Нещата от които разбирате че сте харесвани.

  • 20 141
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 427
Кои са?
Аз винаги разбирам последна за това че някой мъж ме е харесал.
Трябва много здраво да е флиртувал с мен или да ме е зяпал очевадно за да разбера.
Иначе тези по свенливите типчета никога не съм ги усещала и като са ми го изтърсвали ни в клин,ни в ръкав съм оставала наистина вцепенена от изненада.
По какво съдите дали един мъж ви харесва?

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
По какво съдите дали един мъж ви харесва?

По погледа... Crazy

# 2
  • Мнения: 17 402
РАзбирам, ако ми го каже, обаче тръгне ли някой да ми се обяснява, все си мисля, че се майтапи нещо. То понякога и от поглед се усеща, но в такива случаи трябва и аз да го харесвам, че да се впечатля( да обърна внимание гледа ли ме и как) Mr. Green

# 3
  • Мнения: 43
винаги се разбира кой те харесва и кой не по начина по който се държи с теб

# 4
  • Мнения: 1 568
Все съм си мислела ,че разбира,ама... newsm78
Разбирам когато ме харесва мъж дето аз не го харесвам,а тия които ми образуват трепети,нищо не разбирам,гледам,дзверя се ,уж съм разбрала,накрая не било така или съм се омотала  #Crazy

# 5
  • Мнения: 2 161
Винаги разбирам .По погледа,когато ти говорят се разбира,най-вече се разбира,когато влизаш отвън и от разстояние наблюдаваш.

# 6
  • Мнения: 185
Аз по-скоро го усещам,отколкото го разбирам.

# 7
  • Мнения: 3 459
Цитат
По погледа...

Цитат
винаги се разбира кой те харесва и кой не по начина по който се държи с теб

 Peace

# 8
  • Мнения: 17 402
Абе, не е баш винаги според мен. Wink

# 9
  • Мнения: 25 449
Усещам. Усещам също и когато някой се преструва, че ме харесва.  Wink Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 612
Най-вече по погледа, но и като почне някой да ми говори ми става ясно.

# 11
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
И при мен е така ...по скоро го усещам , отколокото  разбирам !

# 12
  • Мнения: 2 401
Все си мислех, че няма жена, която да не ги усеща тези неща.  Simple Smile  Аз ги усещам чак болезнено.  Laughing.  Мисля, че погледа и гласа са най-добър индикатор. Но ако трябва да обясня особеностите обаче няма да мога.

# 13
  • Мнения: 2 427
По пгледа казвате.И аз от това се ръководя.Обаче не е ли възможно човек да се заблуди.Да си мисли че някой го гледа по-така,само защото ни се иска този когото харесваме да ни хареса?!Много пъти ми се е случвало да слушам приятелки да казват"Този е луд по мен",а в действителност човека си няма дори на хабер че тя съществува.Стават такива обърквации ,нали? newsm78

# 14
  • Мнения: 773
По погледа, плюс начина по който общуват с мен. Ако погледа те заблуди начина на общуване не може.

Общи условия

Активация на акаунт