Ангина-може ли да се лекува с хомеопатия

  • 1 771
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 769
А на по-горния въпрос - да лекува го с 3 лекарства едновременно, ако не се лъжа. Дори като се раздриска, ми добави и още едно. Направо коктейл!
Да, тъкмо реших да пиша, и Илиана ме е изпреварила. Значи хомеопата ти наистина не е класически. Peace

# 16
  • Мнения: 10
През 2005г големият ми син изкара 5 гнойни ангини.Почти през месец,с температура 39-40 градуса.Пиеше един,втори антибиотик,след което минавахме на инжекции.През януари 2006 посетихме хомеопатичка и след интервю му даде 1лекарство.Каза ни,че не трябва да очакваме ангините да спрат изведнъж,а да разреди първо заболяванията и после да спрат.Така и се случи.В началото вдигаше температура/ не стигахме до гнойна ангина,но температурата беше до 39 градуса/.Давахме 3 капки от лекарството,чакахме 3 дни,ако не настъпи подобрение давахме още една доза и така без антибиотици се оправяше.Най-важно е да се чака,което наистина е трудно ,когато детето ти изгаря от температура.Водим го при личната лекарка на преглед за всеки случай.Тя знае ,че го лекуваме с хомеопатия и ни разбира.Преди всяка седмица бяхме пред кабинета и.Сега ни се обажда да отидем да я видим.
 Проучвайте добре хомеопатите,при които водите децата си  и не ходете при тези,които изписват по няколко хомеопатични лекарства наведнъж.

Общи условия

Активация на акаунт