Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

Някъде в облаците

Моля дя му посъветвате дали мога да приготвям в къщи зеленчуковите пюрета на бебка с купени замразени зеленчуци? Все си мисля, че например на Bonduelle замразените зеленчуци са с контролирано съдържание на нитрати, отколкото да купувам от пазара, а от друга страна - целогодишно има постоянно разнообразие от зеленчуци. А пък аз нямах възможност сезонните да замразя домашно отгледани зеленчуци. Само печени чушки замразих и моркови.
Цитирай

София

Да,може.Аз използвам броколи на Bonduelle за пюретата,а през зимата смятам да купувам от зеленчуковите миксове.
Цитирай

София

Може.
Цитирай

София

И аз знам, че може, но веднъж пробвах и стана някаква гнус...  Sick  може би не са ми били виновни зеленчуците Embarassed
Цитирай

sevilla

Може.Аз ползвам зелен фасул,спанак.лук...
Цитирай

Никакъв проблем  Peace. Спестява много работа и има по_голямо раzнообраzие неzависимо от сеzонът.
Цитирай

Габрово

Може. Peace
Цитирай

Бургас

Аз съм правила и продължавам да правя понякога със замразени зеленчуци.
Цитирай

Белгия/София

Да, няма никакъв проблем  Peace
Цитирай

СОФИЯ

Аз лично не съм използвала замразени зеленчуци за пюретата на сина си, но не мисля, че има някакъв проблем ако искаш да ги приготвяш с тях.
Цитирай
Аз ползвам,разнообразието е голямо и съм нямала проблеми Peace
Цитирай

Ползвам ги много,като им сложиш и малко масълце стават вкусни.
Цитирай

София

Не винаги намирам на BONDUELLE, ползвам и на Саранда. Какво ще кажете за тази фирма?  newsm78
Цитирай

София

Да, може Peace Аз съм правила с най-различни миксове Peace
Цитирай

Варна

Да и аз използвам замрезени грах, царевица, броколи, карфиол, зелен боб, спанак, понякога и микс със моркови. Половината ми камера е пълна със замразени зеленчуци и малки расфасофки месо за готвенето на малкия.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора