Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 септ. 2007, 16:25 ч.

Esberitox N?

• 9 591
  • 64
  •   1
Отговори
  • Пловдив
Какво е мнението ви за този имуностимулатор(доволни,недоволни.Нашата педиатърка го изписа на Маги като я питах дали да пие нещо тъй като започна ясли преди 3 седмици.Каза по2 таблетки на ден 20 дни,после 10 почивка,после по таблетка и половина пак 20 дни,но за трети курс нищо не каза.Аз мислех че се пие до пролетта..........

# 1
  • Mediterraneo
Давала съм и таблетки, и капки Есберитокс. Честно казано особен ефект при моето дете не видях  Tired

# 2
Давала съм и в момента давам. Много съм доволна.

# 3
  • Абсурдистан
Много съм доволна. Вече 5 години го ползвам. Действа безотказно

# 4
  • Mediterraneo

Искаш да кажеш, че детето не е боледувало сериозно вече 5 години?!

# 5
  • София
Като тръгнахме на детска градина, започнах да давам Есберитокс. Три месеца не оздравя-обрив, конюктивит, ангина, хрема. Друг е въпроса, че може би щеше да ги кара по тежко тези болести, незнам. Тази есен започнах да давам Едликуид. Ще видим какъв е пък там ефекта.

# 6
  • Абсурдистан

Искаш да кажеш, че детето не е боледувало сериозно вече 5 години?!
Искам да кажа, че зимните периоди минаваме с няколко настинки с хрема и леко повишена температура. Това за мен е приемливо положение, в сравнение с предходните състояния на детето през зимния период.
Освен това същото важи и за мен.

# 7
давала съм на малката -не съм доволна .А и всеки път когато го давах започваше да кашля много -това не знам дали е от Есберитокса но така си мислех .Сега и давам Бронховаксом -доволна съм Peace

# 8
Как го давате този Есберитокс?
Капките имат ужасен вкус, моят син пи само веднъж и вече като види шишенцето бяга в другата стая. За таблетки, такова малко дете как ще ги глътне?

# 9
  • София
Много съм доволна. Спасява ме от вирусите почти винаги.

# 10
И аз съм много доволна.Но не до давам по схема,а само при нужда-в момента,в който усетя,че започва да се разболява-ако закъснея с даването,няма ефект (3 или 4 пъти дневно по таблетка).

# 11
  • Mediterraneo
... За таблетки, такова малко дете как ще ги глътне?

Стриват се, разбира се.

# 12
Моля,кажете ми колко време да давам esberitox n като профилактика.Месец,два,с почивки или без

# 13
Моля,кажете ми колко време да давам esberitox n като профилактика.Месец,два,с почивки или без.Deteto mi e na 8

# 14
  • Sofia
Аз съм ползвала Есберитокс когато детето се е разболявало само. Доволна съм. Но като профилактика не съм давала. Попитай личния лекар дали може да се дава месеци наред.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт