Моля споделете опит.

  • 1 183
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 593
И при нас положението е същото. Няколко пъти го оставих сам и последваха няколко сериозни падания, мн. е бърз. Вече имаме лепена вежда, няколко поредни удара на горната устна и т. н. Как да го оставя????????Виждам че и другите падат, ама при нас е все сериозно ooooh!

# 16
  • Мнения: 2 005
И ние бяхме същите, като го пуснех и като хукне , та не се спира и много се страхувах да не падне и накрая намерихме решение на въпроса  Rolling Eyes Пускахме го в градинка , където има тревичка и пръс, дори не беше много равно , но се справяше чудесно и не се притеснявах като падне  newsm78 Бягаше си наволя , дори си похапваше и малко пръсчица  Joy Joy Joy, но този вариант е по -приемлив от останалия , където е много опасно и постоянно се страхувах да не си счупи нещо . Баща му заставаше на единия край на градинката между дърветата , а аз на другия, за да го завръщаме и така стана по-стабилен и чак тогава се осмилих да го пусна да ходи по асфалт hahaha Мисля ,при че този вариант ще ти е по- спокойно и няма толкова да се притесняваш, защото като падне - ще знаеш , че пада на по-мекичко Hug Успех   bouquet

# 17
  • Мнения: 298
 Нека да си тича на воля мъничето!След всяко падане ще става все по-внимателна,а и ще се научи да не разчита винаги на мама.  newsm68

# 18
  • Мнения: 3 423
Нормално е да те е страх, че и да те е гнус.
Парковете и улиците в България са ужасни.
Опитвай се да водиш хлапето на чисти места.

# 19
  • Мнения: 5 401
Нека да си тича на воля мъничето!След всяко падане ще става все по-внимателна,а и ще се научи да не разчита винаги на мама.  newsm68


Мдаа! И моят щурчо откакто си "закупи" крачета, е страшно палав и непослушен. Тичам след него когато:
- наближава бясно каращо се колело;
- куче, на което бърка в очите;
- поредния откачен, който може да е опасен и т.н.

Иначе го оставям да пада и да става, не охкам и не припадам! Така го научих да не плаче като се удари и да не се плаши!

# 20
  • Мнения: 100
LaughingПри нас беше обратно.Аз го оставях да си тича,пък всички наоколо се стряскаха,че всеки момент щял да падне,той просто така си тичаше,все едно,че аха и ще е на земята.Когато падне гледам да не реагирам емоционално,правя се,че няма нищо и той става и продължава.Случвало се и да плаче,тогава отивам при него и с целувки,гушкания се оправят нещата.
Спокойно, не може да си предпазим децата от всичко,колкото и да ни се иска понякога,аз си викам нека едно обелено коляно да ни е проблема Wink
При нас е същото и всички ме гледат като престъпница, че си оставям детето да падне.

# 21
  • Мнения: 274
не се притеснявай, чак толкова, всички деца падат  докато са малки. Ако наистина смяташ,че не е достатъчно стабилна може да и помагаш,но в противен случай я остави сама да се научи да се пази.

# 22
  • Мнения: 341
Тя е стабилна,обаче като тръгнем към парка направо пощурява.Пускам я в тревата но тя тръгва обратно към плочките и към люлките,инъче нашия парк е страшно чист и подържан.Даже има постоянна охрана,не се допускат домашни животни има табели затова.Тя проходи на 15 юли ,ама един ден така се изтупка по лице на плочките че направо пребледнях,аз се изплаших от това не тя.А си мислих ,че при всяко падане си слага ръцете,ама не.

# 23
  • Мнения: 2 309
Хахахах...в тази връзка се сещам за изцепката на свекървата на моя приятелка Mr. Green
Жената много се спъва и пада понякога,та на прощъпалника на детето й,казала да направят пита и за нея,"барем" спряла да пада Joy

Нормално е да се тревожиш,но не ограничавай детето си.Просто го наблюдавай и се стреми да запазваш спокойствие.Цял живот ще имаме тревоги,далеч по-сериозни от падането ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт