Детоксизация

  • 1 739
  • 22
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Може ли някой да ми помогне с актуални статии за детоксизацията на организма, рових се, но не намерих нищо с академична насоченост, т.е. нещо по-сериозно  Sad плс

# 1
  • Мнения: 1 002
детоксикация
е точната дума ,
има много материали , понякога противоречиви

# 2
Поправям се, в бързината съм написала детоксизация  Embarassed, става въпрос за детоксикация на организма разбира се

# 3
  • Мнения: 155
и мен не интересува ,ако някой знае  newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 218
Много добро средство за изчистване на организма е Цитросепт-продава се в аптеките на капки,има леко стипчив вкус,но много приятен и тонизиращ.Успех  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 531
така не би могло да ти се отговори сериозно. би трябвало да кажеш от какво е интоксикацията и от какво искаш да го очистиш организма.

# 6
  • Мнения: 155
злоупотреба  с  алкохол и цигари ,може ли ?Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 531
да, да. сега ще ти напиша на лични.

# 8
  • Мнения: 155
чакам с нетърпение ,благодаря предварително newsm44 Two Hearts smile3535  261uu

# 9
  • Мнения: 1 531
пощата ти беше препълнена

# 10
  • Мнения: 37
изключително полезна процедура,а и много приятна!Аз ходя !супер е ! Simple Smile

# 11
  • Мнения: 13 512
изключително полезна процедура,а и много приятна!Аз ходя !супер е ! Simple Smile
хидроколон?  Laughing

# 12
  • Мнения: 37
 Simple Smileне! не става въпрос за хидроколонотерапия,а за детоксикираща вана на ръцете или на краката.Методът е разработен от Мери Стаг.В този кабинет имат апарат.Хидроколонотерапията също е много добър метод ,защото елиминира токсините от храносмилателния тракт.
"Ние сме това ,което ядем"

# 13
  • Мнения: 1 817
Разкажи малко за тази вана за детоксикация моля те!  bouquet

# 14
  • Мнения: 372
Ако има запознати и пробвали ходроколкон терапията, моля да ни информирате колко струва. Знам, че има във Варна, не съм чула в Пловдив  да има, а бих искала да направя процедурата.

# 15
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 ladylabella , прегледай това MADAL BAL- http://www.madalbalbg.com/cgi-bin/s.cgi
В момента го ползвам след 30-годишно пушене на над 20 цигари на ден и след 5-6 дни ще си направя нови кръвни изследвания. Ще информирам...

Също съм чела за HUSK- http://www.medinfo-bg.com/?page=statiq&id=374

Плодово-чаен разтоварителен режим - Лидия Ковачева - http://dixi.data.bg/Kniga%20za%20Gladolechenieto%20na%20Lidia%20 … i%20lekarstvo.pdf

Но според мен е най-добре да прецизираш въпроса - детоксикация на кой орган, от какво и.т.н.

УСПЕХИ!  bouquet

# 16
  • Мнения: 721
ladylabella , прегледай това MADAL BAL- http://www.madalbalbg.com/cgi-bin/s.cgi
В момента го ползвам след 30-годишно пушене на над 20 цигари на ден и след 5-6 дни ще си направя нови кръвни изследвания. Ще информирам...

Lenny, коя програма точно правиш в момента? Колко общо излиза в парично отношение?

# 17
  • Universe
  • Мнения: 1 556


Lenny, коя програма точно правиш в момента? Колко общо излиза в парично отношение?
[/quote]

Подариха ми сиропа Мадал бал, като бонус за отказа от цигарите - 0,5 мл е около 43-45 лв - поръчва се на сайта. В книжката пише, че за 10 дена  - стигат 3 бутилки, обаче аз съм на 5 ден и съм изпила половин бутилка. Има и такава тема - авторката й - kami_st също е изпила 1 бут. за 10 дни и е свалила 10 кг. Заповядай линка - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=230983.0. Ако не ти се чете - виж 1, 4 и последните 2 страници.

Аз го пия за пречистване и на второ място за сваляне на кг. Да кажа само - не чувствам никакв глад, свалила съм и съм много тонизирана. От утре - неделя почвам обратното броене - остават ми още 5 дни /бях решила да издържа поне 5, от тук насетне - всичко е плюс/

# 18
  • Мнения: 721
Благодаря ти.   bouquet  Ще чакам да се отчетеш.
Питам за сестра ми, защото аз кърмя още и е изключено да го направя сега.

# 19
  • Мнения: 37
Zima  ,ваната за детоксикация се прави на краката ,но може и на ръцете.Има няколко условия ,които трябва да се спазват: да не си бременна ,да нямаш пейсмейкър ,да нямаш рани на ходилата и ..др.не се сещам.Слагат се някакви соли и се поставя електрод ,който за 30 мин. йонизира водата ,и през порите на ходилото тези йони нахлуват в организма.Всички тези йони се свързват с свободните рздикали ,които са метаболитен продукт и имат електричен заряд (мисля ,че така беше).Освен това се стимулира и движението на лимфата ,която обира токсините от организма.Казват ,че тази вана създава същите усливия сякаш си на морския бряг ,там също има много отрицателни йони.Това е в общи линии.Цветът на водата се променя и зависи от това какво ядеш ,пиеш ,пушиш и дишаш.Ако нещо не си разбрала питай! Аз съм направила доста процедури .Чувсвам се прекрасно!:)

# 20
  • Мнения: 352
Zima  ,ваната за детоксикация се прави на краката ,но може и на ръцете.Има няколко условия ,които трябва да се спазват: да не си бременна ,да нямаш пейсмейкър ,да нямаш рани на ходилата и ..др.не се сещам.Слагат се някакви соли и се поставя електрод ,който за 30 мин. йонизира водата ,и през порите на ходилото тези йони нахлуват в организма.Всички тези йони се свързват с свободните рздикали ,които са метаболитен продукт и имат електричен заряд (мисля ,че така беше).Освен това се стимулира и движението на лимфата ,която обира токсините от организма.Казват ,че тази вана създава същите усливия сякаш си на морския бряг ,там също има много отрицателни йони.Това е в общи линии.Цветът на водата се променя и зависи от това какво ядеш ,пиеш ,пушиш и дишаш.Ако нещо не си разбрала питай! Аз съм направила доста процедури .Чувсвам се прекрасно!:)

Искам да попитам във Варна прави ли се и каква е цената на процедура, благодаря предварително.

# 21
  • Мнения: 37
Съжалявам ,но не съм чувала във Варна дали имат такъв апарат .Аз ходя в София .Цената на 10 процедури  е 160 лв. ,ако се плащат при всяко посещение е по-скъпо.Ако разбера някаква информация за Варна ще дам знак Simple SmileSimple Smile

# 22
  • Мнения: 721
Lenny, как мина приемът? Има ли резултат?

Общи условия

Активация на акаунт