Препоръчайте ми добра маска за лице ?

  • 8 235
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 164
Приятно съм изненадана от почистващата маска на Гарние.

# 16
  • Мнения: 1 731
маска Клеопатра. В аптеките можеш да я намериш за 30-40 стотинки..,просто е върха..ако се правих често ще придобиеш една страхотна коша..


 FlutterСТРАХОТНА Е НАИСТИНА МНОГО СЪМ ДОВОЛНА И АЗ ОТ НЕЯ Flutter


А колко пъти в седмицата е препоръчително да се прави? newsm78

# 17
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
А тази Клеопатра каква се води - почистваща, подхранваща, овлажняваща...? Че аз за почистване си взех скоро микроексфолианта на AVON /страшно съм доволна от него Peace/ и сега си търся някаква овлажняваща.

# 18

N_A_N , Маските на Клеопатра ги  намирам  във всяка аптека .Лично аз ползвам анти -стресовата има около пет различни вида за различна кожа. Ползвам  маската веднъж седмично .

# 19
Ползвала съм на Планет спа с минералите и не съм очарована,за мен най-добрата маска си остава хумата

# 20
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Да, това наистина е много добра маска - ползвала съм анти-стрес и против акне - действат супер на кожата, една освежена и мекичка става, ммм  Mr. Green И най-хубавото е, че не се цапотиш - маската е върху памучна кърпа, пропита с някакви масла. Слагаш, стоиш 20мин и махаш  Mr. Green
Иначе съм доволна от хидратиращата ХидраФаз на Ла Рош, почистващата на Гарние и почистващата на Виши. Хума+мая+прясно мляко действа безотказно също- ако ти се занимава де  Thinking

# 21
  • Мнения: 776
Иначе съм доволна от почистващата на Виши.

От коя серия е почистващата маска на Vichy? Незнаех, че имат и почистваща маска Embarassed Rolling Eyes Става ли и за чувствителна кожа?

# 22
  • Мнения: 1 318
И аз съм с Vichy - да, маската става и за чувствитекна кожа!

# 23
  • Мнения: 776
И аз съм с Vichy - да, маската става и за чувствитекна кожа!
Мерси! Hug  bouquet

# 24
  • Мнения: 3 447
Тези наистина са много хубави, ползвала съм с жен-шен и с колаген. На Гарние маските са хубави, на Зиелона аптека и на Регал - 3-минутната.

# 25
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Иначе съм доволна от почистващата на Виши.

От коя серия е почистващата маска на Vichy? Незнаех, че имат и почистваща маска Embarassed Rolling Eyes Става ли и за чувствителна кожа?
Разбира се че става, нали затова е медицинска козметика  Wink маската е само една, попитай в аптеките, няма как да я сбъркаш, серията е Purete Thermale

Общи условия

Активация на акаунт