за любителите на театри

  • 1 063
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 640
Здравейте,

От няколко дни има site за онлайн театър - http://shumen.teatarbg.com/ Днес от 11 часа има куклено представление - Златка - златното момиче. Трябва само да се направи регистрация, която все още е безплатна. Иначе има и други представления (не детски Simple Smile ), и си има програма за целия месец октомври Simple Smile

# 1
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Благодаря, регистрирах се  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 3 622
Благодаря, регистрирах се  Simple Smile

И аз  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 074
Веднага, браво Wink

# 4
  • Мнения: 154
Яяяя колко интересно! Добра идея, особено за тези, които нямат време да ходят на театър. И все пак атмосферата на салона и сцената не може да се замени с нищо!

# 5
  • Мнения: 1 152
Чудесна идея. Благодаря   bouquet

# 6
  • Мнения: 2 759
                  И аз благодаря   bouquet

# 7
  • Мнения: 434
Страхотно е.Регистрирах се.Но дали нета ми е бавен,нещо ми насича.

# 8
  • София
  • Мнения: 888
Страхотно!Нета ми е супер бърз и се вижда идеално newsm44

# 9
  • Мнения: 2 199
 Mr. Green Ех, Шумен, Шумен  Crazy

# 10
  • Мнения: 640
След Шумен се очакват и нови театри като Възраждане, Сълза и смях и т.н. Като ги включат и тях ще ви пиша Simple Smile Освен представленията на живо мисля, че след това има и на запис на миналите.

# 11
  • Мнения: 9 050
Извинявайте, че ще ви оспамя темата, обаче виждам, че сте любителки на театъра. Някой знае ли дали още има билети за Сатирата от 01 до 10-ти. Че чак сега се добрах до запис на Шоуто на Слави от понеделник и гледах Никола Анастасов. Много ми се ходи. Обаче не ми се разкарва с детето, само за да ми кажат, че няма билети.

# 12
  • Мнения: 1 152
Опитай по телефончето да се свържеш и да попиташ. Макар че много ме съмнява да има билети newsm78

Успех!

# 13
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Супер..благодаря много

# 14
  • Мнения: 3
 Здравейте,
това, че има театър он-лайн е супер, но друго си е истинското представление, не мислите ли?!

С моите малки чудовища в събота ще сме в Театър 199, да се позабавляваме с Трите прасенца.

 Хайде идвайте, че колкото повече дечица, толкова по-забавно Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт