Към мамите живеещи в Англия

  • 591
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Интересува ме каква работа има там за жени и доволни ли сте от живота в Обединеното кралство?С приятеля ми мислим да опитаме да заминем.Приемам съвети за агенции за заминаване със седалище в България,както и всякакви други идей и полезна информация.Разчитам на Вас Simple Smile

# 1
  • Мнения: 153
Здравей, въпросите са ти много общи и всеки може да ти отговори от неговата си гледна точка. И все пак ще се опитам да изкажа някакво мнение, защото съм наясно колко много въпроси те вълнуват в момента. Каква работа има тук за жени - всякаква. Всичко зависи изцяло от теб и най важното е дали знаеш английски и на какво ниво. Ако знаеш езика е значително по лесно, евентуално ако си упорита и знаеш какво искаш можеш да го постигнеш за даден период от време. т.е. да си намериш работа каквото ти харесва. Но ако не знаеш език или знаеш на ниско ниво, възможностите са доста ограничени. Най лесно в този случай е да чистиш къщи, хотели, офиси и т.н но това е меко казано неприятна работа и много зависи ти на каква работа си готова. А по въпроса дали съм доволна от  живота тук. Определено не съжалявам, че съм опитала, но честно казано последната ми година в България имах по висок стандарт на живот от колкото първата тук. Така че пак ти трябва да си отговориш на въпроса какъв е живота ти в България и какъв очакваш тук? Дали ще ти хареса живота тук зависи от много неща, от това дали имаш работа (пари) дали имаш приятели и изобщо на какъв живот си свикнала в България.
Съвет за агенция за заминаване не мога да ти дам, не съм ползвала такава, но мисля че не ти и трябва? Всъщност ако искаш агенцията да ти осигури работа тук, това вече е друг въпрос. Също така до колкото съм запозната българите нямат право на работа тук като наемен работник а само като self employed, което също не е от без значение. Ами това е, ако искаш питай нещо по конкретно.
Също можеш да прочетеш и темите на майките в Англия и от там да намериш полезна информация. Ако твърдо сте решили, че живота в България не е за вас смело напред, всичко рано или късно се подрежда в правилната посока.

Общи условия

Активация на акаунт