Деси Слава и Евтим Милошев

  • 6 663
  • 126
  •   1
Отговори
  • Мнения: 261
http://kliuki.net/view-article.php?t=429

Ако това е пълната истина,  дано чувствата са искрени

# 1
  • София
  • Мнения: 1 951
Ще видим,колко време ще продължи връзката им. 

# 2
  • Мнения: 3 425
Ако въобще е вярно  newsm78

# 3
  • Мнения: 323
Aз на 2 различни места прочетох,че е гадже на Милошев и на някакъв английски продуцент! newsm78

# 4
  • Варна
  • Мнения: 672
Да, и аз прочетох на две места . И пак няма гаранция че нещо е вярно

# 5
  • Мнения: 3 425
А тя нали се омъжи пролетта май беше  newsm78 поредната измислица май  Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 2 407
Силно се съмнявам,ама знае ли се..

# 7
А тя нали се омъжи пролетта май беше  newsm78 поредната измислица май  Twisted Evil
Едното не пречи на другото. Какво да правиш - динамичен и интензивен живот!!

# 8
  • London, baby
  • Мнения: 800
А тя нали се омъжи пролетта май беше  newsm78 поредната измислица май  Twisted Evil
Нали в ББ обясняваше, че ще се развежда... дойде ред на следващия  hahaha

# 9
  • UK
  • Мнения: 3 959
Той е тооолкова под нивото й - не я харесвам, и все пак.

# 10
  • Мнения: 3 622
Аз бях чела някъде, че вече се е развела  Десито с втория си съпруг newsm78
Ще чакаме да видим развръзката между двамата  Wink

# 11
  • Мнения: 67
Разведе се Десислава,9 месеца след като се омъжи 
Сега бивщия и съпруг е гадже на Галена Peace

# 12
  • Мнения: 154
С вафления бос се разведе, да. Милошев ми е някак доста комичен и хич не ми се връзва с нея  Naughty. Но знае ли човек! Може пък "шегоубиеца" да има други някакви качества...

# 13
  • Мнения: 3 423
Аз пък прочетох, че Деси Слава спи
с Евтим Милошев. Което не значи, че
са гаджета, съпрузи, колеги, прочее.
Приспало им се е, полегнали са си.
Все някак трябва да разпускат стреса.

В този боклучарски сайт прочетох и че
въпросното мяцащо пупе Меги Дерм е
било известно време с Дитер Болен. Не,
това е абсолютно невъзможно, защото
той не си пада по такъв тип кукленца.

# 14
  • Мнения: 1 992
Ха! Хич не ми се връзват Дитер Болен и Мегиту.

# 15
Той нали за това се казва Дитер БОЛЕН!
Плюс това ето какво точно пише:
Двамата се запознали в Хамбург, но макар и да излизали известно време заедно, до секс между тях така и не се стигнало.
"Да, бях влюбена в него, но не исках да бъда поредният матрак на Дитер Болен" - категорична е Меги.

# 16
  • Мнения: 3 425
А тя нали се омъжи пролетта май беше  newsm78 поредната измислица май  Twisted Evil
Едното не пречи на другото. Какво да правиш - динамичен и интензивен живот!!

Да,прав си ...май само аз се учудвам....т'ва и щот в Бг супер бързо ви развеждат....тук се точи с години и вече доста мислят преди да подпишат  Crazy


Отивам да гледам кой тоз Дитер Болен и Мегиту,че тия дни идвам в Бг,а съм назад с материала се оказва  Crazy

Последна редакция: нд, 30 сеп 2007, 16:03 от Kaлa(Bella13)

# 17
  • Мнения: 2 161
Много съм разстроена от новината за Дитер Болен.

# 18
  • Мнения: 18
 Ами нека се обичат какво лошо има  в това javascript:void(0);
Naughty

# 19
  • Мнения: 4 435
Абе нищо няма с Евтим.Тя се разведе и си има друг приятел ,но не е Милошев.Много ги четете жълтите вестници.

# 20
  • Мнения: 3 268
Божеее,как може да си ляга с тоя... SickОтвратен ми е.

# 21
  • Мнения: 4 435
Божеее,как може да си ляга с тоя... SickОтвратен ми е.


Работата е, че не си ляга с него,а че просто хората много вярват на жълтите издания.

# 22
  • Мнения: 4 292
Пфффф, тва не го вярвам!  Crossing Arms

# 23
  • на село
  • Мнения: 1 028
 Простете за невежеството, но кой е Дитер Болен и за какво се бори?
....

А, да! Сега като поразрових разбрах за кого става въпрос.

# 24
  • Мнения: 2 891
Простете за невежеството, но кой е Дитер Болен и за какво се бори?
....

А, да! Сега като поразрових разбрах за кого става въпрос.

Хехехе, русинкия 

# 25
  • Мнения: 148
Разведе се Десислава,9 месеца след като се омъжи 
Сега бивщия и съпруг е гадже на Галена Peace
Правилно, чудя се защо се женят, живей си така и си лягай с който си искаш.......... опа забравих за паричките hahaha

# 26
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Изобщо не ги виждам двамата -интимно.Милошев е много далече от темперамента на Деси.Пълна измислица:lol:или е някакъв ,,бизнес проект,, на нежната половинка. Laughing

# 27
  • Мнения: 2 013
Кат се обичат младите, да съ взимат

# 28
  • Мнения: 1 312
Само като видя източника и ме обземат съмнения.
Как го четете това неподредено нещо незнам newsm78

# 29
  • Мнения: 1 952
А що за мъже си лягат с Деси Слава -  с нейното съмнително секси тяло и в столицата на Австралия?

# 30
  • Мнения: 3 886
Не е вярно  майка му отрича  Peace

# 31
  • Мнения: 503
Ааа, щом мама казва...

# 32
  • Мнения: 674
Защо се съмнявате тя Десислава не е много трудна за прилъстяване. Един приятел на мъжа ми с добър бизнес с хотели си я прелъсти точно за 2 дена без проблеми. И тогава и той коментира че тялото и не е нищо особенно даже е леко пухкава.

# 33
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Предвид източника на новината не го вярвам. А и смятам че тя може да си намери нещо с по-дебел портфейл.

# 34
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е,определено не е манекенка,има недостатъци в пропорциите краката и то очебийно,но все пак има и някакъв чар. Laughing

# 35
  • Мнения: 6 417
Предвид източника на новината не го вярвам. А и смятам че тя може да си намери нещо с по-дебел портфейл.
Eвтим Милошев хич не е умрял от глад.  Rolling Eyes

# 36
Колко точно е богат Евтим? Ако е достатъчно - тогава защо не.. Hug

# 37
  • Мнения: 6 417
Колко точно е богат Евтим? Ако е достатъчно - тогава защо не.. Hug
Представа нямам колко е богат, но е факт, че си хваща за гаджета все златотърсачки. Значи има какво да им предложи, щото не е първи убавец, според мен.  Thinking

# 38
Представа нямам колко е богат, но е факт, че си хваща за гаджета все златотърсачки. Значи има какво да им предложи, щото не е първи убавец, според мен.  Thinking

Абе то нали душата на човек уж се гледала... жалко е да си плащаш за любов... Stop

# 39
  • Мнения: 6 417
Гаджета на Евтим бяха Боряна Шехтова, Евгения Атанасова, с която беше най-дълго май, Петя-Веждата (от "Бързи пари")...Пада си само по модели и тв водещи.

# 40
  • Мнения: 677
Пада си само по модели и тв водещи.

А Деси Слава е?

# 41
  • Мнения: 6 417
Пада си само по модели и тв водещи.

А Деси Слава е?
Аз казвала ли съм, че имат връзка?  newsm78 Казах само, че си пада по златотърсачки.

# 42
  • Мнения: 1 952
Пада си само по модели и тв водещи.

А Деси Слава е?

Секси била, разправят...

# 43
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Даже  спечели наградата за най- секси жена..... Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 3 268
Да,много е секси.За секс е супер мацка.

# 45
  • Мнения: 677
За секси-секси е. Питах дали е модел или водеща. нали САМО по такива си падал Ефи, според Шушонита.

# 46
  • Мнения: 4 435
Пада си само по модели и тв водещи.

А Деси Слава е?


Хубаво ги заби. Joy Joy Joy

# 47
  • Мнения: 6 417
Сопранов е женен мъж и никого не забива  Joy

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Писнаха ми тея звезди- с един, втори, трети...ен-ти. Опорочават любовните отношения. Дори това за Евтим да не е вярно, говоря по принцип. Не е нормално да се влюбваш на всеки два месеца, и то всеки път в някой влиятелен бизнесмен, тук има нещо гнило.

# 49
  • Мнения: 6 417
Писнаха ми тея звезди- с един, втори, трети...ен-ти. Опорочават любовните отношения. Дори това за Евтим да не е вярно, говоря по принцип. Не е нормално да се влюбваш на всеки два месеца, и то всеки път в някой влиятелен бизнесмен, тук има нещо гнило.
Е, ти ако заработваш 50 000 на месец, ще се влюбиш ли в кварталния сервитьор, например?  newsm78 Освен да те заведе в някоя  "Скара, бира, картофки", какво друго ще ти предложи?

# 50
  • Мнения: 4 435
Писнаха ми тея звезди- с един, втори, трети...ен-ти. Опорочават любовните отношения. Дори това за Евтим да не е вярно, говоря по принцип. Не е нормално да се влюбваш на всеки два месеца, и то всеки път в някой влиятелен бизнесмен, тук има нещо гнило.
Е, ти ако заработваш 50 000 на месец, ще се влюбиш ли в кварталния сервитьор, например?  newsm78 Освен да те заведе в някоя  "Скара, бира, картофки", какво друго ще ти предложи?


 newsm10

# 51
Е, ти ако заработваш 50 000 на месец, ще се влюбиш ли в кварталния сервитьор, например?  newsm78 Освен да те заведе в някоя  "Скара, бира, картофки", какво друго ще ти предложи?

Моля, моля... Stop
Ето например Парис Хилтън в момента се подвизава с един адски секси разносвач на пици...  Peace Hug
Нашите фолк гърли обаче не могат да го превъзмогнат  Money

# 52
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е,добро утро!Изобщо не опорочавайте любовта с техните сношения.

# 53
  • Мнения: 6 417
Селския разносвач на пици сигурно има доооста скрити таланти  Thinking

# 54
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Селския разносвач на пици сигурно има доооста скрити таланти  Thinking
Joy Joy Joy Joy Joy

# 55
Селския разносвач на пици сигурно има доооста скрити таланти  Thinking

Не селски, де.. секси  Flutter

# 56
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е,щом е секси няма толкова значение дали е разносвач на пици или Брат Пит........ Joy Joy Joy Joy

# 57
  • Мнения: 3 268
Писнаха ми тея звезди- с един, втори, трети...ен-ти. Опорочават любовните отношения. Дори това за Евтим да не е вярно, говоря по принцип. Не е нормално да се влюбваш на всеки два месеца, и то всеки път в някой влиятелен бизнесмен, тук има нещо гнило.
Е, ти ако заработваш 50 000 на месец, ще се влюбиш ли в кварталния сервитьор, например?  newsm78 Освен да те заведе в някоя  "Скара, бира, картофки", какво друго ще ти предложи?
Ако печеля 50 000 на месец,ще си имам някое сладко,нежно,любвеобвилно и много секси момче.

# 58
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Да,да......,а не някой застаряващ,грозноват и плешив селтик. Laughing

# 59
  • Мнения: 3 268
Със сини или зелени очи. Laughing

# 60
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Типично за улична превъзходна,какво друго да се очаква,пък и без грам умствен багаж....... Joy Joy Joy Joy

# 61
  • Мнения: 4 435
Писнаха ми тея звезди- с един, втори, трети...ен-ти. Опорочават любовните отношения. Дори това за Евтим да не е вярно, говоря по принцип. Не е нормално да се влюбваш на всеки два месеца, и то всеки път в някой влиятелен бизнесмен, тук има нещо гнило.
Е, ти ако заработваш 50 000 на месец, ще се влюбиш ли в кварталния сервитьор, например?  newsm78 Освен да те заведе в някоя  "Скара, бира, картофки", какво друго ще ти предложи?
Ако печеля 50 000 на месец,ще си имам някое сладко,нежно,любвеобвилно и много секси момче.




Което да е с тебе само за парите ти и да ти ги харчи.Не,мерси.

# 62
  • Мнения: 3 268
Ооооо,няма да е с мен само заради парите,имам скрити и нескрити таланти.Стига де,говорим принципно.Защо са ми толкава пари,като ще ме мачка някой плужек! Sick

# 63
  • Мнения: 6 417
Селския разносвач на пици сигурно има доооста скрити таланти  Thinking

Не селски, де.. секси  Flutter
Олеее, вярно, че секси бил.  Joy Аз прочетох селски.  Shocked Абе все тая!

# 64
  • Мнения: 2 161
Десислава е много секси.Как искам всяка,която обявява,че тя е нищо особено,просто да си качи снимката и да я сложи до тази .
Ама не ви стиска.Ако действително имате самочувствие на хубави жени никога не бихте си позволили на гризкате така всяка красива жена.И да подчертая дебело,че аз не съм фен на Десислава и не слушам чалга.

# 65
  • Мнения: 3 268
Секси е,признах го чистосърдечно на предната страница.На бялото как да кажа черно.Ако бях мъж,щях да я схрускам.

# 66
  • Мнения: 2 161
да,забелязвам,че ти нямаш навика да се изказваш злобно за всяка коментирана жена.

# 67
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Защо ,смяташ така?Има жени на 45,който изглеждат на 30-младите мъже са влюбчиви и то в по възрастни от жени и на мен ми е интересно,но това е факт,който е доказан. Ще харчи,ако някой му позволи,жена която изкарва толкова пари не е глупава-винаги може да разбере мотивите някой да е с нея. Laughing

# 68
  • Мнения: 3 268
да,забелязвам,че ти нямаш навика да се изказваш злобно за всяка коментирана жена.
Това е защото съм сладурче. FlutterНе се притеснявам от това,че друга жена е красива и секси.

# 69
  • Мнения: 2 161
да,защото си красива и секси,затова.

# 70
  • Мнения: 3 268
Познаваме ли се?

# 71
  • Мнения: 2 161
Не,само предполагам. Simple SmileАз поне не познавам красива жена,която да не е толерантна към външността на останалите жени.Плювните са приоритет на тези,които никога не биха имали това,което грозно обсъждат.

# 72
  • Мнения: 6 206
Chanel, нямам нищо лично против момичето. Все пак Пловдив е малък град, писна ми да ходя и да си редактирам изказванията за някой си, пък и с тези архиви. Мани, бегай.
Но не мога да се въздържа и да не кажа, че по тази снимка е играл толкова фотошоп, че няма накъде повече... Нито косата е косата, нито ханша, нито нищо. Особено пък ханша. Позволи ми да съм виждала нещата и да знам, че не изглеждат по точно този начин. В което няма нищо лошо.
Държа да кажа и да ми се пише в актива
Аз харесвам Десислава. Laughing

# 73
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Истината е,че Деси е доста набръчкана и отпусната за нейната възраст,видяхме я в Брадъра,а това по кориците с компютърните корекций всички го знаем.

# 74
  • Мнения: 4 435
Аз пък много й харесах дупето във VIP Brother.Пищна е,но за мен това е секси.

# 75
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Да чаровна е,но за въэрастта на 40годишна жена ,не на 28(поне така си спомням годините и) newsm78

# 76
  • Мнения: 3 268
Истината е,че Деси е доста набръчкана и отпусната за нейната възраст,видяхме я в Брадъра,а това по кориците с компютърните корекций всички го знаем.
Дупето й в Биг Брадър беше перфектно,не видях даже целулит.Там нямаше фотошоп,нали?И къде е набръчкана,лицето и е с много нежна кожа?Виж,да кажеш ,че Глория е набръчкана,ще ти повярвам.Съседка ми е и я знам как изглежда без фотошоп.

# 77
  • Мнения: 677
Деси Слава става, бе. Аз бих я изплющял. Ако не бях женен де.

# 78
  • Мнения: 4 435
Да чаровна е,но за въэрастта на 40годишна жена ,не на 28(поне така си спомням годините и) newsm78


Е чак пък на 40 не ми изглежда.

# 79
  • Мнения: 2 161
Chanel, нямам нищо лично против момичето. Все пак Пловдив е малък град, писна ми да ходя и да си редактирам изказванията за някой си, пък и с тези архиви. Мани, бегай.
Но не мога да се въздържа и да не кажа, че по тази снимка е играл толкова фотошоп, че няма накъде повече... Нито косата е косата, нито ханша, нито нищо. Особено пък ханша. Позволи ми да съм виждала нещата и да знам, че не изглеждат по точно този начин. В което няма нищо лошо.
Държа да кажа и да ми се пише в актива
Аз харесвам Десислава. Laughing

Добре,съгласих се.И все пак и във Вип Брадър изглеждаше добре.Аз не видях целулит,например.А ти внимавай наистина какво пишеш,че си много популярна. Simple Smile

# 80
  • Мнения: 6 417
Не съм виждала Десислава на живо, затова се доверявам на Сопрано. Той е естет все пак  Flutter

# 81
  • Мнения: 4 435
Дупето й е супер.Нито й е виснало,даже напротив.А целулит няма грам.

# 82
  • Мнения: X
Деси е сладур! А Милошев как я гледаше в студиото на откриването на Сървайвър...без да съм чела нищо за някаква връзка помежду им, то направо си личеше, че яко е хлътнал! Flutter
Радвам им се! Въпреки, че според мен той е по-слабото звено в една евентуална тяхна връзка.

# 83
че Глория е набръчкана,ще ти повярвам.Съседка ми е и я знам как изглежда без фотошоп.

Защо не се направиш на виден папарак и не обогатиш "Зваздни компромати"...  Hug

# 84
  • София
  • Мнения: 1 176
Дупето й е супер.Нито й е виснало,даже напротив.А целулит няма грам.
Вие май сте много близки Mr. Green
Аз я видях преди година-две в пловдив, на бирфеста пя  Crazy
Тогава не беше в най-добрата си форма, поне за мен.

# 85
  • Мнения: 3 268
Да бе,да хване да ме съди за нанасяне на морални и материални щети.Не,няма да я снимам.Още повече с дъщеричката й си имаме приказка,и с майка й.


че Глория е набръчкана,ще ти повярвам.Съседка ми е и я знам как изглежда без фотошоп.

Защо не се направиш на виден папарак и не обогатиш "Зваздни компромати"...  Hug

# 86
Да бе,да хване да ме съди за нанасяне на морални и материални щети.Не,няма да я снимам.Още повече с дъщеричката й си имаме приказка,и с майка й.

Ми то може клюки и без снимков материал...  Embarassed Crazy

# 87
  • Мнения: 3 268
Една снимка говори повече от 1000 думи

# 88
Една снимка говори повече от 1000 думи

Явно ще останем на сухо...  Tired

# 89
  • Мнения: 154
Истината е,че Деси е доста набръчкана и отпусната за нейната възраст,видяхме я в Брадъра,а това по кориците с компютърните корекций всички го знаем.

Така ли!? Ми аз друго видях в Брадъра.  newsm78. Секси е жената и не  е злобна. Има прекрасен глас (чалга не понасям, да не вземете сега да ме обвините в пристрастие!).

# 90
  • Мнения: 4 435
Истината е,че Деси е доста набръчкана и отпусната за нейната възраст,видяхме я в Брадъра,а това по кориците с компютърните корекций всички го знаем.

Така ли!? Ми аз друго видях в Брадъра.  newsm78. Секси е жената и не  е злобна. Има прекрасен глас (чалга не понасям, да не вземете сега да ме обвините в пристрастие!).


След цялото плюене остава сега да се изкаже и някой че не можа да пее и ще убие рибата.....с ластик.

# 91
  • Мнения: 3 268
Женски форум сме все пак....Трябва да личи. Mr. Green

# 92
  • Мнения: 3 886
Познавам Евтим и да си говориме истината не е никак красив  PeaceПечен  не но до толкова аз не бих тръгнала с него

# 93
  • Мнения: 2 161
Не е красив,обаче има нещо в него.Аз харесвам леко грозновати,груби мъже.С белези.Да,определено има нещо в този човек.
 

# 94
  • Мнения: 677
Как па от снимка разбирате дали ше праснете някой, не ви знам. Аз от снимки имам горчив опит. Понякога, обекта, се оказва противен на живо и търсиш най-близкият изход. Друг път разбираш, че на снимката не излизат някои неща. Не се подлъгвайте, моля ви, големи момичета сте.
П.П. И аз не излизам добре на снимки.

# 95
  • Мнения: 4 435
Не е красив,обаче има нещо в него.Аз харесвам леко грозновати,груби мъже.С белези.Да,определено има нещо в този човек.
 



Aз лично предпочитам Слави.Много ме кефи.

# 96
  • Мнения: 2 161
Долу ръчичките от Слави.Мой е!

# 97
  • Мнения: 4 435
Долу ръчичките от Слави.Мой е!


Ааааааа за Слави  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Долу ръцете от него.

# 98
  • Мнения: 2 161
Ти добре ли си,бе?Аз съм брюнетка от Варна,ти си просто блондинка.Да продължавам ли?

# 99
  • Мнения: 4 435
Ти добре ли си,бе?Аз съм брюнетка от Варна,ти си просто блондинка.Да продължавам ли?


Ееееее айде сега ще се обиждаме....Аз предлагам да си го поделим,хем и той ще е доволен с една блондинка и една брюнетка.Ама Варна не намесвай,щото и аз уча там.

# 100
  • Мнения: 2 161
Нищо не деля аз.О-о-о,учиш във Варна?Те много хора около София работят в София.

# 101
  • Мнения: 4 435
Нищо не деля аз.О-о-о,учиш във Варна?Те много хора около София работят в София.


Е какво лошо има да уча там?Да не е забранено?Какво като не съм родом от града????

# 102
  • Мнения: 2 161
Нищо лошо няма.Успех ти пожелавам.

# 103
Ти добре ли си,бе?Аз съм брюнетка от Варна,ти си просто блондинка.Да продължавам ли?

+ това нищо френско не ти е чуждо - смятам, че имаме победител!.. Hug

# 104
  • Мнения: 4 435
Ти добре ли си,бе?Аз съм брюнетка от Варна,ти си просто блондинка.Да продължавам ли?

+ това нищо френско не ти е чуждо - смятам, че имаме победител!.. Hug


Е айде пак ...Айде да си избере той,а?

# 105
  • Мнения: 9 050
Той нищо няма да си избира. Шанел сме я номинирали отдавна. Ти от къде се пръкна и за кво се бориш, не те знам. Ама си закъсняла много. Шанел! Шанел! newsm18 newsm18

Като си такава фенка, да беше влязла в оная тема, дето се разбрахме, че Шанелката ще е. Иначе ще си остане стар ерген. Айде, беж! (Каквото си е от морето, си е от морето. Друго са си морските мацки....)

# 106
  • Мнения: 2 161
Ох,каква черпня  ме чака...Дано да не се наложи да плащам с лични средства,дано Станислав се отпусне малко.Нещо не ми изглежда щедър,ще видим.

# 107
  • Мнения: 4 435
Той нищо няма да си избира. Шанел сме я номинирали отдавна. Ти от къде се пръкна и за кво се бориш, не те знам. Ама си закъсняла много. Шанел! Шанел! newsm18 newsm18

Като си такава фенка, да беше влязла в оная тема, дето се разбрахме, че Шанелката ще е. Иначе ще си остане стар ерген. Айде, беж!


Я по-крото.Човек да не се пошегува с нещо.Само Шанел схвана май.А относно другата тема,тук влизам от 10 дни и не съм длъжна да ви знам всички предишни.И да напомня само че темата е Деси Слава и Евтим Милошев .

# 108
  • Мнения: 9 050
Ох,каква черпня  ме чака...Дано да не се наложи да плащам с лични средства,дано Станислав се отпусне малко.Нещо не ми изглежда щедър,ще видим.

Не бой се. Аз ти казах какъв му е кусура Simple Smile Ама морското от нищо се не плаши. Пък и ти си тренирана. Обаче черпня на сватбата искам аз....Такива по едно кафе - не ги броим. Покана, покана, искам.

# 109
  • Мнения: 9 050
Той нищо няма да си избира. Шанел сме я номинирали отдавна. Ти от къде се пръкна и за кво се бориш, не те знам. Ама си закъсняла много. Шанел! Шанел! newsm18 newsm18

Като си такава фенка, да беше влязла в оная тема, дето се разбрахме, че Шанелката ще е. Иначе ще си остане стар ерген. Айде, беж!


Я по-крото.Човек да не се пошегува с нещо.Само Шанел схвана май.А относно другата тема,тук влизам от 10 дни и не съм длъжна да ви знам всички предишни.И да напомня само че темата е Деси Слава и Евтим Милошев .

Блондинките губят с достойнство! Ти я оспами темата с тая подялба и това къде учиш. Ама не бой се. Ей сега ще минат с метлата.

# 110
  • Мнения: 3 423
След шест страници за любов очаквах да
прочета, че ДС и ЕМ очакват поне дете.

# 111
  • Мнения: 2 161
Оф,какво кафе?Ти хайвера с лъжица ще го ядеш,помни ми думата!Ама това брак много лошо звучи.Искам и аз веднъж като нормалните хора да пробвам без брак.

# 112
  • Мнения: 1 952
1. Не съм грозна.
2. Не съм злобна.
3. Всички знаеме за фотошопа, нали?
4.Искахте снимки, ето:
http://www.bulphoto.com/mimage.php?i=19888
http://budilnikparty.co.uk/imagelib/desislava_04.11.06/_MG_8813.JPG
http://bbvip2images.bigbrother.bg/img/galleryImg/G1P1782.jpg
Не съм я виждала отдавна, но преди тялото й беше отвратително.
Мисля, че при всичкото пластики, силикони, ботокси, които си прави ... има какво още да се желае.
И никой да не се прави, че не видя бръчките и пъпките в брадъра, молим Mr. Green

# 113
  • Мнения: 5 713
На втората снимка какво й е? Харесва ми. И в Брадъра я харесвах. Пък пъпките....какво за тях? Могат да излезнат поради 1000 причини.

# 114
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
На 28 години с бръчки по челото,очите и шията да не говорим колко са,извинявайте,но на тази възраст  момичетата са като капки,а не преличащи на напудрени секси лелки. Laughing

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 21:26 от k.a.l.i.

# 115
  • Мнения: 4 435
Първата снимка е кофти,но може би зарди позата.Във ВИП Брадър постоянно й даваха дупето и то по прашки и си беше в прекрасно състояние без фото шоп и т.н.Втората снимка е добре,третата също,като изключим малко пачи крак на окото, но не е кой знае какъв дефект ,пък й се усмихва в същото време.

# 116
  • Мнения: 349
На 28 години с бръчки по челото,очите и шията да не говорим колко са,извинявайте,но на тази възраст  момичетата са като капки,а не преличащи на напудрени секси лелки. Laughing
 
 PeaceСъгласна съм.

# 117
  • Мнения: 3 886
Долу ръчичките от Слави.Мой е!
e  е те тука предпочитам МИЛОШЕВ по земен е и по отговорен Славчо е наперерен и по грозен

# 118
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Моля,моля може да е грозен,но е ,,обичен,,-мъж и половина и дума да не става ,че Милошев е за предпочитане-по добре непредсказуем и грозен,отколкото скучен и грозен. Laughing

# 119
  • Мнения: 660
Е  на 28 години чак като капки роса да се изглежда особенно в начина ни на живот и силният стрес в България,трудна работа Hug
Абе симпатяга е жената Деситу,аз съм я виждала 2 пъти на живо,единият път малко по отблизо,но то беше прди 3,4 години,тогава нямаше толкова пластики,видя ми се добре,но е много нисичка:)
Сега незнам как е,а на снимки на фолко певици които яко с еобработват на фотошопа не вярвам...
За пъпките малко тъпо,на почти всеки му излизат нали така......включително и на мен,не виждам нищо притеснително в това.....,дори Камерън Диас има проблемна кожа,ама пак е  супер секси нали... Peace

# 120
  • Мнения: 3 268
Ох,каква черпня  ме чака...Дано да не се наложи да плащам с лични средства,дано Станислав се отпусне малко.Нещо не ми изглежда щедър,ще видим.
Да,не е от щедрите.Моя много близка приятелка няколко години споделяше леглото му от време на време.Но каза,че е готин.Има нещо в него.

# 121
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Много неща има в него. Peace

# 122
  • Мнения: 2 161
Ох,каква черпня  ме чака...Дано да не се наложи да плащам с лични средства,дано Станислав се отпусне малко.Нещо не ми изглежда щедър,ще видим.
Да,не е от щедрите.Моя много близка приятелка няколко години споделяше леглото му от време на време.Но каза,че е готин.Има нещо в него.
Точно съм го преценила.

# 123
За пъпките малко тъпо,на почти всеки му излизат нали така......включително и на мен,не виждам нищо притеснително в това.....,дори Камерън Диас има проблемна кожа,ама пак е  супер секси нали... Peace

В Пълна промяна (не БГ варианта) имаше едно момиче с адско акне.. подложиха я на някаква процедура с лазер и дадоха гаранция, че докато е жива няма да види и 1-на пъпка... Винаги съм се чудила защо К. Д. не си направи...  Thinking

# 124
Точно съм го преценила.

И да не е съвсем точно, той надали ще забележи  Crazy
 Embarassed Embarassed Embarassed

# 125
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Проблемната кожа не се лекува само външно,при повечето случай има и вътрешно заболяване,така ,че подобни изказвания на някой специалисти е абсолютно безпочвено и те самите го знаят. Laughing

# 126
  • Мнения: 3 268
Е,нали трябва да зарибят някой наивник.

Общи условия

Активация на акаунт