Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 64 отговора

Пловдив

Какво е мнението ви за този имуностимулатор(доволни,недоволни.Нашата педиатърка го изписа на Маги като я питах дали да пие нещо тъй като започна ясли преди 3 седмици.Каза по2 таблетки на ден 20 дни,после 10 почивка,после по таблетка и половина пак 20 дни,но за трети курс нищо не каза.Аз мислех че се пие до пролетта..........
Цитирай

Mediterraneo

Давала съм и таблетки, и капки Есберитокс. Честно казано особен ефект при моето дете не видях  Tired
Цитирай

Давала съм и в момента давам. Много съм доволна.
Цитирай

Абсурдистан

Много съм доволна. Вече 5 години го ползвам. Действа безотказно
Цитирай

Mediterraneo

Искаш да кажеш, че детето не е боледувало сериозно вече 5 години?!
Цитирай

София

Като тръгнахме на детска градина, започнах да давам Есберитокс. Три месеца не оздравя-обрив, конюктивит, ангина, хрема. Друг е въпроса, че може би щеше да ги кара по тежко тези болести, незнам. Тази есен започнах да давам Едликуид. Ще видим какъв е пък там ефекта.
Цитирай

Абсурдистан

Искаш да кажеш, че детето не е боледувало сериозно вече 5 години?!
Искам да кажа, че зимните периоди минаваме с няколко настинки с хрема и леко повишена температура. Това за мен е приемливо положение, в сравнение с предходните състояния на детето през зимния период.
Освен това същото важи и за мен.
Цитирай

давала съм на малката -не съм доволна .А и всеки път когато го давах започваше да кашля много -това не знам дали е от Есберитокса но така си мислех .Сега и давам Бронховаксом -доволна съм Peace
Цитирай

Пловдив

Как го давате този Есберитокс?
Капките имат ужасен вкус, моят син пи само веднъж и вече като види шишенцето бяга в другата стая. За таблетки, такова малко дете как ще ги глътне?
Цитирай

София

Много съм доволна. Спасява ме от вирусите почти винаги.
Цитирай

И аз съм много доволна.Но не до давам по схема,а само при нужда-в момента,в който усетя,че започва да се разболява-ако закъснея с даването,няма ефект (3 или 4 пъти дневно по таблетка).
Цитирай

Mediterraneo

... За таблетки, такова малко дете как ще ги глътне?

Стриват се, разбира се.
Цитирай
Моля,кажете ми колко време да давам esberitox n като профилактика.Месец,два,с почивки или без
Цитирай
Моля,кажете ми колко време да давам esberitox n като профилактика.Месец,два,с почивки или без.Deteto mi e na 8
Цитирай

Sofia

Аз съм ползвала Есберитокс когато детето се е разболявало само. Доволна съм. Но като профилактика не съм давала. Попитай личния лекар дали може да се дава месеци наред.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 64 отговора