Orange Fitness- Варна

  • 32 277
  • 81
  •   1
Отговори
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Днес ходих в Orange Fitness. Страхотен фитнес център.Започват работа на 02.11.
Това ще е най готиния фитнес в града. Лошата новина са цените. Фитнеса ще се посещава само от членове притежаващи клубни карти.Картите са персонални за цяла година. Можеш да ходиш всеки ден и да седиш от сутрин до вечер там. Но цената за вип карта е 3500 лв, а стандартните са по 1980лв. Има и детски карти за 795 лв, но за да вземеш детска карта трябва един родител да е член на клуба!
Лично за мен това са много пари вложени в нещо което не мога да знам дали ще мога да използвам напълно...
Как мислите дали ще издържат на тези цени или ще вземат по някое време да пуснат месечни карти?
Иначе оборудването, залите басейна, сауните, турската баня....всичко е просто като приказка! Направено точно за целта и направено супер!

# 1
  • Мнения: 356
ами по мое мнение има и хора които ще могат да дадат толкоз пари, newsm78 ще видим какво ще стане...

# 2
  • Мнения: 4 916
Предполагам, че ще пуснат и месечни карти, но на такива цени, че всеки ще предпочете 6-месечна или годишна карта.
Иначе за такава цена на картата би трябвало да има включен паркинг, пране на спортен екип, хавлии и пр.

# 3
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Само за вип картата има включен паркинг.
За вип карта имаш хавлия и халат, за стандартна само хавлия. Ползваш индивидулано шкафче.
ВИП картите ползват и персонален иструктор.
Имаш консултация с лекар и инструктор.
А бе готин е фитнеса спор няма, но не е за мен Mr. GreenПоне оплакнах окото и ми се дощя да имам купища свободно време и още повече купиша пари, за да мога да се потопя в тоз рай който се очертава да бъде....

# 4
  • Мнения: 182
Къде се намира този фитнес във Варна?

# 5
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Според мен е скъпо. Още повече, че не съм убедена, че ще ходя редовно... не бих си купила годишна карта пък съвсем - ами ако не ми хареса?! Ако има месечни, може би ще е по-добре. newsm78

# 6
  • Мнения: 3 622
Според мене също е много скъпо и ще са много малко хората, които ще дадат на куб 3500 лв.

# 7
  • Мнения: 118
според мен ще има достатъчно луди, които да си купят карта, само заради гъзарията  Shocked

# 8
  • Мнения: 7 186
Сигурно ще има клиентела, но на мен ми се вижда безсмислена такава инвестиция. Това, което предлагат картите /шкафче и хавлия/, за тези пари, не е нищо особено.
Но пък ще е рай за тези, които искат да си покажат новите екипи Simple Smile

# 9
  • Мнения: 11 003
Неудобството е, че даваш толкова пари наведнъж. Иначе ако разделиш цената за стандартна карта на 12 месеца и после на 30 дена, излиза 5,50 лв. на тренировка, което за голям град като Варна не е много. newsm78 За сравнение - в нашия малък град 1 тренировка в обикновен фитнес е 3 лв.

# 10
  • Мнения: 118
така е, но колко хора ходят всеки ден  Laughing

# 11
  • Мнения: X
Супер, надявам се да се разтовари фитнеса на Палах, че много пренаселено Simple Smile

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Къде се намира този фитнес във Варна?
Срещу Курортна поликлиника, в Чайка, в новата сграда! Hug

# 13
  • Мнения: 7 186
Неудобството е, че даваш толкова пари наведнъж. Иначе ако разделиш цената за стандартна карта на 12 месеца и после на 30 дена, излиза 5,50 лв. на тренировка, което за голям град като Варна не е много. newsm78 За сравнение - в нашия малък град 1 тренировка в обикновен фитнес е 3 лв.

Не излиза 5.50 на тренировка, а 5.50 на ден Wink Колко от хората ходят всеки ден да тренират?
Не е много, но ако е цена за еднократно посещение. Тук това ти излиза като цена от карта и то за ежедневно посещение.
В друг фитнес ако е 5.50 еднократно посещение, то с карта ще ти излезе много по- евтино. Еле пък с годишна.

# 14
  • Мнения: 5 622
Малко е скъпичко.. Ясно е какъв ще е контингента..И не само екипи ще показва, а и други неща  Crazy

Затова лично аз предпочитам тениса... По-добре ме раздвижва и определено натоварва всички мускулни групи. Освен това една тренировка/игра, ме зарежда за цяла седмица  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт