Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора
От няколко дни имам черно-кафеникаво течение без особена миризма.  Embarassed Ще отида на лекар другата седмица, но бих искала да чуя и вашите мнения, ако ви се е случвало.
Притеснявам се да не е някоя киста.  Confused Миналото лято родих със секцио, ако има някакво значение...  newsm78
Цитирай

Белгия/София

Не е от секциото. Защо чак другата седмица, а не още утре? Не отлагай  Peace
Цитирай

Може да е малко поостаряла кръв, не чакай!
Цитирай

под голямата лоза

Да не пиеш някакви противозачатъчни?
Цитирай
Да не пиеш някакви противозачатъчни?
Не, никакви. Предпазваме се с презервативи и имам някакво съмнение, че е от един ментов Дюрекс, с който хич не ми беше добре...  Embarassed колко тъпо звучи
Цитирай

Пловдив

За всеки случай си направи и тест за бременност. Аз имам извънматочна, първите симптоми бяха такива и теста ми беше положителен. Не искам да те притеснявам , но нищо не ти пречи да направиш тест и по-скоро отивай на лекар. Прочетох , че се пазите , но все пак ако имаш някакви съмнения......
Цитирай

Докато бях бременна ми се случи.
Направи си един тест за всеки случай  Peace
Цитирай
Докато бях бременна ми се случи.
Направи си един тест за всеки случай  Peace
Направо ме вкарахте в размисъл...  Shocked
Цитирай

на брега на Дунав

Най-добре беж на лекар. Аз имах такова течение след раждането на дъщеря ми. Не е нещо сериозно ... някакакви фоликули които се пукали когато не трябва ... абе нещо такова беше. Изписаха ми противизачатъчни и въпроса бе решен. Сега нямам този проблем  Peace. Та, върви да те прегледат най-добре лекар ще ти каже от какво е.
Цитирай
аз съм имала такова течение при различни ситуации.
1) преди да забременея- случваше се редовно-имах  поликистоза на яйчника,но от тия -воднистите кисти и съответно не особено редовен цикъл;
2)когато забременях за първи път в края на 3 месец.оказа се че ембриона е спрял да се развива в 6таседмица и това е начало на спонтанен;
3)при втората ми бременност при имплантацията на ембриона-седмица след оплождането...

общо взето може да е всичко  Thinking .един преглед би дал най-добър отговор какво точно е.дано не е нищо сериозно
Цитирай

софия

За всеки случай си направи и тест за бременност. Аз имам извънматочна, първите симптоми бяха такива и теста ми беше положителен. Не искам да те притеснявам , но нищо не ти пречи да направиш тест и по-скоро отивай на лекар. Прочетох , че се пазите , но все пак ако имаш някакви съмнения......

Точно това и аз щях да напиша. Направи си тест.
Цитирай

софия

пЪРВО СИ НАПРАВИ ТЕСТ, КАКТО СА ТИ КАЗАЛИ МОМИЧЕТАТА ПО-ГОРЕ. ПОСЛЕ-ИДИ НА ЛЕКАР!нАЙ-СКОРО!
Цитирай

Плевен

За твое спокойствие-на лекар  Peace
Цитирай

Бургас

Аз съм запомнила едно нещо от моя доктор - няма кървене или прецапване без причина.
Цитирай

София

не е от секциото.
Може да е сериозен гинекологичен проблем, а може и да не е.
Тук няма да намериш отговора.
По възможност отиди спешно на преглед.
Успех!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора