Днес бяхме на консултация и се гордея с моя 11 месечен мъж.

  • 1 173
  • 15
  •   1
Отговори
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
Днес бяхме на консултация и приятно се изненадах, че момченцето ми е добре наддало: тегло 10,100 кг., при ръст 79 см., при положение, че сме само на кърма. Той упорито отказва да яде каквото и да е друго, освен една, две лъжички каша или пюре, или пък някоя солета. Бях се притеснила, но днес доказахме, че кърмата е достатъчна храна дори за по-големичките  бебоци  Joy.

# 1
  • Мнения: 966
Браво на вас Peace
Ние на 11м. се кърмихме,но и хапваше от кухнята и бяхме захранени.
Успех с захранването Peace

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Похвално!  Hug
А с останалите показатели как сте? Хемоглобин?

# 3
# 4
  • Мнения: 1 672
браво на вас  smile3501

# 5
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Браво на вас,
само да не си помислиш, че само вие сте така, добре че не всички се хвалят, че няма да има място за други теми

 Whistling

# 6
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Супер , доказателство и за бг. педиатрите, че кърмените бебета здрави и наддават добре.

# 7
  • Мнения: 73
Ами то си е за гордеене.Браво.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 235
Бравооооо  smile3501 за успешното кърмене и дано все пак скоро започне да хапва и нещо друго. Важното е, че детето е здраво и се чувства добре.

# 9
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Само мога да ти ръкопляскам smile3501Все пак продължавай упорито да предлагаш и мъничко друга храна!

# 10
  • Благоевград
  • Мнения: 84
 smile3501Браво.Много се радвам.

# 11
  • Мнения: 3 760
Браво на юнака (и на юнашката мама)!  Peace
Моята госпожичка прояде на практика на тази възраст (до тогава хапваше по няколко лъжички седмично)... Също наддава и се развива чудесно  Hug

# 12
  • Мнения: 1 924
Браво!
Моите квартални бабки ще подскочат,като чуят това Joy

# 13
  • София
  • Мнения: 191
Браво, добре го изхранваш Laughing
И все пак - от любопитство да питам - педиатърът знае ли, подкрепя ли, изненадва ли се...?

# 14
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
Браво, добре го изхранваш Laughing
И все пак - от любопитство да питам - педиатърът знае ли, подкрепя ли, изненадва ли се...?

Този път не и казах, че не иска да яде друго, защото щеше да ми се кара  Embarassed. Но като цяло е готина и толерантна. От 6-тия месец ме плаши, че ако не яде друго няма да му стига кърмата.

Общи условия

Активация на акаунт