Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 30

  • 43 451
  • 1 031
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Какво е La Redoute, как става поръчването оттам, с кои карти, размери, описания, кога пристига поръчката и как и всичко, свързано с пазаруването от там:

http://www.pazaruvane.com/2007/07/la-redoute.html



Предни теми:

Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 2
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 3
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 4
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 5
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 6
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 7
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 8
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 9
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 10
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 11
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 12
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 14
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 15
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 16
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 17
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 18
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 19
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 20
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 21
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 22
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 23
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 24
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 25
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 26
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 27
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 28
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 29


# 1
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз пък да сложа кодовете:

ОФЕРТИ, валидни към 30.09.2007

ОБЩИ:
33766 - дава подарък лилав сервиз
30511 - "Бял" подарък, като го използвах, получих протмоненцето с ключодържателя;
16942 - "Бял" подарък, мога да го ползвам, не знам какъв е подаръка
30546 - намаления на нова колекция, 25- 35% - от 50 евро ми намалява на 35.
17914 - пак намаления, горната сума става 34 евро.
26409 - чанта каки; може да се ползва още
26395 - чанта розова; може да се ползва още
"hiver"- дава подарък сешоар; тази ми е любимата в момента - от неща за 50 евро от новата колекция, сваля 25 евро
"VOUS" - дава подарък пътни чанти

ПЕРСОНАЛНИ:
21733 - дава безплатна доставка
21393 - не мога да си спомня каква е.
21407 - не съм я получавала, не мога да я ползвам.
21768 - персонална оферта, мога да я ползвам, но на 50 евро от новата колекция не оказва никакво влияние.
30120 - одеяло - персонална оферта, както и 30090 - и двете не съм ги получавала и не мога да ги ползвам.
32131 - персонална оферта; не съм я получавала и не мога да я ползвам.
34215 - не знам дали е персонална, на мен ми седи в Моите оферти, оттам я активирам; дава намаление на зелените цени - 25 % и на останалите ненамалени от новата колекция - от 20 до 30 %, на мен 50 евро ми ги намалява на 35.
30147 - персонална, вече съм я ползвала, даде ми 15 евро отстъпка на ненамалени неща (вкл. червени и зелени цени) и безплатна доставка.
21768 - също персонална, дава отстъпка 20 евро при покупка на стойност 55 евро от новата колекция, 35 евро при 95 евро и 55 евро при 150 евро.
35963 - персонална, дава безплатна доставка и подарък сешоар при покупка на два продукта спално бельо или кърпи за баня  и др. подобни.

ТАБЛИЦИ С РАЗМЕРИ НА ДАМСКО, МЪЖКО И ДЕТСКО ОБЛЕКЛО

Последна редакция: пн, 01 окт 2007, 10:20 от chockolina

# 2
  • София
  • Мнения: 10 302
Цитат на: tania77

Chokolinka, можеш ли да дадеш линк към това сладко сутиенче   Mr. Green.


http://www.laredoute.fr/vente-soutien-gorge-tipster-under.aspx?p … e&pagesize=16


Вместо запис  Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 1 724
какъв е приблизителният реален срок, в който получавате пратките? Чакате ли известие от пощата?

# 4
  • Мнения: 2 697
какъв е приблизителният реален срок, в който получавате пратките? Чакате ли известие от пощата?

При мен досега и двете ми поръчки са идвали точно след две седмици, като за едната получих известие, а за другата не, по простата причина, че ми бяха сбъркали името бг пощальоните Crossing Arms
Обаче напоследък като че ли по-бързо идват поръчките Crazy

# 5
  • София
  • Мнения: 10 302
какъв е приблизителният реален срок, в който получавате пратките? Чакате ли известие от пощата?

Естествено че чакам извести... пратките пристигат м/у 5дена и месец... средно за 2 седмици...
Напоследък пристигат доста по-бързо и повечето от нещата ги получавам за седмица  Sunglasses

# 6
  • Мнения: 5 790
Напоследък пристигат доста по-бързо и повечето от нещата ги получавам за седмица  Sunglasses

Направо ме зарадва... дано и моите дойдат по-бързо, че нямам търпение да си получа ботушките. Първата ми пратка си я получих от пощата точно след 32 дни и див скандал с онез лелки, които си я бяха прибрали и не ми бяха пуснали известие. Явно чакаха да минат 20-тте дни, след които пратката се води непотърсена...

# 7
  • Мнения: 13 512
за седмица- тези, които са до 2 кг, нали? Защото аз не съм получавала пратка за седмица или 10 дни на митница.

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 10 302
за седмица- тези, които са до 2 кг, нали? Защото аз не съм получавала пратка за седмица или 10 дни на митница.

Не, тези които идват на митница, последния случай(9кг.) пратих поръчката на 13ти, 14ти е печата от френско, 19ти печат на митница известието беше при мен на 20ти.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 724
ТОГАВА, да търся ли защо не съм получила поръчка от 14 септември? Че са и доста нещата...

# 11
  • Варна
  • Мнения: 11 340
за седмица- тези, които са до 2 кг, нали? Защото аз не съм получавала пратка за седмица или 10 дни на митница.

Монда, вчера имам известие за поръчката ми от 19-ти, от митницата. Французите са я пратили най-рано на 20-ти, тогава са ми потвърдили на е-мейла, а пък парите са изтеглени на 21-ви. Така че за малко повече от седмица се получават и от митницата напоследък. Hug

# 12
  • Мнения: 13 512
ТОГАВА, да търся ли защо не съм получила поръчка от 14 септември? Че са и доста нещата...
не, защото ще ти отговорят да изчакаш  седмици. Толкова е срокът за доставка

# 13
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ето как изглеждат евтинките розови маратонки в действителност:

# 14
  • София
  • Мнения: 4 575
ТОГАВА, да търся ли защо не съм получила поръчка от 14 септември? Че са и доста нещата...
Аз чакам от 17, ама още е рано за търсене.

Общи условия

Активация на акаунт