Рожден ден в Макдоналдс?

  • 7 736
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 959
Някой празнувал ли го е там до сега? Какви са цените, условията и т.н.....?

# 1
  • Мнения: 4 053
празнували сме,и не сме доволни,
има много по добри детски клубове за тази цел  Peace

# 2
  • Мнения: 47 889
празнували сме в автобуса на цариградско, едната година беше едно много свястно момиче и бяхме супер доволни, затова повторихме и ни се падна една ужасна
иначе условията са:няма минимум деца и не се казват предварително(само горе-долу), по 7-8-9 лв на дете е менюто, има подаръче за рожденника, и безплатна торта тип чийзкейк, има игри и балони и подобни неща, това е в общи линии
в някои детски клубове е по-хубаво, в други е по-гадно от макдоналдс
в кфц май е по-хубаво

# 3
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
На мен не ми харесват РД в Макдоналдс. Тази седмица бяхме на 2 РД там и на втория имаше дублиране. Настъпи такъв хаос, защото общо станаха над 25 деца. Около час не можа да започне рожденния ден, междувременно нашия рожденник наби другата рожденничка. Дадоха им по един сертификат, че в рамката на 1 година могат да празнуват РД за 7 деца - това като компенсация.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Празнувала съм (на 3г и на 5г.) и пак ще празнуваме, живот и здраве след 2 седмици.

Но зависи на колко г. е детето ти? И какво точно очакваш?
Щото ако е до 5-6 годишно, наистина има доста по-добри местенца за подобен род тържества  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 959
ами ще празнуваме 2 годинки, та за това се чудя къде?

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
има толкоз много приятни дет. клубчета - супер подходящи за празнуване на 2-ри РД.
Но МакДоналд'с не е от тях.

# 7
  • Мнения: 959
ами аз не ги знам много, но ми трябва все пак и да бъде по-близо до квартала заради превоза \не всички деца са с коли\ - а аз съм в Овча Купел?!

# 8
  • Мнения: 4 053
http://zadecata.com/index.php?page=0_1_2_2

виж тук дали ще намериш нещо подходящо

# 9
  • София
  • Мнения: 62 595
Ужас! В никакъв случай  празнуване на рожден ден в закусвалня. Храната лоша, кофти имидж, няма покривки... Имам предвид всички вериги за бързо хранене.
Със сигурност има много по-добри места за тази цел.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 294
ice разгледай тук
Все ще харесаш някое от тези места.
Ако от Очва купел до Люлин не ти е далече, може да празнувате в Парти ленд

# 11
  • София
  • Мнения: 3 108
Ако попаднете на свястно момиче, което да води рождения ден, със сигурност децата ще останат много доволни. Празнували сме няколко рождени дни на сина ми, когато беше по-малък, и два рождени дни на дъщеря ми- на 4 и на 5 години. Цената на дете е от 7.50 до 8.50 в зависимост от сандвича в менюто, включва играчка. Тортата е безплатна и никак не е лоша. Последният ни рожден ден беше на дъщеря ми в началото на септември- стана страхотен празник, момичето ги занимаваше с кеф, раздадоха им играчки от серията на Шрек и едни много смешни маски- падна голямо веселие. Определено си заслужаваше!

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
sweetkids_mama, в кой МакДоналд'с бяхте?

# 13
  • Мнения: 6 206
Ами точно за това става въпрос - в този случай са важни хората, които ще водят празника. И други неща, но най-вече хората.
При мен е работило уникално момиче, което е било 4 години в Макдоналдс, невероятна, мои клиенти са ми казвали, че са ходили три години подред там заради нея. Самата тя е обучавала доста хора, но си признава, че рядко някой е ставал. За съжаление тя не работи и при мен вече - завърши висшето си и веднага започна работа по специалността. Иначе е страхотно момиче.
Все още съжалявам за нея.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 108
sweetkids_mama, в кой МакДоналд'с бяхте?

Младост 3.  Peace

# 15
  • Мнения: 959
благодаря на всички за отговорите и съветите

# 16
  • Мнения: 202
На мен пък ми хареса как организират рождените дни в Макдоналдс-3 поредни години(когато дъщеря ми беше съотв. на 3, 4 и 5 г. )сме празнували там и не съжалявам PeaceВярно е обаче , че голямо значение има момичето, което ще организира тържеството-наистина да умее да комуникира с децата и да ги занимава. Иначе е излизало като цена грубо около 70-80лв(за 8-9 деца).
Миналата година празнувахме рождения ден в "Ментов носорог" -не е никак лошо също, има отделна стая с играчки за децата и отделна-за родителите да се черпят

# 17
  • Мнения: 911
Аз също съм доволна от РД е Макдоналдс в Младост-3. Децата се забавляваха много, а за родителите беше приятно, но все пак уточнявам, че времето беше хубаво, а децата бяха на 4 години и се забавляваха в катерушката сами доста повече от определените 2 часа.

# 18
  • Мнения: 8 999
Ненавиждам го този Макдоналдс, но на децата им харесва - забавляват се, всички гости получават подарък с менюто, не се занимаваш с нищо по организацията /торти - морти, всичко е от там/. Има изискване за минимум 5 деца, тортата, естествено не е безплатна, плаща се по 7 лева на дете и отделно за това, което се консумира извън менюто. Тумба-лумба за час и половина и си отчел събитието.
Наскоро бяхме на РД в един клуб - условията бяха почти същите, само дето майката си носеше храна за почерпката, а и нямаше подаръци за гостите. Тържеството и там беше час и половина.
С една дума - навсякъде е .... тесла. Ако не откъм условия, то поне откъм цени.

# 19
  • Мнения: 528
Първия ни Рд беше в Макдоналц.Бях доволна,носега приятелчетата са по големи и не им е интересно и ги заведохме в Клуб Мики Маус  .Верно излезе ми двойно колкото дадох миналата година в макдоналдц но децата останаха очаровани.Верно нямаше подаръче за рожденика в това клубче но имаше много игри.Докато  макдоналдс ние бяхме срещу св.Неделя имаше малко играчки и една кака им надуваше балони миналага годинаэ играше с тях.Тази година вклубчето всичко им беше позволено.Със всичко можеха даси играят.ИМаше даже от тези надуваемите замъци идецата много се кефехаВ КФС не съм доволна.дДве години сме там на РД и като им дадът един сандвич със студено бутче вътре дето децата не могат да го ядът.Деца който аджеба имат 10-тина зъба,не всичките 1 сок 1 една играчка и го претупат на бързо.Вярно че в Макдоналдц имаш подарък торта и нещо дребничко като играчка,но в Кфс също можеш да имаш торта или да си поръчаш,но за дететот-Рд ника няма подарък.В клубчето Тортата или ти си я носиш или си я поръчваш от сладкарницата с която работят.Можеш да си донесеш направена от вкъщи,както исладки.Е в клубчето независмо дали са 10 деца плащаш престой за 10-демек от 5-10 лева .Зависи от клубчето е.На дете става въпрос.Като това включва в някой нещо за хапване и сокче.А други само престоя дето ползваш играчките.Както беше при нас.аЗ си поръчах от тяхната сладкарница торта,1 баница за мамите 1 пица за децата.МОйта поиска догодина пак там да бъде.ИНаче през ден сме в макдоналдц но не е вече за Рд там щото е голяма а искат да играят с повече играчки.
Успех с избора

# 20
  • Мнения: 8 917
Живот и здраве, скоро ще празнуваме в детски клуб - според мен е  за предпочитане пред МакДонълдс, но ти си знаеш Peace

# 21
  • Мнения: 3 268
Макдоналдс е минало време.Толкова хубави клубове има сега,че да се забиеш там е направо глупаво.Били сме,тясно и гадно е.

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Макдоналдс е минало време.Толкова хубави клубове има сега,че да се забиеш там е направо глупаво.Били сме,тясно и гадно е.

зависи в кой точно МД си.
Зависи колко е бр. на гостенчетата...
И така.

# 23
  • Мнения: 6 206

С една дума - навсякъде е .... тесла. Ако не откъм условия, то поне откъм цени.


Направо с две думи ни утрепа бизнеса. Simple Smile
Има много народ, който хабер си няма от деца, но има клубове.
Има много народ, като мен примерно  Flutter, който си има хабер, но отдавна е надраснал базата си...
Всичко си идва на мястото рано или късно.
Сега ще никнат клубове и клубчета като гъби, времето и клиента ще отсеят кои ще останат.
Едно е сигурно - в Макдоналдс винаги ще има рождени дни, дори и да са на загуба, нали трябва да промиват малки мозъчета отрано да хапват хамбургери с картофки в меню.

# 24
  • Мнения: 5 183
Толкова хубави клубове има сега,че да се забиеш там е направо глупаво.

И аз съм на същото мнение

# 25
  • Мнения: 5 183
нали трябва да промиват малки мозъчета отрано да хапват хамбургери с картофки в меню.

И да се 'наливат" с газирани напитки  Sick .......... с много лед за разкош

# 26
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Каспърче, помисли моля те за филиал  Hug

нали трябва да промиват малки мозъчета отрано да хапват хамбургери с картофки в меню.

И да се 'наливат" с газирани напитки  Sick .......... с много лед за разкош

не съм съгласна. Там се предлага и нат. сок. И ние (аз и децата ми) никога не сме взимали дет. меню с друго, освен със сок. БЕЗ лед, забележете.

# 27
  • Мнения: 5 183
абе те и соковете им са натурални толкова, колкото аз съм Мис Свят, но както и да е.

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
абе те и соковете им са натурални толкова, колкото аз съм Мис Свят, но както и да е.

тези, от кутийте натурални ли са?

# 29
  • Мнения: 3 271
абе те и соковете им са натурални толкова, колкото аз съм Мис Свят, но както и да е.

тези, от кутийте натурални ли са?

Същото щях да кажа и аз. А далеч не съм фен на МакДоналдс, но ходим чат-пат заради играчките. Страшно малко са забавленията в София, особено в лошо време, така че 1 път на 6-8 седмици мисля, че не е голяма беля, преживяла съм го.

# 30
  • Мнения: 4 841
Айдеее, темата пак стана ЗА и ПРОТИВ Макдоналдс...

Клубове в София - колкото искаш. Обиколили сме ги повечето от тях. Толкова са еднакви, че след петия/шестия посетен клуб сина ми напълно загуби интерес и вече дори на рождени дни не ходи с желание (защото и торта не обича).  Повече или по-малко луксозна обстановка, повече или по-малко усмихнати какички, +- лев/два в цените... Съжалявам, ако четат собственици на софийски клубчета, но нито един от тях няма ЛИЦЕ - като го видиш, да кажеш - А, това е от ... ! Между другото не знам с какво предлаганите по клубовете сандвичи и пици в детските менюта са тооооооолкова пък по-здравословни и полезни от един мак-тост например. А натуралните сокчета навсякъде са еднакви. Да не говорим, че във всички клубове с барче ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се продават близалки, чипсове и прочие вредности.

Колкото до Макдоналдс - до четвъртия си рожден ден сина ми не беше стъпвал там. След поредната разгорещена тема тук обаче си рекох - абе я да отидем да го видим тоя Макдоналдс, толкова ли пък е страшно??? Е, не е страшно. Играчките, на които сме попадали до сега са страхотни (особено серията от Шрек), синът ми сандвичи по принцип не яде - изпива един сок, изяжда една зелена салата и отива да си играе на пързалките.
Досега не се е случвало да ни поканят на рожден ден там, но съм сигурна, че не би било по-неприятно от поредния мижав клуб.

Така че хайде да престанем с пренебрежителното "клубно" високомерие и  да  позволим на всеки да се чувства добре там, където пожелае  Hug

Общи условия

Активация на акаунт