Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бургас

Питам за моя позната.
Последните няколко пъти след секс прокървява и на следващия ден кървенето спира.
Каква може да е причината според вас?Посъветвах я да отиде на лекар,но все пак ако някой има предположение да сподели.
Момичето е на 23 години,не е раждала,ако това има някакво значение.
Цитирай

София

Причината може да е проблем с шийката на матката. Примерно при по-сериозни ранички. При такова кървене задължително се отива  най-бързия начин на гинеколог
Цитирай

София

обезателно на гинеколог, може да има раничка и да е необходима лекарска намеса.
Цитирай

София

Причината може да е проблем с шийката на матката. Примерно при по-сериозни ранички. При такова кървене задължително се отива  най-бързия начин на гинеколог

Да.
Макар че може и нищо да не е. При мен се случи веднъж, отидох на гинеколог, направиха ми и цитонамазка и нямаше проблеми.
Цитирай

Най -вероятно става въпрос за раничка на шииката-да отиде на гинеколог.
Цитирай

у дома

Както са писали момичетата преди мен обикновено, това се свързва с раничка или проблем с шийката на матката. Преди години при мен се оказа възпаление. Но най-добре да посети гинеколога си и след цитонамазката ще установят най-точно от какво е.
Успех.
Цитирай

Бургас

Благодаря на всички за бързите отговори!   bouquet
Цитирай

София

да,най-вероятно,това е причината
Цитирай
И аз имам подобен проблем. Отидох при една гинеколожка, на която само казах какви са ми оплакванията....тя веднага...преглед...и изведнъж започна да ми обяснява как  цитонамазката не я признавали много много...и на другия ден трябва да си направя някакво изследване което струва 30 лв, а манипулацията за изследването 300лв...и аз се изплаших и не отидох повече...
сега чакам да ми мине цикъла и мисля, да отида на някое друго място за консултация...
възможно ли е такива скъпи манипулации за едно изследване...? newsm78

(извинявам се ако питането ми е е на мястото си,но не исках и нова тема да пускам)
Цитирай

MA

Не съм сигурна, но това което описваш прилича на изледване за типизация на ЧПВ. Смята се, че повечето ранички се получават от заразяване с Човешкия Папиломен Вирус. Не ти трябва толкова скъпо изследване на този етап, цитонамазка с колпоскопия ще е добре за начало.

Относно кървенето, може да се дължи на много неща, както вече се казали, раничка на шийката на матката, полип, възпаление, дори на миома. Наложително е да се посети гинеколог.
Цитирай
Благодаря.
Аз през първите две минах. но тя без резултат от цитонамазката, искаше да ходя за скъпото изследване. Едва ли не, цитонамазката никаква информация не дава, ей така си я правим...
Все пак ще потърся още едно мнение...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.