Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора

София

От кога започнахте да слагате бебчетата си да сядат. Моята от около една седмица постоянно се напъва да сяда и като й подам палци се хваща и сяда, но според мен все още е много малка да я оставям седнала и като я върна да легне обратно вдига страшна олелия.
Цитирай

Аз я поставях седнала на 6 месеца,но и тя не е искала много преди това, чак до олелия-ако не иска легнала можеш вече да я оставяш седнала за кратко.
Цитирай

Добрич

Като навърши 5 месеца и започнах да я слагам по малко седнала,но тя също като твоята се напъваше да сяда.На 6 месеца и половина вече седеше седнала в количката.
Цитирай

Бургас

И Тери се напъваше да сяда.Подавали сме и и пръстчета,но това за секунди.Иначе след 6я месец започнахме.
Цитирай

бебка отскоро започна да се напъва да сяда.вдигам облегалката на количката на 30 градуса.
Цитирай

Варна

По принцип след като навърши 6 месеца, но дъщеря ми също напираше да сяда по-малка така, че съм я слагала за кратко още когато беше на 5.
Цитирай

София

От 6-я навършен месец.
Цитирай

sofia

Анди започна да проявява голямо желание да сяда на 5 месеца. В началото малко се притесних, но после след много четмо из форума го слагах полуседнал или по правилно полулегнал.
Цитирай

София България

ние сме на почти 4 месеца и много се напъваме да сядаме. плаче когато не му подава пръсчета да се изправи  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
притеснявам се вече Crying or Very sad
Цитирай

Велико Търново

Седна сама стабилно на 7 месеца-не съм я подпирала с нищо Peace
Цитирай

Sofia,Оrange Caunty

След шестия месец започнах да го слагам да сяда.
Цитирай

Ottawa,Veliko Tarnovo

Педиатъра ни каза за момичетата може след 6ти месец а за момчетата след 7 ми месец.АЗ апочнах да го слагам след 7 ми месец
Цитирай

Русе

на 5,5 мес постоянно искаше да е седнала, макар и да не беше достаъчно стабилна.
Стабилно седна на 6 мес
Цитирай

След като навърши пет месеца, някъде към средата. Седна сам стабилно в началото на осмия месец.
Цитирай

В буквара!!!

Каката се мъчеше да сяда от пети месец.Личната все ни се караше,била малка.
Поизправях я за малко и пак по гръб.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора