключение от правилото или поне аз с такова впечетление останах.

Ако ви дразнят ще ги махна  Laughing

# 9
  • София
Струва ми се, че днес ще е така слънчево и горещо както и вчера. Затова ще ви изоставя рано рано и отивам по разходки.

Сънувах, че някой насила ме кара да карам някаква кола и ме навигира да карам щуро и безсъвестно. Мъж беше, непознат. Накрая се забих на софийската жп гара в едн спрял влак и той дерайлира /извинете, така ли се пише/. Всъщност после продължихме, но останалото не си го спомням. Жертви нямаше.

Ако съм се справила с четенето на Правила - имам си снимки в подписа. Изобщо не им завиждам на тия дето правят сайтове, много досадно с тия кодове, тагове и други такива.

На кой оставихте днес децата?

Аз много често сънувам, че карам кола, по празна улица, нощем, с висока скорост, а иначе не съм шофьор и нямам намерение някога да съм такъв newsm78 Детето си оставих на детската градина Laughing

# 10

Ако ви дразнят ще ги махна  Laughing

Нека и другите, които пишат тук да кажат. Аз споделих моето мнение. Simple Smile

Еее, Leo, много си бърза. Почувствах се като лоша даскалица, размахала пръст  Mr. Green

# 11
Подкрепям Криста. Да оставим поезията на професионалистите. Simple Smile

# 12
  • при децата
Така ми харесва, без мерена реч  Peace

# 13
  • Abu Dhabi
понякога имам чувството, че xenia е Liorena, ако разбирате какво искам да кажа все пак Simple Smile

Да, имат доста общи неща.  Laughing
Тц, нямат според мен. Лио е също язвително, но не е злобна. Готова е да помогне. И според мен никога не би писала под чуждо име, тя има достойнство. xenia направо си злобее и освен да критикува никога не е дала смислено предложение.

ми аз да уточня - нямах предвид, че е наистина Лиорена. А че xenia се забавлява, пишейки по този начин/със сигурност помниш темата на лио за 1000та лева, или колкото там бяха, и как масово се върза народът/. Стилът ми напомни за това, особено последните писания на xenia в една тема за гърнетата. А ако не се забавлява, а е сериозна, опазил Господ  Praynig

# 14
  • Sverige
Една рецепта за подобряване на настронието, която прилагам в тоз момент. Намисляте си нещо, което искате/мечтаете или което си дължите сами на себе си Wink и си го повтаряте на ум, а като продължение на това си пускате на Металика - Nothing else matters на макс, и съответно се получава примерно - дължа си един голям шоколад само за мен ... and nothing else matters...Добре ми се получава на мен комбинацията  Sunglasses

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт