сядане-от кога

  • 1 385
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 130
От кога започнахте да слагате бебчетата си да сядат. Моята от около една седмица постоянно се напъва да сяда и като й подам палци се хваща и сяда, но според мен все още е много малка да я оставям седнала и като я върна да легне обратно вдига страшна олелия.

# 1
  • Мнения: 2 908
Аз я поставях седнала на 6 месеца,но и тя не е искала много преди това, чак до олелия-ако не иска легнала можеш вече да я оставяш седнала за кратко.

# 2
  • Мнения: 335
Като навърши 5 месеца и започнах да я слагам по малко седнала,но тя също като твоята се напъваше да сяда.На 6 месеца и половина вече седеше седнала в количката.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И Тери се напъваше да сяда.Подавали сме и и пръстчета,но това за секунди.Иначе след 6я месец започнахме.

# 4
  • Мнения: 19 289
бебка отскоро започна да се напъва да сяда.вдигам облегалката на количката на 30 градуса.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 522
По принцип след като навърши 6 месеца, но дъщеря ми също напираше да сяда по-малка така, че съм я слагала за кратко още когато беше на 5.

# 6
  • Мнения: 1 371
От 6-я навършен месец.

# 7
  • Мнения: 773
Анди започна да проявява голямо желание да сяда на 5 месеца. В началото малко се притесних, но после след много четмо из форума го слагах полуседнал или по правилно полулегнал.

# 8
  • Мнения: 311
ние сме на почти 4 месеца и много се напъваме да сядаме. плаче когато не му подава пръсчета да се изправи  Cry Cry Cry
притеснявам се вече Cry

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 513
Седна сама стабилно на 7 месеца-не съм я подпирала с нищо Peace

# 10
  • Мнения: 1 006
След шестия месец започнах да го слагам да сяда.

# 11
  • Мнения: 274
Педиатъра ни каза за момичетата може след 6ти месец а за момчетата след 7 ми месец.АЗ апочнах да го слагам след 7 ми месец

# 12
  • Русе
  • Мнения: 2 354
на 5,5 мес постоянно искаше да е седнала, макар и да не беше достаъчно стабилна.
Стабилно седна на 6 мес

# 13
  • Мнения: 2 677
След като навърши пет месеца, някъде към средата. Седна сам стабилно в началото на осмия месец.

# 14
  • Мнения: 298
Каката се мъчеше да сяда от пети месец.Личната все ни се караше,била малка.
Поизправях я за малко и пак по гръб.

Общи условия

Активация на акаунт