Пазете се!

  • 4 201
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 336
Понеже съм още много афектирана реших да дам тон и да си покажем хубавците!
Аз тази снимка съм я пускала в ДиС, когато уж бяхме такова.
Гледайте!
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/99/24603_149.JPG

# 1
  • Мнения: X
ще видя вкъщи как е положението и ще се изтипосам - имаше некви от родилното мисля - ся да видя дали пазя
ще я ковнем ли?  Wink

# 2
  • Мнения: 2 336
И това за заковаването е много ХУБАВА идея.
Айде бе хора!

# 3
  • София
  • Мнения: 6 477
С голям кеф бих го ковнала, ама още малко ще задържа.....

# 4
  • Мнения: 515
Досега не съм го казвала,но моя чете всичко тук,или той или мацката му.Това е моя начин да му кажа всичко което искам.Той е много на ти с компютрите и аз се съмнявам ,че пропуска и ред от всичко, което пиша(един вид така ги наранявам до някъде).Не ми се иска да си разваля доброто му отношение към мен като го заклеимя със снимка.Не ми се сърдете ,но тук става въпрос за интереси.Затова никога не съм крайна в изказванията си за него и никога не пиша лъжи.ПРОСТО ЗНАМ ,ЧЕ ВСИЧКО ЧЕТЕ.Напоследък го разбрах по някой негови изказвания ,но той никога няма да си признае.А така ми се иска да го направя.!!!!!! hahaha

# 5
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Ами аз като изтрих снимките на татенцето ни от компа как да го говна сега? Имам няколко ама там не е сам и как да знам ,че ще го познаят хората?
 newsm78

# 6
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Ей Сиси,  ама твоят много прилича на моя..... newsm78Кой ни е карал да си взимаме такива хубави мъже та да ги харесват жените? ooooh!,късно разбрах ,че ;хубост къща не прави;.
Мила,и ти и детето сте много сладки ,но те май хубавите са безмозъчни Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 2 336
Ей Сиси,  ама твоят много прилича на моя..... newsm78Кой ни е карал да си взимаме такива хубави мъже та да ги харесват жените? ooooh!,късно разбрах ,че ;хубост къща не прави;.
Мила,и ти и детето сте много сладки ,но те май хубавите са безмозъчни Rolling Eyes
Днес го видях - на нищо не прилича. По скоро на скелет, толкова е отслабнал. Ама хубав, грозен - от вътре е мърша.

# 8
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Така де и аз товая казвам -отвътре са мърши и то от най-миризливите(направо вунят) Sick

# 9
  • Мнения: 623

Днес го видях - на нищо не прилича. По скоро на скелет, толкова е отслабнал. Ама хубав, грозен - от вътре е мърша.


Хм... и аз от април съм отслабнал около 5 кг... ама това не е от хубаво...
Знае ли човек, може и той да го изживява по някакъв начин...

# 10
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
ХА-ХА-ХА,изживява го,да -ама по-друг начин.......... #2gunfire #2gunfire

# 11
  • Мнения: 623
ХА-ХА-ХА,изживява го,да -ама по-друг начин.......... #2gunfire #2gunfire

Хора, нали всички сме съгласни, че тук се чува (по-скоро - вижда  Laughing) само гледната точка на едниния?
...Не, че със секс не се отслабва, ама чак пък толкова, че да заприлича на скелет... Laughing Laughing Laughing
Хм, може и да не го хранят?

# 12
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Хм, може и да не го хранят? -виж това е по-вероятното.
 newsm48А колкото до гледната точка на отсрещната страна-моля,нека да я чуем.Ама едва ли им стиска.... smile3516
 
 

# 13
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ей момичета я по-леко със заглавията
ясно че сте афектиране ама аз реших че става думи я за педофили я знам ли
това "пазете се" нямкак стряска бе!

# 14
  • Мнения: 623

Хм, може и да не го хранят? -виж това е по-вероятното.



 newsm48А колкото до гледната точка на отсрещната страна-моля,нека да я чуем.Ама едва ли им стиска.... smile3516


[/quote]

Много бих се радвал, моята почти бивша, да се появи тук, да си каже нейната гледна точка... пред вас smile3508

# 15
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Дани,и аз като теб искам да чуя какво би казал бащата на Мария,но май това едва ли някога ще ни се случи??? newsm78

# 16
  • Мнения: 623
Дани,и аз като теб искам да чуя какво би казал бащата на Мария,но май това едва ли някога ще ни се случи??? newsm78

У наше село, аналогичен случай  Laughing Laughing Laughing

# 17
  • Мнения: 2 336
Темата май много се разводни. По отношение на заглавието - ако искате ще го сменя. Но то носи идеята на темата.

# 18
  • Мнения: 911
Хич не го сменяй! Баш си е добре!  Sunglasses

# 19
  • Мнения: X
ей момичета я по-леко със заглавията
ясно че сте афектиране ама аз реших че става думи я за педофили я знам ли
това "пазете се" нямкак стряска бе!
ем щото не ти е минало през главата та мислиш че не е страшно

# 20
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
И аз с удоволствие бих го показала, но от съображения за сигурност- още няма. Като мине всичко по делото (а то няма да е скоро), ще го изтипосам тук. Макар  че каква сигурност, аз толкова много се открих, че сигурно всеки .който ме познава се е досетил коя съм hahaha Много важно- аз съм си аз. Ама ще вземе да ме съди и за публикуване на снимка без негово знание. Laughing

# 21
  • Мнения: 2 327
По интернет анонимност няма Simple Smile
Хората още се лъжат, че като не си напишат името и това е достатъчно.

Аз снимка на моя не смятам да слагам. Все пак, която реши да вземе мъж с две деца от две жени, трябва да си има едно наум според мен Simple Smile Пък може и на него да му е дошъл акъла в главата и да спечли от тотото девойката.

# 22
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Знам, че няма. Но познатите ми, които четата тук нямат такива познания, така че по моите думи и някои снимки и факти могат да ме познаят. Ще набера смелост и ще ви го покажа някой ден. Ама рискувам да го познае поне 90 % от форума. какъвто е женкар. hahaha Те всъщност неговите познати едва ли са в точно този подфорум. Laughing
Шегувам се, да не се обиди сега някой, просто имам болезненото чувство, че е спал със всяка жена- след това, което научих.

# 23
  • Мнения: 9 990

Днес го видях - на нищо не прилича. По скоро на скелет, толкова е отслабнал. Ама хубав, грозен - от вътре е мърша.


Хм... и аз от април съм отслабнал около 5 кг... ама това не е от хубаво...
Знае ли човек, може и той да го изживява по някакъв начин...

Муахаха, аз пък с почти 30кг, ма никой не забелЕзА Laughing
Абонирвам се да гледам само за сега... Crazy
И моят със сигурност попрочита, пък и не само на мен ...писанията.И аз не съм лъгала, да си вади изводите.Но снимка не му изтипосвам, щото е пич.Две деца от него имам,мааалко уважение, че ще го емнат много/не децата де.../

# 24
  • Мнения: 2 327
Джемма, с твоя не съм спала - гаранция Simple Smile

# 25
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Джемма, с твоя не съм спала - гаранция Simple Smile

 Laughing

# 26
Аз за това си направих нов профил защото жената е много активна форумажийкаи лесно ще ме изгустира ако и изтипосам снимката а и сто про някои от вас я е засичал по темите. Ще ми се да съм си аз а не на едикоя си бившия. А и тя е толкова готина че ще си кажете тоя па колко е смотан щом тя си е тръгнала от него.

# 27
  • Мнения: 4 458
Ама рискувам да го познае поне 90 % от форума. какъвто е женкар. hahaha
..............просто имам болезненото чувство, че е спал със всяка жена- след това, което научих.

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Представям си реакции на познаващите го  hahaha

А и тя е толкова готина че ще си кажете тоя па колко е смотан щом тя си е тръгнала от него.

Ама какво като е готина, то стана ясно на всички тук по тоя форум, че външната хубост не е най-важното. То ако сърцето отразяваше лицето....


По темата.... аз не смятам да го постна, че също има рискове много хора да го разпознаят а като гледам как бързо нараства броя на регистрираните..... Че, знам ли, може и сам себе си да познае  hahaha ама ще ми е страшно инетересно какви лъжи би наговорил за нашия роман.....

sissy, да ти кажа чесно, много си симпатична и няма наичн да останеш сама  Wink Детето е страшен сладур, да ти е жив и здрав. А, мъжа... май няма нужда да коментираме...

# 28
  • Мнения: 1 425
Аз за това си направих нов профил защото жената е много активна форумажийкаи лесно ще ме изгустира ако и изтипосам снимката а и сто про някои от вас я е засичал по темите. ...
И що се криеш от жената, като сте в супер отношения?

# 29
  • Мнения: 2 336
Ами какво се оказа, че темата стана абсолютно безмислена. Като гледам по - добре модераторите да изтрият темата.
А пък аз ще пусна друга - примерно: Бихте ли показали снимката...

# 30
  • Мнения: 660
И моя чете тука,ама не ми пука,ние не подържаме контакт така че ето вижте  Hug bowuu
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=86843&photo=8
Ей само ние със СИси ли ще ги ковнем,айде не се притеснявайте Peace

# 31
  • Мнения: X
Ама рискувам да го познае поне 90 % от форума. какъвто е женкар. hahaha
..............просто имам болезненото чувство, че е спал със всяка жена- след това, което научих.

hahaha

# 32
  • Мнения: 1 731
Аз се чудя да качвам ли снимка или не... Thinking
Сигурна съм, че тук не се чете, ама...все пак...
То ако се четеше, отдавна да са ме насмели  Sick

Абе ако се появи някой, дето ви се кълне колко много ви обича, направи ви бебе и забегне, да знаете, че е нашия БНД или ...този на Траяна  hahaha

# 33
  • Мнения: 148
И моя чете тука,ама не ми пука,ние не подържаме контакт така че ето вижте  Hug bowuu
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=86843&photo=8
Ей само ние със СИси ли ще ги ковнем,айде не се притеснявайте Peace
Ирра, ти изглеждаш супер, ега ти тъпия мъж, извинявам се, ако съм крайна, но съм много възмутена #2gunfire

# 34
  • Мнения: 911

Абе ако се появи някой, дето ви се кълне колко много ви обича, направи ви бебе и забегне, да знаете, че е нашия БНД или ...този на Траяна hahaha

ъхъ!  Sunglasses

# 35
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Аз се чудя да качвам ли снимка или не... Thinking
Сигурна съм, че тук не се чете, ама...все пак...
То ако се четеше, отдавна да са ме насмели  Sick

Абе ако се появи някой, дето ви се кълне колко много ви обича, направи ви бебе и забегне, да знаете, че е нашия БНД или ...този на Траяна  hahaha

Ако пък се появи такъв, който не ви изоставя и за нищо на света не иска да ви остави на мира, на думи обожава децата си и обича вас, но в същото време на дела изобщо не ви е...ва,та ви и поступва от време на време- да знаете, че е моя.

# 36
  • Мнения: 2 327
Малко да се поуспокоят духовете и ще отключа темата, макар че както се видя едва ли ще има много такива, които ще публикуват снимка на бившия.
А и в този форум всички са се опарили, предупрежденията са закъснели за съжаление.

# 37
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Абе ако се появи някой, дето ви се кълне колко много ви обича, направи ви бебе и забегне, да знаете, че е нашия БНД или ...този на Траяна  -ХЕИ МОЖЕ ДА Е И МОЯ!!!!

# 38
  • Мнения: 26
  Хооооп!Познайте кой е тук?..... #2gunfire  и понеже не запазихте добрия тон ви предупредих,че ще се явявам при всяко ваше провинение! Sunglasses  В тая сбирщина от змийски езици,няма как да оцелее человек!... А после защо аз съм се явявал,а не еди-кой си за да си каже мнението по въпроса!Ами че вие оставяте ли някой да говори и да го изслушате докрай?...Образно казано на човек с вързани ръце и запушена уста да му кажеш:"говори!"Как ще стане?А?Ако някой се сети да ме подсети! Wink  Някои от вас ще си останат ограничени за цял живот,защото на тия години да се промени човек е почти абсурд!Това обаче си е във ваша вреда....  или полза...?Вие си знаете най-добре!И не се чудете ,че сте самотни- повредата е във вашия телевизор!  А сега ви оставям да се оплаквате и ожалвате,а пък аз си чакам поредното наказание от  рефера! И после нямало корупция(това го казвам в съвсем друг смисъл,а не както някои почнаха да твърдят че не взимат и лев за работата си тук)!Който ме разбрал-разбрал,който не-да продължава да си чука кратуната!Аре до скоро!

# 39
  • Мнения: 4 458
  .......Ами че вие оставяте ли някой да говори и да го изслушате докрай?...

Аз с удоволствие ще  те изслушам стига да не е в същия тон на убиди и унижение  Peace Винаги ми е било интересно да чуя и ответната страна

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Незнам какво целиш Rolling Eyes Но гневните ти и заядливи постинги не се вписват в този форум.
Имаш наистина последно предупреждение.
Ще следва бан лично от мен.

# 41
  • Мнения: 660
За последен път се намесвам,ако ще изкаваш мнението си,го направи по нормалният начин и с добър и интелигентен тон,макат,че не мисля,че ти си човекът който трябва да го направи,или ти си адвоката на БНД-то ми,обърнахте го тука на сеслкият мегдан.
Ако целта е да ме злепоставяте или плюете няма смисъл,тука са само интелигентни и разбрани жени и са наясно кой какво казва и как стоят нещата,ако някой иска да се изкаже и да изрази мнение да го направи без да ползва теб!!!! Naughty Shocked Rolling Eyes
Ако продължиш с неадекватният тон,ще помоля модераторите да ти изтрият профила. Naughty

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 08:58 от Ирра

# 42
  • Мнения: 26
 И всъщност ми става ясно как отглеждате децата си и защо всяко следващо поколение става все по-развратено и невъзпитано!А виновни за това са именно родителите!.. Особено тези,които стоят тук по цял ден и не отделят необходимото внимание на децата си.После и да се биете по главата ще е късно!Откъде го намирате това свободно време не мога да се начудя!?!Ако имате в повече може да  дадете и на мен! newsm78

# 43
  • Мнения: 1 425
@фреди
И докато жените тук отглеждат децата си съми, къде е твоя "онеправдан" приятел?

# 44
  • София
  • Мнения: 6 477
Да отговоря на Фреди за свободното време - имам свободни пролуки в офиса и попрочитам и пописвам.
Не казвам, че ми е лесно да бачкам като луда и вечер умряла от умора да правя куклен театър с малката - понеже това е цената на гледането на дете само с един родител.
Казах, че не искам да слагам БНД тук на снимка по ред причини:
1. Колкото и да ти е странно, Фреди, отношенията с БНД са ни добри и малко уважение мисля, че заслужава.
2. Вероятността да го види девойката, с която живее сега е реален и не виждам смисъл от такава показност.
3. И без това съм му обещала вазектомия за Нова година, та да може да шета по одалиски без да произвежда финансови трудности и самотни деца! Wink Wink Wink Wink(ако не си опираран от чувство за хумор ще разбириш какво имам предвид, ако не - проблема не е мой!)
Оспамих темата, ама какво да се прави newsm78

# 45
  • Мнения: 1 280
И всъщност ми става ясно как отглеждате децата си и защо всяко следващо поколение става все по-развратено и невъзпитано!А виновни за това са именно родителите!.. Особено тези,които стоят тук по цял ден и не отделят необходимото внимание на децата си.После и да се биете по главата ще е късно!Откъде го намирате това свободно време не мога да се начудя!?!Ако имате в повече може да  дадете и на мен! newsm78
         

      Така, като гледам и ти не си много зает! Нямаш нужда от нашето свободно време, щом намираш такова да се заяждаш и обиждаш  Wink Малко просташко ми се струва това, което правиш  Mr. Green 
      А пък и съдейки по написаното от теб до сега и ти не можеш да се похвалиш с особено ниво на интелигентност. Не ти прави чест!   
        Освен това на теб няма как да ти стане ясно, как НИЕ отглеждаме децата си!!!!!

# 46
  • Мнения: 660
Абе Фреди стига си спамил,пусни си тема и ще ти отговоря там на въпросите които изглежда ви вълнуват с  онеправданият.... Naughty

Общи условия

Активация на акаунт