Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 77 отговора

гр. Монтана

Мили мами на бебчета с дълги косици, моля споделете, подстригвахте ли децата си преди да са навършили годинка? Правихте ли някакъв ритуал около това събитие? Чух, че се прави пита. Знаете ли нещо по въпроса? Моята бебка има спешна нужда от подстрижка, че и бърка косата в очите.
Цитирай

Пловдив

Подстригвах. Нищо не правих. Тез пити под път и над път  Very Happy Тя майката първата година само пити трябва да меси...
Цитирай

Старата столица

Не съм я подстригвала,защото нямаше толкова много коса.
Но мои познати са го правили преди годинката,но за пити сега чувам от теб  newsm78
Цитирай

Бургас

Подстригах го два пъти преди годинката,не съм правила никакви ритуали и пити.Единственото което направих е една снимка преди подстрижката и една след. Smile
Цитирай

Запазих само кичурче от косичката,но чак пък пита да правя... Wink
Цитирай

В полите на Пирин планина

Подстригах го - да. Не съм спазвала никакви съпътстващи ритуали  Very Happy
Цитирай

Три пъти е подстригван преди годинката - при фризьорката и толкоз. Това беше целият ритуал.
Цитирай

София

Подстригахме го на 7 месеца и половина.Запазих само кичур от косичката му.Разни ритуали не съм правила Mr. Green
Цитирай

Плевен

Подстригахме сина ни на 6 месеца, а до годинката още 4 пъти.Нищо не ме правили-пити....
Цитирай

София

С питата си се объркала нещо. Подстригвай си го смело, няма проблем, аз си запазих кичур от първото подстригване... Всъщност всичката му отрязана коса запазих. Crazy
Цитирай

Подстригвах. Пита не съм правила. Съхраних си една красива къдрица само.... Smile
Цитирай

Добрич

Подстригвах и двете си деца преди годинката, а каката даже е кръстена на 11 месеца.
Никакви ритуали не съм спазвала- само сме се вълнували повече. Wink
Цитирай

Германия

Подстригах дъщеря си малко след годинката за първи път, че беше много горещо и все се потеше... Изобщо не стоеше на едно място и аз обикалях цяла сутрин след нея с ножицата да и оправя линията, като си спомня голям смях ме хваща  smile3533 Но не съм правила ритуали, чак пък пита за постригване... просто ако искаш си запази един кичур за спомен . smile3506
Цитирай

София

Подстригвала съм сина си три пъти до сега, не съм спазвала никакви ритуали. Чувала съм, че има някакво суеверие за подстригването на децата до годинка и по-точно, че не се прави, но не вярвам на тези неща
Цитирай

Белгия/София

Не, защото синът ми е с рядък пух, но ако ми се беше наложило, нямаше да правя ритуали, просто запазих първата косичка за дневника му.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 77 отговора