Пазете се!

  • 4 202
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 336
Понеже съм още много афектирана реших да дам тон и да си покажем хубавците!
Аз тази снимка съм я пускала в ДиС, когато уж бяхме такова.
Гледайте!
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/99/24603_149.JPG

# 1
  • Мнения: X
ще видя вкъщи как е положението и ще се изтипосам - имаше некви от родилното мисля - ся да видя дали пазя
ще я ковнем ли?  Wink

# 2
  • Мнения: 2 336
И това за заковаването е много ХУБАВА идея.
Айде бе хора!

# 3
  • София
  • Мнения: 6 477
С голям кеф бих го ковнала, ама още малко ще задържа.....

# 4
  • Мнения: 515
Досега не съм го казвала,но моя чете всичко тук,или той или мацката му.Това е моя начин да му кажа всичко което искам.Той е много на ти с компютрите и аз се съмнявам ,че пропуска и ред от всичко, което пиша(един вид така ги наранявам до някъде).Не ми се иска да си разваля доброто му отношение към мен като го заклеимя със снимка.Не ми се сърдете ,но тук става въпрос за интереси.Затова никога не съм крайна в изказванията си за него и никога не пиша лъжи.ПРОСТО ЗНАМ ,ЧЕ ВСИЧКО ЧЕТЕ.Напоследък го разбрах по някой негови изказвания ,но той никога няма да си признае.А така ми се иска да го направя.!!!!!! hahaha

# 5
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Ами аз като изтрих снимките на татенцето ни от компа как да го говна сега? Имам няколко ама там не е сам и как да знам ,че ще го познаят хората?
 newsm78

# 6
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Ей Сиси,  ама твоят много прилича на моя..... newsm78Кой ни е карал да си взимаме такива хубави мъже та да ги харесват жените? ooooh!,късно разбрах ,че ;хубост къща не прави;.
Мила,и ти и детето сте много сладки ,но те май хубавите са безмозъчни Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 2 336
Ей Сиси,  ама твоят много прилича на моя..... newsm78Кой ни е карал да си взимаме такива хубави мъже та да ги харесват жените? ooooh!,късно разбрах ,че ;хубост къща не прави;.
Мила,и ти и детето сте много сладки ,но те май хубавите са безмозъчни Rolling Eyes
Днес го видях - на нищо не прилича. По скоро на скелет, толкова е отслабнал. Ама хубав, грозен - от вътре е мърша.

# 8
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Така де и аз товая казвам -отвътре са мърши и то от най-миризливите(направо вунят) Sick

# 9
  • Мнения: 623

Днес го видях - на нищо не прилича. По скоро на скелет, толкова е отслабнал. Ама хубав, грозен - от вътре е мърша.


Хм... и аз от април съм отслабнал около 5 кг... ама това не е от хубаво...
Знае ли човек, може и той да го изживява по някакъв начин...

# 10
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
ХА-ХА-ХА,изживява го,да -ама по-друг начин.......... #2gunfire #2gunfire

# 11
  • Мнения: 623
ХА-ХА-ХА,изживява го,да -ама по-друг начин.......... #2gunfire #2gunfire

Хора, нали всички сме съгласни, че тук се чува (по-скоро - вижда  Laughing) само гледната точка на едниния?
...Не, че със секс не се отслабва, ама чак пък толкова, че да заприлича на скелет... Laughing Laughing Laughing
Хм, може и да не го хранят?

# 12
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Хм, може и да не го хранят? -виж това е по-вероятното.
 newsm48А колкото до гледната точка на отсрещната страна-моля,нека да я чуем.Ама едва ли им стиска.... smile3516
 
 

# 13
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ей момичета я по-леко със заглавията
ясно че сте афектиране ама аз реших че става думи я за педофили я знам ли
това "пазете се" нямкак стряска бе!

# 14
  • Мнения: 623

Хм, може и да не го хранят? -виж това е по-вероятното.



 newsm48А колкото до гледната точка на отсрещната страна-моля,нека да я чуем.Ама едва ли им стиска.... smile3516


[/quote]

Много бих се радвал, моята почти бивша, да се появи тук, да си каже нейната гледна точка... пред вас smile3508

Общи условия

Активация на акаунт