тест за бременност

  • 2 480
  • 34
  •   1
Отговори
Здравейте... Пускам темата просто защото имам нужда да разкажа на някого... Трябваше да ми дойде на 26ти. Днес сме 28 и лелята я няма... нямам болки както обикновено...яйчници , кръст и прочие... имам само лека болка в гърдите... много ме е страх да си направя тест. Купила съм го и седи в шкафа. Знам , че всеки го е страх, но моят въпрос всъщност е: възможно ли е след спонтанния аборт да ми се променят ПМБ??? тоест дали заради това нямам болки и закъснението се дължи на времето или бог си знае на какво??? но миналите месеци докато се пазехме си имах силни болки преди М (винаги е било така) оплетох се ... дано ме разбрахте Simple Smile smile3518 smile3518

# 1
  • Мнения: 2 309
Всъщност,аз не те разбрах много-много Rolling Eyes
Питаш,дали си бременна,въпреки,че не усещаш симптоми...!? Thinking
Всичко е възможно,но не виждам смисъл да чакаш,направи си теста и дано е положителен Peace

ПП Незнам дали има връзка,но до година след като родих,нямах никакви болки и симптоми че предстои цикъл...

# 2
не не не:)Simple SmileSimple Smile явно съм се уплела много... въпроса ми беше дали е възможно след спонтанния аборт да са ми се променили болките... примерно ако преди него предменструалните ми болки са били остри след аборта вече почти да ги няма... нещо както след раждане ако ти е била права косата , ти се накъдря.Или както ти каза , че след като си родила ги е нямало .....Simple SmileSimple SmileТОВА Е ПРИМЕР;)

Последна редакция: пт, 28 сеп 2007, 13:24 от diana_d

# 3
  • Мнения: 202
Възможности много диана, но защо ти е да гадаеш, след като можеш да разбереш дали липсата на ПМС не се дължи на бременност например? Тестът(уринарен или кръвен)ще ти даде отговор, който дори и да не е такъв, какъвто желаеш, поне ще внесе яснота и няма да се тормозиш излишно. Все пак ти пожелавам да е на хубаво Peace

# 4
  • Мнения: 306
вместо да се чудиш- направи си тестчето! и..........  Praynig дано е това, което искаш!

# 5
  • Мнения: 2 309
Направи си теста и дано е полжителен,не се чуди Mr. Green
Организъм,можеш ли да го разгадаеш!? Thinking Rolling Eyes

# 6
благодаря... ще изчакам мъжа ми да излезе , щото сега готвя и ще го направя:) Hug Hug

# 7
  • Мнения: 2 309
благодаря... ще изчакам мъжа ми да излезе , щото сега готвя и ще го направя:) Hug Hug
Успех Praynig

# 8
  • Мнения: 1 227
Прави тест и дано Praynig

# 9
  • Мнения: 1 335
Подкрепям другите момичета - направи тест
Стискам палци да е положителен!!  Praynig

# 10
  • Мнения: 2 309
Айде бе,Диди ooooh!
Манджата загорЕ да те чакаме Whistling Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 585
Дидка, айде че ми прегря нета да те проверявам...

# 12
ами....  една съвсем бледа .. мнооогоооо бледичка, но я има все пак нали.  Hug Hug Hug

# 13
лошото е , че и миналия път беше така... бледа после пак и пак и все бледа и накрая аборт:( не смея да се зарадвам , а и незнам защо този път е различно, този път мисля че не е вярно , че теста е грешен... някакси го няма 6тото чуство че има нещо.. ако ме разбирате.. предния път го имаше

Последна редакция: пт, 28 сеп 2007, 17:30 от diana_d

# 14
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Диана,втората чертичка си е втора,значи си бременна! Hug  bouquetЧестито,само спокойствие и вярвай,че всичко ще бъде наред Peace Praynig

Общи условия

Активация на акаунт