Esberitox N?

  • 12 147
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Давала съм на децата си тази зима, основно на дъщеря ми. До колко помага, не знам.
Аз обаче съм на мнение, че не бива да се дават имуностимулатори на толкова малки деца. Моята педиатърка смята, че до 3 год. възраст не е желателно, ако няма разбира се, голяма необходимост.  Peace

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз не съм го давала,но има много добри отзиви за него  Peace

# 32
  • Мнения: 814
На баткото го давам всяка зима-много съм доволна. На малката все още не съм го давала, понеже не ми се е налагало Peace

# 33
  • Мнения: 4 784
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=227317.0
Ето тук има доста мнения  Peace

# 34
  • Мнения: 1 485
Да, и не съм доволна.

# 35
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
педи ни го изписа през зимните месеци но взимахме хапчетата а не течността ... доколкото знам за да има резултат трябва да се приема по-продължително време например ако се тръгва септември на градина да се запоне месец по-рано,като всички имуностимулатори ... за сега съм доволна

# 36
  • София
  • Мнения: 3 249
Педиатърката ни го изписва за всеки сопол. ooooh! Давах през януари, имаше тридневна треска (висока Т 3 дни, която отшумя без нищо друго) и беше загубила апетит, но дали е помогнало и дали ни е предпазило от нещо, не мога да преценя.

Със сигурност обаче сега няма да давам. Naughty Ще наблегна на пресните плодове и зеленчуци.

 Peace

# 37
  • Мнения: 3 478
Полвала съм няколко пъти, но не системно,за да казжа че има резултат. Иначе и на менмного ми го хвалиха. Аз самата го взимах профилактично докато бях бременна за няколко дни.

# 38
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Съжалявам, ако ще те разочаровам, но при сина ми не постигна никакъв ефект. Използвала съм го неколкократно. Не се повлия нито докато беше болен, нито профилактично преди да се разболее.  Naughty

И при моето дете така се получи.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Давала съм го когато е болна и съм доволна.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 541
ПОБУТ с начало  Mr. Green
И мен ме интересува темата !
Мисля да започна и аз с този имуностимулант.

# 41
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Въпреки негативното ми мнение до момента, Есберитокса ни помогна да пресечем два вируса през лятото. С ударна доза от по 2 таблетки 3-4 пъти дневно нещата минаха много бързо и леко.
Сега в момента пак я тъпча с такава доза, да видим... Praynig

# 42
  • Мнения: 50
Аз хранителни добавки не ползвам. А Есберитокс е точно такава хранителна добавка.
Затова използвам лекарствени имуностимулатори и мисля, че има защо.
Използвам Умкалор и не бих го заменила за нищо.
Искам да Ви пусна едно видео, но не зная как/ там реално е показано, как Умкалор действа/
Идете в търсене на Google, напишете Хапче и натиснете първото, което Ви излезе. След това отивате в  блога и там като натиснете върху картинката ще видите това видео. Заслужава си. Време е тези хранителни добавки, които не знаеш къде ги произвеждат/ дали не ги правят в разни гаражи като цитросепт и други/ да се поставят на място.
Годишно в САЩ над 20 млн. души умират от приложение на хранителни добавки-от ефектът им или от липсата на ефект.
Всеки сериозен търговец си регистрира продукта.
Видеото е много добро- вижте го.

Последна редакция: чт, 17 сеп 2009, 11:42 от Kaka Mata

# 43
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Запознати сме с Умкалор  Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 1 541
и ? НЕ РАЗБРАХ  Blush? Kaka Mata  ти отхвърляш Esberitox N така ли ? аз не мога да намеря видеото а много бих искала !поздрави !

Общи условия

Активация на акаунт