тъпа болка ниско в корема

  • 3 763
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 306
момичета, сутринта правихме кекс с мъжо и веднага след това ми се появи тъпа болка ниско долу в корема, в областта на яйчниците. случвало се е да ме наболява, но такова нещо- доста беше силничка за около 10-15 мин, после лека по лека взе да затихва. случвало ли ви се е? какво би могло да бъде?

# 1
  • Мнения: 7 716
Щом е преминала и ако не се появи  пак - няма проблем.
Сложи ли достатъчно брашно? Wink Може да е от това? Laughing

# 2
  • Мнения: 306
 Laughing Laughing Laughing уж с брашното нямахме проблем. да си призная и сега ме наболява, но съвсееееем лекичко...до утре трябва да съм чисто нова, че да не пропускаме  Embarassed ...

# 3
  • Мнения: 7 201
Може да си в овулация. WinkНа мен ми се е случвало точно тогава.

# 4
  • Мнения: 2 309
Газове... Thinking

# 5
  • Мнения: 126
Може да си в овулация. WinkНа мен ми се е случвало точно тогава.
Познато ми е много добре.Болката е временна и бързо ти минава така че не се стряскай!!!А може наистина и да са газове?!?!?

# 6
  • Мнения: 306
хм, май ми е рано за овулация...днес ми е ....  Thinking 10-ти ден.

# 7
  • Мнения: 7 716
Лично при мен болките ниско в корема са винаги два дни преди овулация, доказана при прегледи.

# 8
  • Мнения: 306
ами ще стискам палци при следващото печене на кекса да не се появи пак. благодаря ви за успокоенията!

# 9
  • София
  • Мнения: 587
Мари вие всъщност като правите кекс що те боли корема - да не е от рецептата на кекса... или имаш предвид Секс...  Wink

# 10
  • Мнения: 819
Ми секс,кекс,все яйца са нужни,нали?    Joy
Поздрави и успешно печене!

# 11
Moje da e ot tova 4e keksa e bil malko hart. na men mi se e slu4valo daje i kato muskulna treska na vlagali6eto da imam, no minava, taka 4e spoko i se stqgay za utre.................

# 12
  • Мнения: 306
taka 4e spoko i se stqgay za utre.................



???/ нещо не разбрах? за мен ли се отнася стягането за утре?

Общи условия

Активация на акаунт