Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

plovdiv

Моля ви за съвет.Моето бебе  вече е на 8 месеца , но косата му е много рядка и расте много бавно .Таткото ми вкарва идеи да го подстригнем `нула номер` ,защото бил чул , че по този начин косата му ще се сгъсти. Моля ви да споделите вашия опит по въпроса .
Цитирай

БГ - София

Здравей,
Не вярвам, че косата се сгъстява, ако я подстригваш 0 номер. Но, при подстригване ще изрежеш стърчащите косици, всички остатъци от бебешката коса и най-вероятно веднага ще ти се стори много по-гъста  Wink . Поне при моите момчета така стана. Иначе им растат по-бавно косите и това е нормално.
Цитирай

у нас

Ние също бяхме с много рядка косичка (все ни питаха, защо сме го подстригали така  Evil or Very Mad ). Аз се чудих, чудих и 2 седмици след 1-вия рожден ден я подстригахме 0 номер. Нямам представа дали и без подстрижка косичката и щеше да е пак такава, но определено не съжалявам. До годинката Ради имаше мъхче на главичката и никакво изгледи за свястна коса. Не че сега си настъпваме къдрите, но е по-добре smile3553  smile3503
Цитирай

София

Дияна до към 1г и нещо почти нямаше коса. Не съм я бръзнала и не мисля, че така ще се оправи. Може малко да се подстриже.
Цитирай

sofia

Вече сме на 10 и половина месеца , а още ни стои косата от раждането . Единствено петното отзад на главичката се покри .
Няма да я подстригвам 0 номер обаче .
Цитирай

Sofia

Здравей и от мен-бързам да те успокоя.че големият ми син почти нямаше коса до 1г и3-4м и после като се заформиха едни къдрици.едни гъсти коси.не ти е работа-подстригахме го след кръщенето-на 2г 6м.а малкото е на 14м и то е същата история-все пак ние и двамата с мъжа ми сме с хубави коси.особено аз(а той -беше-сега е а'ла Бойко Борисов)-такаче това е наследствен фактор.
Цитирай

София

Една фризьорка ме убеждаваше, че постригването 0 номер било супер полезно и наложително. Ама аз не съм особено убедена, а като гледам нейния син - в първи клас е, а с една хилава косичка, а уж го била подстригвала по всички правила - та май е наследствено. Същата работа и като с миглите - имаше една тема по този повод-дали да се режат миглите. Някакси не ми звучи убедително.
Аз се бях попритеснила, че моя син още си е с бебешката коса и голото петно на тила и въобще не му расте друга, ама като чета май трябва спокойно да поизчакам да "му дойде момента"
Цитирай
Дидко все още няма много коса.Той се роди почти без коса,обаче мисля,че няма място за паника.
Цитирай

Монтана

Не си подстригвайте дечицата-аз направих тази грешка с каката,когато беше на 1 годинка.И сега като се сетя как плака това дете и как се изпоти и какъв стрес бешееееее,,,,,,,,,,,а косата сега й е хубава,но не вярвам че е от това.
Цитирай

София

За ваше успокоение може да я обръснете 0 номер - ние направихме същото като беше Йоана на 1г. и 3 месеца. Беше си плеши откакто се роди Wink, сега почна ди се къдри косата, но определено не е чак толкова гъста като моята, по-скоро е като на тати - финна и мекичка като копринка. Така че според мен най-вече значение има наследствеността в крайна сметка. Голямо успокоение, няма що! Smile)
Цитирай

Лондон

Аз до 2 годинки съм нямала коса  #Shocked  Като се гледам по снимките чак ме е срам  Embarassed  Ама виж ме сега Wink Е, не ми е буйна косата, ама си имам  Wink  Не мисля, че има защо да се притесняваш!
Цитирай

И моя синковец е така, не се притеснявай!
Цитирай

Шумен

Здравей. Аз съм против подстригването на косата О номер. Сестра ми е фризьорка и от нея знам, че това с косата си е наследство или ген. Ето при нас аз съм с доста гъста и права коса, майка ми е също така,  дъщеря ми също.... и от другата страна - свекърва ми е с рядка - мъжа ми също, сестра му също... Аз Радина не съм я бръснала, но често си я подстригвам и то за да не и влиза в очите.
Цитирай

Лондон

Забравих да кажа, че и аз съм ПРОТИВ бръсненето нула номер!
Цитирай

гр. Пловдив

Виж тази бройка вляво - никаква коса на почти 10 месеца.
Също като майка си, до близо 5 години си ходех скинарка.
Чат пат за елегантност слагах една червена на бели точки забрадчица. Още си я пазя като мил спомен. Very Happy
Ефект нулев. Още си ходя с коса три миши косъма.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора