Esberitox N?

  • 12 150
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 219
и ? НЕ РАЗБРАХ  Blush? Kaka Mata  ти отхвърляш Esberitox N така ли ? аз не мога да намеря видеото а много бих искала !поздрави !

Кака Мата е яхнала метлата и го отхвъля не само в тази, ами във всяка тема, която и попадне пред очите май  Laughing

# 46
  • Мнения: 1 650
Аз съм доволна.

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
давала съм и капки,и таблетки-доволна съм.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 541
от колко годишно хлапе може на таблетки ?

# 49
  • Мнения: 117
преди 5 години моят син пи есберитокс- с добър ефект. Но на втората зима като че ли нямаше такъв ефект. Минах на бронховаксом . от три години сме на Имунобор бронхо. (на растителна основа). Резултатът е много добър. до антибиотик не е стигал. Да не чуе дявола. Сега мисля да направим едно курсче за зимата.

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
от колко годишно хлапе може на таблетки ?
Трябва да може да ги смуче все пак. Мисля, че имаше  капки за по малките.

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
от колко годишно хлапе може на таблетки ?
таблетките може да се стриват и да се смесват с вода или храна.
моят син ги пи така на около 2-3 г.
може и да се смучат.
казват,че е сравнително "изчистен" от вредни неща препарат и има добър ефект.
моето дете е боледувало и когато го пие,но сме минавали само с хрема и червено гърло,много лека Т,понякога и без никаква Т.не знам дали се дължи на Есберитокс Н,но мисля,че има известна връзка с това,че го е пил... Thinking
лекари са ми казвали,че може да се приема профилактично през целия зимен сезон,особено по време на пика на вируси,грипове и т.н.даже най-добре било да се пие така без прекъсване,защото действал "с натрупване",а не само при нужда.
само споделям какво са ми казвали,не твърдя,че е 100% така.ако някой има различни сведения по въпроса е добре дори да обменим опит и знания.
а може би и при всяко дете ефектът е различен,не знам.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 541
започнахме капките 15 сутрин и 15 вечер ( на 2 г. е малката ) при ангина давах И 15 на обяд (не знам дали е правилно на своя глава ) и се разминахме с антибиотика   Peace...моля споделете вашите дози и колко време трябва да се пие ,колко време почивка и после пак - , може ли без почивка ??? хиляди въпроси , но определено за сега съм доволна !!!

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
таблетки-3 по 1т.
при боледуване-3 по 2т.
може с почивки,може и без.на мен ми казаха,че е по-добре да се пие без почивка през зимния сезон,защото така ефектът бил по-голям,не знам така ли е.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 541
  bouquet Мерси !

# 55
  • Мнения: 1 251
И моята педиатърка ни препоръча Есберитокса, на 15 кг тегло, два пъти по 15 капки дневно, но като казвате че са гадни на вкус, как ще го накарам да ги пие. Освен в сок или друга течност? 20 дни да ги приемаме, после 10 дни витамини Мултисаностол. Наясно съм, че при всяко дете е различно действието, дано при нас има ефект, въпреки, че тази година ни беше първата настинка, но стигнахме и до антибиотик!  Tired

# 56
  • Мнения: 5
мили мами,колко дълго се дава ЕSBERITOX като имуностимулатор на дете на 1,5 годинки.молиа ви отговорете дали изобщо е удачно да давам.каква е схемата.много се притеснявам от този грип.не знам дали има значение ,но не ходим на ясла

Последна редакция: чт, 12 ное 2009, 14:30 от angisun1

# 57
  • Слънчевия дом
  • Мнения: 131
Давала съм и таблетки и капки  и в момента им давам и съм доволна . Може да се дават на бебета , капките съм ги давала разтворени във вода . На малката ми дъщеря на една годинка съм и давала  и таблетка , и тя я здъвкваше .

# 58
  • Мнения: 5
а колко капки и колко дълго се дават Wink

# 59
  • Мнения: 5
мога ли да давам през цялата зима
мерси за бързия отговор

Общи условия

Активация на акаунт