Моля препоръчайте педиатър - кв. Х.Димитър

  • 3 514
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 672
Много ви моля, препоръчайте ми добър и грижовен педиатър в Хаджи Димитър, Сухата река или кв. Левски. Трябва да избирам вече, а не познавам нито един. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 937
Аз съм от Х. Димитър и съм при д-р Антонова много съм доволна не ми се е случвало да чакам и не съм имало проблеми с направления или нещо друго. Отговаря на мобилния си телефон, което също си  е плюс. Намира се в бл. 55 отзад до кафене Бистро. Напавили са си няколко кабинетчета там чисто е и ново все още.

# 2
  • Мнения: 192
Аз съм в Х.Д., но ходя в 18-та поликлиника при д-р Сенкин. И голямата е гледана от него. Много съм доволна, защото няма пропуск в диагнозите /през какво ли не сме минали/. Не е любител на антибиотиците, специализира и хомеопатия. Но е много натоварен.

# 3
  • Мнения: 192
Аз съм от Х. Димитър и съм при д-р Антонова много съм доволна не ми се е случвало да чакам и не съм имало проблеми с направления или нещо друго. Отговаря на мобилния си телефон, което също си  е плюс. Намира се в бл. 55 отзад до кафене Бистро. Напавили са си няколко кабинетчета там чисто е и ново все още.

galiushana, на това място преди време видях бележка "С КОЛИЧКИТЕ ДО ТУК!" и се възмутих безкрайно. Прозвуча ми като "С КУЧЕТАТА ДО ТУК!"  Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 672
Благодаря момиченца Simple Smile

galiushana, ще отида да говоря с лекарката която препоръчваш още тези дни...

На мен личния ми е д-р Дръжков - и да кажа - не записвайте децата си при него... За това искам да си запиша детенцето при някой, на когото може да се разчита поне малко, та поне някои прегледи и неща да минат по Каса, че ми писна да плащам  #2gunfire

# 5
  • Мнения: 1 138
На мен личния ми е д-р Дръжков - и да кажа - не записвайте децата си при него...

 Peace абсолютно подкрепям.
Нашата детска беше Андонова. А тя работи заедно с Дръжков в тоз кабинет не съм никак доволна и от двамата. От Андонова защото беше незаинтересована, никакво внимание, никакви съвети.
От Дръжков че веднъж почти ни изгони защото не сме били негови пациенти, а нали уж се замествали #2gunfire
Аз си преместих детето в 17 поликлиника, вярно малко е далечко но важното е друго.

# 6
  • Мнения: 14 654
Ако не ми беше далече, бих записала детето си при д-р. Везенков от 23 ДКЦ в Хаджи Димитър. Хвалят го, в белия списък също фигурира името му.
Да предупредя да избягвате Даниела Драгомирова от 18 ДКЦ, безотговорна е, заради грешна диагноза, синът ми стигна до болница преди време.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 228
Само да си кажа мнението за Андонова: преди 5 години големият ми син беше при нея. Тогава се държеше що годе добре с родителите, обаче е некомпентентна.
Само ще спомена, че не беше чула поне 3 дни пневмония (слушаше го по 3 пъти на ден), твърдеше, че е стомашно - чревно разстройство. Накрая аз на своя глава го заведох в детската пулмология на Александровска болница, защото детето очевидно имаше затруднения с дишането. Там казаха, че от поне няколко дни е с пневмония (разбира се, без лечение) и буквално трябваше да го спасяват. Когато се обадих да й кажа, тя продължи да твърди, че е било стомашна история, а пневмонията я бил развил за 4 часа  Shocked
Та, не записвайте децата си при Андонова.

# 8
  • Мнения: 148
При Андонова съм била и аз и брат ми, но тогава бяха други времена, явно много се е променила, като чета мненията за нея newsm78

Общи условия

Активация на акаунт