Пазете се!

  • 4 205
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Дани,и аз като теб искам да чуя какво би казал бащата на Мария,но май това едва ли някога ще ни се случи??? newsm78

# 16
  • Мнения: 623
Дани,и аз като теб искам да чуя какво би казал бащата на Мария,но май това едва ли някога ще ни се случи??? newsm78

У наше село, аналогичен случай  Laughing Laughing Laughing

# 17
  • Мнения: 2 336
Темата май много се разводни. По отношение на заглавието - ако искате ще го сменя. Но то носи идеята на темата.

# 18
  • Мнения: 911
Хич не го сменяй! Баш си е добре!  Sunglasses

# 19
  • Мнения: X
ей момичета я по-леко със заглавията
ясно че сте афектиране ама аз реших че става думи я за педофили я знам ли
това "пазете се" нямкак стряска бе!
ем щото не ти е минало през главата та мислиш че не е страшно

# 20
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
И аз с удоволствие бих го показала, но от съображения за сигурност- още няма. Като мине всичко по делото (а то няма да е скоро), ще го изтипосам тук. Макар  че каква сигурност, аз толкова много се открих, че сигурно всеки .който ме познава се е досетил коя съм hahaha Много важно- аз съм си аз. Ама ще вземе да ме съди и за публикуване на снимка без негово знание. Laughing

# 21
  • Мнения: 2 327
По интернет анонимност няма Simple Smile
Хората още се лъжат, че като не си напишат името и това е достатъчно.

Аз снимка на моя не смятам да слагам. Все пак, която реши да вземе мъж с две деца от две жени, трябва да си има едно наум според мен Simple Smile Пък може и на него да му е дошъл акъла в главата и да спечли от тотото девойката.

# 22
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Знам, че няма. Но познатите ми, които четата тук нямат такива познания, така че по моите думи и някои снимки и факти могат да ме познаят. Ще набера смелост и ще ви го покажа някой ден. Ама рискувам да го познае поне 90 % от форума. какъвто е женкар. hahaha Те всъщност неговите познати едва ли са в точно този подфорум. Laughing
Шегувам се, да не се обиди сега някой, просто имам болезненото чувство, че е спал със всяка жена- след това, което научих.

# 23
  • Мнения: 9 990

Днес го видях - на нищо не прилича. По скоро на скелет, толкова е отслабнал. Ама хубав, грозен - от вътре е мърша.


Хм... и аз от април съм отслабнал около 5 кг... ама това не е от хубаво...
Знае ли човек, може и той да го изживява по някакъв начин...

Муахаха, аз пък с почти 30кг, ма никой не забелЕзА Laughing
Абонирвам се да гледам само за сега... Crazy
И моят със сигурност попрочита, пък и не само на мен ...писанията.И аз не съм лъгала, да си вади изводите.Но снимка не му изтипосвам, щото е пич.Две деца от него имам,мааалко уважение, че ще го емнат много/не децата де.../

# 24
  • Мнения: 2 327
Джемма, с твоя не съм спала - гаранция Simple Smile

# 25
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Джемма, с твоя не съм спала - гаранция Simple Smile

 Laughing

# 26
Аз за това си направих нов профил защото жената е много активна форумажийкаи лесно ще ме изгустира ако и изтипосам снимката а и сто про някои от вас я е засичал по темите. Ще ми се да съм си аз а не на едикоя си бившия. А и тя е толкова готина че ще си кажете тоя па колко е смотан щом тя си е тръгнала от него.

# 27
  • Мнения: 4 458
Ама рискувам да го познае поне 90 % от форума. какъвто е женкар. hahaha
..............просто имам болезненото чувство, че е спал със всяка жена- след това, което научих.

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Представям си реакции на познаващите го  hahaha

А и тя е толкова готина че ще си кажете тоя па колко е смотан щом тя си е тръгнала от него.

Ама какво като е готина, то стана ясно на всички тук по тоя форум, че външната хубост не е най-важното. То ако сърцето отразяваше лицето....


По темата.... аз не смятам да го постна, че също има рискове много хора да го разпознаят а като гледам как бързо нараства броя на регистрираните..... Че, знам ли, може и сам себе си да познае  hahaha ама ще ми е страшно инетересно какви лъжи би наговорил за нашия роман.....

sissy, да ти кажа чесно, много си симпатична и няма наичн да останеш сама  Wink Детето е страшен сладур, да ти е жив и здрав. А, мъжа... май няма нужда да коментираме...

# 28
  • Мнения: 1 425
Аз за това си направих нов профил защото жената е много активна форумажийкаи лесно ще ме изгустира ако и изтипосам снимката а и сто про някои от вас я е засичал по темите. ...
И що се криеш от жената, като сте в супер отношения?

# 29
  • Мнения: 2 336
Ами какво се оказа, че темата стана абсолютно безмислена. Като гледам по - добре модераторите да изтрият темата.
А пък аз ще пусна друга - примерно: Бихте ли показали снимката...

Общи условия

Активация на акаунт