Как може 4овек да напълнее....

  • 4 142
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
На дървото облягаш ли се или сядаш  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Сериозно - ако се чувстваш здрава, енергична и жизнена, спортуваш и се храниш добре, какво по-хубаво от това? В случай, че не си харесваш килограмите при оптималния режим на живот, спри спорта, почни да се тъпчеш пред телевизора по цял ден и резултатите няма да закъснеят  Wink

# 46
  • София
  • Мнения: 3 404
Имаш да качваш точно 4 килограма.
Аз никога не бих се натъпкала с протеини, между другото, както и с разни боклуци като чипсове и шоколад на килограм.
Отиди на фитнес , но задължително с добър инструктор.
След не повече от месец, ще имаш и дупе и 4-те килограма, за да си перфектна Simple Smile.

# 47
  • Мнения: 2 427
Имаш да качваш точно 4 килограма.
Аз никога не бих се натъпкала с протеини, между другото, както и с разни боклуци като чипсове и шоколад на килограм.
Отиди на фитнес , но задължително с добър инструктор.
След не повече от месец, ще имаш и дупе и 4-те килограма, за да си перфектна Simple Smile.
Права е Ази,подкрепям,от финтес се качва.Мускулна маса.Аз за това не ходя,набъбвам за една седмица като овесена ядка. Mr. Green

# 48
  • Мнения: 146
Ами ядеш 3 пъти на ден и всеки път в един и същи час. Толкоз. Няма нужда да се тъпчеш с боклуци.
newsm10 newsm10 newsm10

# 49
  • Мнения: 441
Е проблема е...4е искам да ка4а 5 кила,те това е проблема!
Определено не прили4ам на анорекси4ка...но искам,много искам да позаобля трътка! Mr. Green

ох,болната ми тема.И аз искам да кача няколко кила,ама няма  ooooh!

# 50
  • София
  • Мнения: 7 097
Не знам как, но като разбереш ми се обади  Wink
С ядене /поне при мен/ не става  ooooh!

# 51
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Аз последните две седмици качих около 2 кила от ... грозде, сериозно. По 1 кг. грозде на ден +
каквото си ям обикновено. Много го обичам този плод и всяка есен качвам кг. от него  Simple Smile

# 52
  • Мнения: 2 070
Тъкмо като разхвърлям на слабеещите моите излишни и ще достигна вашите мерки в момента.Така всички ще сме доволни,само че идея си нямам как да го направим това. Wink

# 53
  • Мнения: 441
Тъкмо като разхвърлям на слабеещите моите излишни и ще достигна вашите мерки в момента.Така всички ще сме доволни,само че идея си нямам как да го направим това. Wink
аз съм съгласна ,ама ако знаеш колко хора са ми обещали същотооооо и все съм си същият хърбалет  hahaha

# 54
  • в Низината
  • Мнения: 705
Djane, същата съм! Ям по 4 пъти на ден, почти в един и същи час. Наблягам на тестените неща най-вече. Висока съм 1.67 и тежа 51 кг. Иска ми се да можех да кача поне 5 кг, ама не става. Като кажа, че съм си поставила мисия да напълнея, колегите ми започват да питат кога пак ще забременявам. /само тогава са ме виждали над тези килограми./
И изследвания съм си правила - всичко си ми е ОК.

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
Няма напълняване...Като родих малкия бях поне 49-50кг. Много се харесвах. Хем дупе, хем бузки, хем цици. Сега пак съм си същата 42г. Вървящ скелет. Не се харесвам. Опитвах какво ли не. От редовно хранене , до добавки. Правих изследвания на хормони...ей ме на пак съм 42кг.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Аз съм 50, обаче има кокали на раменете. Искам тях да загладя. Мъжът ми и той иска и все се кани да ми купи протеини... Ама дупето си ви е наред... Започнах пролетта на фитнес да ходя, но издържах само 2 седмици, с 2-те деца ми е трудна организацията.

# 57
  • Мнения: 738
Djane, същата съм! Ям по 4 пъти на ден, почти в един и същи час. Наблягам на тестените неща най-вече. Висока съм 1.67 и тежа 51 кг. Иска ми се да можех да кача поне 5 кг, ама не става. Като кажа, че съм си поставила мисия да напълнея, колегите ми започват да питат кога пак ще забременявам. /само тогава са ме виждали над тези килограми./
И изследвания съм си правила - всичко си ми е ОК.

Е според мене килограмите са ти нормални за ръста Thinking Аз съм 168см и 49кг ама не се намирам за толкова слаба Mr. Green

# 58
  • Мнения: 135


Е как гореща водя ще пия...няма ли да се попаря! newsm78
А това за дървото...що? ThinkingДа ме зарежда ли? newsm78
Или по лесно да ме удари гръм! Mr. Green..(майтап Wink)

толкова гореща , колкото да може да се пие (на малки глътки)
за дървото - зареждане и др.
гърма ако е за барбекю разбирам, ама нали не е това целта:)

# 59
  • Мнения: 750
Djane, същата съм! Ям по 4 пъти на ден, почти в един и същи час. Наблягам на тестените неща най-вече. Висока съм 1.67 и тежа 51 кг. Иска ми се да можех да кача поне 5 кг, ама не става. Като кажа, че съм си поставила мисия да напълнея, колегите ми започват да питат кога пак ще забременявам. /само тогава са ме виждали над тези килограми./
И изследвания съм си правила - всичко си ми е ОК.

Е според мене килограмите са ти нормални за ръста Thinking Аз съм 168см и 49кг ама не се намирам за толкова слаба Mr. Green
Еее...не казвам 4е съм скенджа! Mr. Green
Който не ме е виждал 55 кг. ми казва 4е си изглеждам супер!Да ...ама не!Аз си се знам каква дупарка имах,и на мястото на тия скупи сега,имах бузки!
Не знам ве4е..... newsm78

Ази е права мейби...ама с двете де4урлига...малко... Tired
Аз за това си взех уред за вкъщи,4е докато отида до фитнеса и да се върна.... ooooh!
Ще се понатъп4а с протеин4ета...и ще видим сед 2 месеца на какво ще заприли4ам! Mr. Green

В гардероба ми има дрехи с 4 разли4ни номерации... ooooh!Някой ако ми види дрехите у дома,ще си помисли 4е 5 жени има! Mr. Green
Сега съм 28 размер..ама и той запо4ва да ми хлопа! Thinking
По4вам се с протеините аз...па да видим! Flutter

Общи условия

Активация на акаунт