Новото списание Amica

  • 12 809
  • 98
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 231
Доста се лутам преди да избера женско списание днес си купих  "Коса" стори ми се че е добро
но ще го разгледам по обстойно бях се засилила и аз за  "Амика" но четейки форума се разубедих
 

# 46
  • Мнения: 4 358
Никакви подаръци, никакви мостри, пълно с реклами #Cussing outНе ми хареса. Мислех да сменя неизменния Cosmopolitan обаче йок - не става. Оставам засега на Космо. Peace

# 47
  • DE
  • Мнения: 967
И на мен не ми харесва!
Същото като Грация!

# 48
  • DE
  • Мнения: 967
Засега най-интересното списание за мен е Вирджиния!

# 49
  • Мнения: X
Засега най-интересното списание за мен е Вирджиния!
Shocked Излезе ли?!
Чакам го от средата на месеца!!!! Twisted Evil

# 50
  • DE
  • Мнения: 967
Засега най-интересното списание за мен е Вирджиния!
Shocked Излезе ли?!
Чакам го от средата на месеца!!!! Twisted Evil
Излезе със закъснение!

# 51
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Какво е това Вирджиния? За първи път го чувам? Blush Колко пари е и добро ли е? Аз купувам което ми хареса на репа, последно си купих Ева, и за 6 лв. пълни глупости има само. Tired

# 52
  • Мнения: X
Какво е това Вирджиния? За първи път го чувам? Blush Колко пари е и добро ли е? Аз купувам което ми хареса на репа, последно си купих Ева, и за 6 лв. пълни глупости има само. Tired
Списание джобен формат (А5) - 2.19 лв. Има клюкинки, диети, полезни съвети, тестове....
Аз го купувам от повече от година и не съм съжалила за нито един брой Wink

# 53
  • Мнения: 14 486
Какво е това Вирджиния? За първи път го чувам? Blush Колко пари е и добро ли е? Аз купувам което ми хареса на репа, последно си купих Ева, и за 6 лв. пълни глупости има само. Tired
Списание джобен формат (А5) - 2.19 лв. Има клюкинки, диети, полезни съвети, тестове....
Аз го купувам от повече от година и не съм съжалила за нито един брой Wink


нещо като джой, значи? и анна, но джоя е по-добър от анната.

# 54
  • DE
  • Мнения: 967
Какво е това Вирджиния? За първи път го чувам? Blush Колко пари е и добро ли е? Аз купувам което ми хареса на репа, последно си купих Ева, и за 6 лв. пълни глупости има само. Tired
Списание джобен формат (А5) - 2.19 лв. Има клюкинки, диети, полезни съвети, тестове....
Аз го купувам от повече от година и не съм съжалила за нито един брой Wink


нещо като джой, значи? и анна, но джоя е по-добър от анната.
Вирджиния е по-добро от Джой и Анна

# 55
  • Мнения: 1 885
Пфууу разгледах го като ходих у майка ми... Ми то наистина е ужасно.. Само тъпи снимки на някви модели, 10 реклами на различни видове спирали и текст, който ще прочета за максимум половин час.
Голям боклук!

# 56
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Благодаря момичета, ще го изпробвам това Вирджиния. Grinning

# 57
  • Мнения: X
Благодаря момичета, ще го изпробвам това Вирджиния. Grinning
Дори да не ти хареса, не губиш много - 2.19 не са 7 лв Mr. Green
А иначе и аз смятам, че е по - добро от Анна и Джой Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 2 164
Днес много се чудих дали да не си го взема. Обаче след като видях каква е тухла, а има заглавията само на четири или пет статии на корицата се разубедих. Предположих, че ще е пълно с реклами и май не съм сгрешила.

# 59
  • Мнения: 14 486
Благодаря момичета, ще го изпробвам това Вирджиния. Grinning

и аз Grinning

Общи условия

Активация на акаунт