69та есенна от Италия

  • 9 643
  • 288
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 617
Аз пък пуснах пост и в старата  Rolling Eyes
Лени, страхотна фотографка си  Peace Peace Моите снимки все излизат размацани  Cry
http://i241.photobucket.com/albums/ff75/elledessi/IMG_0033.jpg
http://i241.photobucket.com/albums/ff75/elledessi/IMG_0034.jpg

# 2
  • Мнения: 3 388
Запис  Mr. Green


Аз пък пуснах пост и в старата  Rolling Eyes

и аз  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 6 167
аа, туй снимка не е мойто.
ма и мойте тъй ги докарвам  Laughing

а госпоица елеонора е докарана размазанка, защото майка й щрака без да знае що  е туй фокус и има ли почва у нас.
не зумвай на макс , като първо. после си прочети книжката на апарата, и после лека полека... ще ти стават фокусирани и шарпнати. да прибавя, че централна композиция ( т.е обекта да е в центъра на полето) е отдавна излезло от моди и май не се и преподава в курсовете по фотографиране.
не се отчайвай, борбата с фокуса е алфата и омегата на фотографията Laughing.
на мен от 30 кадъра един ми е фокусиран. каква камера имаш?

днес ми е лиготия-ден.

Последна редакция: пт, 28 сеп 2007, 12:52 от Lennie

# 4
  • Мнения: 3 388
Tsugumi, много сте джиджани  Heart Eyes Кърмите ли се?
Ние бяхме сложили за 3 дни 100 г, после следващите 2 седмици съответно по 200 и 150 г.

# 5
  • Мнения: 2 804
Да се запиша и аз !
Много сладко мушмороче !
Точно такива ги обичам най-много . Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 2 617
Ох, Лени, може ли по народному да ми обясниш  Cry Книжката я четох по диагонал два пъти, но не запомних нищо  Cry Т.е. първо трябва да фокусирам ли?  ooooh! Мислех си, че е по-лесно, а то по-сложно изглежда. BenQ е тъй чудо (купувано наизуст  Embarassed ).

Сонче, в болницата беше свалила от 3,410 на 3,160. при първото посещение при педиатърката (9 ден) беше 3,320, след 7 дни - 3,560, т.е.беше наддала 250 грама. за две седмици е качила 600 гр. Кърмя я, надявам се да имам кърма.
Един зъб така ме мъчи, но трябва да търпя, защото сега не могат да ми слагат упойка.

# 7
  • Мнения: 2 804
Лени , ябълките ти са супер !
Мислех си , че са от вашата градина !

# 8
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Лени,  и от такива дни имаме мнооого нужда! Mr. Green
Цугуми, ама, че странни хора са и там, тия изолани са съвсем изолирани от здравомислещите. И аз се стремя само на формални бегли контакти с родителското теловище тук, макар и то да напира и да заплашва, че е на умиране, а после да ни вдига нервите при срещите, а бе не ми се говори, и аз не му мисля веки. Май е най-добре да си държим на " Мама, тате и аз". ей, помните ли оная песен на Ритон с това име? Исках да писна линк към " Есен" на " Диана експрес", да съм в тон със заглавието на темата от Лени, ама не намерих нищо, дотук ми стига пипето хихихи

# 9
  • Мнения: 6 167
Ох, Лени, може ли по народному да ми обясниш  Cry Книжката я четох по диагонал два пъти, но не запомних нищо  Cry Т.е. първо трябва да фокусирам ли?  ooooh! Мислех си, че е по-лесно, а то по-сложно изглежда. BenQ е тъй чудо (купувано наизуст  Embarassed ).


ами би трябвало, да. поне да изчакаш апарата да фокусира преди да натиснеш копченцето.  Laughing
какъв е тоя бенг, я го покажи, какъв модел. имаш ли оптичен зуум или само дигитален е?
обикновено дори и да имаш оптичен зуум, след определена граница минава в дигитален.
като зумираш докрай ( поне моята машинка така прави) никога не фокусира.
освен това има едно цветенце - макро режим, той е, за да фокусира апарата на по-близки разстояния от 10 см ( поне при мен е така), което на практика никога не се получава, остави кво пише в книжката, аз почти нямам фокусиран обект сниман от 10ина см. като се наведеш над елеонора не й се забивай толкова наблизо. търси интересното, различните ъгли ( миликс много го докарва това със снимките на нейното бебче).
та така. не разбирам особено много, аз съм с (3-) във фотографската тема, обаче много се отварят очи от четене и гледане. та, прочети не по диагонал , а в подробности книжката на апарата, ако има ръчни режими започвай да се учиш да снимаш с тях. аз вече почти не използвам автоматични режими на камерата и снимките задобряха.
пак не с желата скорост, но аз снимам когато има какво/кого и имам насторение. рядко се комбинират нещата.
но специално при родителите мисля, че има и допълнителна отговорност - това са спомените на децата.

# 10
  • Мнения: 3 388
Деси, Самуел се роди 3870, а ни изписаха 3550, бяхме свалили доста, но последния ден качи близо 100 г, точно тогава ми слезе кърмата.
Казват, че по-големите бебета, сваляли повече през първите дни.
Ти даваш ли Адистероло да попитам аз, подсетена от другата тема?

Миликсче, много ти е сладка куклата, мила  Crazy С толкова хубави мацки тук, да не го мисля моят Сам  Mr. Green

Да се оплача, моето детенце, което имаше супер хубава кожа, е с няколко пъпчици по личицето  Sad Сигурно е от сандвичите с луканка, които майка му лапа  Blush
Днес съм само на кафенце /чисто, без мляко/  и йогурт с мюсли  Crazy
Вече издаваме звуци, гукаме и съвсем лесно си обръщаме главата като сме по коремче / ние го правихме още на втория ден, ама сега съвсем се специализирахме  Laughing/

Аз тези дни отивам да си купувам кола, най-после  Party Още не съм решила окончателно каква, обаче  Mr. Green Колебая се между няколко марки, а и зависи от офертите в момента.
Само ме е яд, че новата Мазда 2 излиза чак на пролет, а ме кефи страшно много  и е супер технологична Crazy

# 11
  • Мнения: 6 167
Соня , повлечи крак с един мерцедес клас А , после ще те последвам с един клас В.  Laughing
в сънищата ми

# 12
  • Мнения: 3 388
Соня , повлечи крак с един мерцедес клас А , после ще те последвам с един клас В.  Laughing
в сънищата ми

и в моите като че ли  ... засега   Wink   Mr. Green

# 13
  • Мнения: 5 475
Като ще повличате крак за Мерцедеси, може ли и аз...
 Laughing
 Party ще съм доволна от SLK от конкурса на Водафон. Wink

Това в кръга на шегата . Grinning

И ние в събота гледахме различни коли, да се ориентираме, че нашата трябва да се сменя догодина.
Много ми харесваше Тойота Ярис, ама много малък багажник. Rolling Eyes
За момента сме хвърлили око на Ситроен С3 , но има още доста да гледаме. Peace
Вчера дори ми донесоха и Куатроруоте да се информираме.
За сега нямаме нужда от две коли, което е добре.  Peace

Tsugumi ,  чесит първи месец на малката принцеска!  Heart Eyes Много е сладка!  Hug

Чакам сега дъщерята да разказва как е минал изпита, тъкмо се обади че е излезнала..
 Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 6 167
Момичета, погледнете в подписа ми и подпишете петицията за децата от Могилино! Моля!!!!

Общи условия

Активация на акаунт