Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=91_81&products_id=1888
или
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09006467
Майчета моля за вашите препоръки. Ползвали ли сте тези или подобни термометри. Вече не знам на кой термометър да вярвам. Имам три живачни и показват различно Shocked, електронния показва по-ниска температура... Да не говорим, че мерят доста дълго и детето направо се измъчва (по всички методи). Моля за съвет Praynig трябва ми нещо изпитано и бързо. Предварително благодаря  Hug.
Цитирай

Благоевград

Ние имаме дигитален, който мери за 10 секунди- розов, не мога да намеря снимка в нета.Доволна съм, но наистина измерват по-ниска температура.
Цитирай

Ползвам електронни, сравнявала съм със живачен - точно мерят.
Цитирай

Варна

И аз да кажа че по точно от живечен в дупето -няма.Ама и електронен слагам успоредно .Имам и биберон залъгалка -термометър, сумай ти пари е ама пак не е точен.
Цитирай

София

Колко време мерите в дупето. Аз меря за 2-3 минути (докато живакът спре да се движи), но мъжа ми твърди, че трябва по-дълго newsm78. Детето направо откача Mad
Цитирай

Аз ползвах за моя юнак (и още го ползвам де) на Microlife  електронен, за около минута мери. Сега съм му взела десетсекунден пак на Microlife, да минаваме на мерене  в устата, че вече ми е гадно в дупето да му я меря, но засега не мога да го накарам да го лапне, както трябва. Но върху мен показва точно. Между другото, ходих специално до офиса на представителите на Microlife, защото исках всъщност терм. за чело или ухо, бяхме решили да жертваме повечко парички за такъв. Само че, представете си изумлението ми, когато ми обясниха, че не желаят да ми продадат такъв, защото били... много неточни! (каквото и да пишело по рекламите) И вместо такъв за 70-80 лв., ми продадоха този десетсекундния за 15 Smile
Цитирай

Казанлък

ibm, би ли посочила точния модел на 10 секундния термометър? Аз също съм най доволна от Microlife /имам и други дигитални + Браун за ухо/.
Цитирай

Microlife MT200
А този на Браун за ухо как е? Сравнявала ли си показанията с диг. в дупето, да кажем? И трудно ли е да се измери с него темп.? На мен ми обясняваха, че много трудно се поставял правилно и че можело да се разчита на него най-вече за има/няма темп., а не дали в последния час е паданала с половин градус. Но никой познат няма такъв и не съм виждала как работи "на живо" Smile
Цитирай

Старата столица

Ние имаме дигитален, който мери за 10 секунди- розов, не мога да намеря снимка в нета.
И ние имаме такъв.Около 6 лв беше.Аз съм доволна от него.
Цитирай

DE

Ползвам електронни, сравнявала съм със живачен - точно мерят.
Какъв модел е твоя?
Цитирай

Еклесиаст

използвам подобен на първият и съм доволна
Цитирай

Казанлък

Microlife MT200
А този на Браун за ухо как е? Сравнявала ли си показанията с диг. в дупето, да кажем? И трудно ли е да се измери с него темп.? На мен ми обясняваха, че много трудно се поставял правилно и че можело да се разчита на него най-вече за има/няма темп., а не дали в последния час е паданала с половин градус.

Не е трудно изобщо да се работи с него, но измерва с 0.5 градуса по-висока Т и ако има инфекция в ухото още по - висока се отчита - за мен това е достатъчно да не го предпочитам.
Моят Microlife е модел МТ 1931.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.